SAMOSTALNI UNOS RABLJENOG MOTOCIKLA IZ EU (HOW TO/KAKO TO)

Gle, ljudi su čudni i vole sigurnu lovu, pa i spustiti cijenu motora ako je riječ o kešu a ne zamjeni za šumu koja je puna drva ali ih treba ispiliti, izvući iz šume i čekati kupca s lovom.
nacelno se slazem, ali ima ljudi, srecom, koji ce radije uzet 6k€ za 2 godine nego 4.5k€ odma.. ja nisam jedan od njih, a sumnjam da su i ostali kolege gore jedni od tih
 
nacelno se slazem, ali ima ljudi, srecom, koji ce radije uzet 6k€ za 2 godine nego 4.5k€ odma.. ja nisam jedan od njih, a sumnjam da su i ostali kolege gore jedni od tih
Ulaziš u hoby koji je sve,...samo ne jeftin...stavka da kupiš motor, to su lijepi snovi i problemi, kad to riješiš sa sobom...dalje je lakše , al sve pomalo, ako naletiš na kakvu kantu od motora a još prvi motor, e onda si ga malo i nadrapa...
 
  • Like
Reactions: small rider and s2r
Sto ako se razbijes s tim motorom ? Kako bi dao garanciju otplate do kraja ...?

Zaduznica, izjava o suglasnosti zapljene primanja.. postoje razni nacini osiguranja naplate ugovora
U stvarnosti bas i ne ide tako jednostavno ... Npr radis na crno i nemas nista od vlasnistva na sebi , ovo samo navodim kao primjer ...
 
U stvarnosti bas i ne ide tako jednostavno ... Npr radis na crno i nemas nista od vlasnistva na sebi , ovo samo navodim kao primjer ...
Ma jasno, ali zato prodavatelj bira kome ce prodati motor obzirom je specifican nacin prodaje.. ovak kad netko dode s kesom, briga te kome prodajes, ovako je ipak malo zajebancija.. al je zato i veca zarada 😎
 
Dobro, nisi mi odgovorio kakav motor zelis, koliki je budzet u pitanju i na koliko rata to zelis platiti?
Samo odmah da znas, nece ti kod mene biti bas niska kamata. Ja sam Hercegovac :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: small rider
Dobro, nisi mi odgovorio kakav motor zelis, koliki je budzet u pitanju i na koliko rata to zelis platiti?
Samo odmah da znas, nece ti kod mene biti bas niska kamata. Ja sam Hercegovac :mrgreen:
Hahahahaha, zagrebacki hercegovac? 😄
Ma ne znam kaj bi ti rekao, jedan dan gledam motore do 5k€, drugi dan do 3k€, treci dan gledam X-ADV za kojeg bi guzice dao 😄😄 nemres bas birat kad bi tak kupovao.. racunao sam da bi mogao izdvojit ratu cca 150-200€

mislim da mi je oko zadnjih dana najvise zapelo za kawasaki er6n i honda cbf (ti neki naked motori kaj imaju prihvatljivije cijene)
 
Ja evo imam uvijek barem 2 motora u garazi. A ti trazi po forumima na rate da ti netko proda i pravi se pametan.
 
Hahahahaha, zagrebacki hercegovac? 😄
Ma ne znam kaj bi ti rekao, jedan dan gledam motore do 5k€, drugi dan do 3k€, treci dan gledam X-ADV za kojeg bi guzice dao 😄😄 nemres bas birat kad bi tak kupovao.. racunao sam da bi mogao izdvojit ratu cca 150-200€

mislim da mi je oko zadnjih dana najvise zapelo za kawasaki er6n i honda cbf (ti neki naked motori kaj imaju prihvatljivije cijene)
Kažeš za X-adv bi dao guzice. Pa ako si spreman za to možeš ga imati za mjesec dana samo trebas dati pravoj osobi da ti dođe zguza. Sretno i ponesi vazelin
 
Rekao sam ti da ti kamata nece biti niska. I to sto si gore izracunao je samo kamata. Glavnicu jos nisi otplatio. :mrgreen:
Aj ti do banke, najjeftinije ti je tako.
 
Hvala puno stari, koju Euro normu odabirem za izracun?


Bez naslova.png
 
onaj tko koristi vozilo.. zna se kada se vozilo preuzelo i tko je 'korisnik' vozila.. došao bi ti OPN doma ili na firmu (ovisi tko je prodavatelj) i ti bi naveo tko je korisnik vozila..
Od policije da, kazne od komunalnog redarstva i parking službi idu direktno na vlasnika vozila, njih ne zanima tko je vozio, ili parkirao.