Novi stacionarni radari

A otkuda da onaj koji piše kaznu zna da je netko nasrao svoj auto pred svoja vrata, osobito ako ima znak zabrane parkiranja na kapiji?
 
Pisao žalbu, platio 1/3 i nisu mi uzeli vozačku. Prije toga kaznu nisam dobio par godina nikakvu. Ovo mi je bila prva takvog tipa, prije toga sam imao par puta 70 u zoni 50 i jednom za nepropisno parkiranje (a i to isto, srce im jebem, dobio kaznu za parkiranje jer blokiram kapiju. SVOJU KAPIJU).
Na to sam i mislio, glupo bi bilo zbog takve stvari izgubiti vozačku.
 
A otkuda da onaj koji piše kaznu zna da je netko nasrao svoj auto pred svoja vrata, osobito ako ima znak zabrane parkiranja na kapiji?
A zasto ti komunalni mlatimudani ne bi pretpostavili da je vozilo parkirano ispred svoje kapije ukoliko ih se ne zove?
Bez obzira, zalba bi to trebala srusiti instantno. Naplatili bi mi to nikad pa ni tad.
 
A zasto ti komunalni mlatimudani ne bi pretpostavili da je vozilo parkirano ispred svoje kapije ukoliko ih se ne zove?
Bez obzira, zalba bi to trebala srusiti instantno. Naplatili bi mi to nikad pa ni tad.

Zato jer je pretpostavka majka svih zajeba. A zašto bi pretpostavljali?? Kga libo taki za to, zar još i na to gubiti vrijeme? Lege artis, imali su zakonsku osnovu pisati kaznu, osobito ako je auto parkiran na dijelu javne površine, tada je činjenica da je metar dalje tvoje dvorište posve nebitno...
 
Zato jer je pretpostavka majka svih zajeba. A zašto bi pretpostavljali?? Kga libo taki za to, zar još i na to gubiti vrijeme? Lege artis, imali su zakonsku osnovu pisati kaznu, osobito ako je auto parkiran na dijelu javne površine, tada je činjenica da je metar dalje tvoje dvorište posve nebitno...
Tako je, parkiranje u garaži ili odjebi sa javne površine, ulaz u garažu mora bit slobodan bez obzira šta se nalazi na javnoj površini ako nije onda je to prekršaj.🤔
 
  • Like
Reactions: Village
Zato jer je pretpostavka majka svih zajeba. A zašto bi pretpostavljali?? Kga libo taki za to, zar još i na to gubiti vrijeme? Lege artis, imali su zakonsku osnovu pisati kaznu, osobito ako je auto parkiran na dijelu javne površine, tada je činjenica da je metar dalje tvoje dvorište posve nebitno...
Nikakvim prometnim znakom nije označeno da se ne smije parkirati, niti se radi o nogostupu. Dakle, kazna je pisana jer netko ima viška vremena. Plus što nije pisao komunalni redar, nego baš pandurija. Objašnjenje je bilo "što ako netko treba hitno izaći iz dvorišta?"
Doslovno kad se upiše registracija se dobije moje ime i ta adresa, valjda moraš biti ili slabouman ili šupak da za tako nešto napišeš kaznu. Pogotovo s obzirom na količinu neispravnih auta, vozača koji ne staju na zebru, idu na crveno, ...

Isto tako su mi jednom došli ponosno na vrata i htjeli pisati kaznu za okupljanje za vrijeme korone jer sam imao 6 auta na dvorištu, sve moji. I to sam se svađao sa njima, velim im da su moji auti, da ih perem (a prao sam iznutra jer sam bio u izolaciji i imao viška vremena pa sam ih sve istjerao na dvorište jer je bio lijep dan), ali ni čuti, oni žele u kuću, žele naći ljude. I kad su pregledali registracije je bilo "Nemojte to više raditi, sad ćemo vas pustiti, ali da se ne ponovi." Šta da se ne ponovi jebote, da perem svoj auto u svom dvorištu? Troglodit na trogloditu.
 
Ti kod tebe sve neki zajebani... 😁

Ja kad izvucem motore i aute van na pranje i jos ako ko od frendova s motorom stane ljudi misle da je moto susret 😁
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Evo i to prvi put cujem. Vec 8 godina parkiram auto pred garazom. U Dojclandu. Bez kazne.
Cuo sam davno za to kao i za pranje auta pred garazom a sjetilo me nedavno kad sam naletio na friski clanak o parkiranju jer su vlasnici popizdili.
 
To za pranje auta isprid garaze,uvik popizdim ...svaki put kad mi susid pere auto isprid garaze,voda mu ide priko ceste...a ja tu moram proc motorom...nebi covik popizdia.

Isto tako,kad prolazis iz CS put Omiša vikendom,svi peru aute izvan garaze...useres motor samo tako...pari da je kisa.
 
To za pranje je tocno, ali iz ekoloskih razloga. Ja operem tu i tamo motor ispred garaze ali onako spuzvom iz kante, a auto nisam nikad.
To za parkiranje ispred garaze jos nisam cuo.
 
Nikakvim prometnim znakom nije označeno da se ne smije parkirati, niti se radi o nogostupu.

Nego o čemu se radi?

Dakle, kazna je pisana jer netko ima viška vremena.

Teško da netko gušta u tome, ali ajde... jasno je da svi koji zajebu nisu krivi i nije bilo elemenata da ih se kazni.

Plus što nije pisao komunalni redar, nego baš pandurija. Objašnjenje je bilo "što ako netko treba hitno izaći iz dvorišta?"

I dobro ti je i rekao.

Doslovno kad se upiše registracija se dobije moje ime i ta adresa, valjda moraš biti ili slabouman ili šupak da za tako nešto napišeš kaznu. Pogotovo s obzirom na količinu neispravnih auta, vozača koji ne staju na zebru, idu na crveno, ...

Jedno sranje ne možeš pravdati drugim sranjem. I ne znam zašto bi upisivao registraciju i išta provjeravao, za time nema potrebe...