Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

da, od besplatnih savjeta
i od 3. vlasnika u 2023. sam kupio top, sasvim pristojni leo titanium, to je ujedno bilo i jedino što je valjalo na njemu
 
Cak sam i ja uspio doc jednom do baga s aprilijom... A zakon velikih brojeva nije bio na mojoj strani 🤣🤣
 

Attachments

  • IMG_20230318_162916835.jpg
    IMG_20230318_162916835.jpg
    3.4 MB · Views: 0
Čisto da tema ne zamre u ove hladne zimske dane, Aprilija netom razrađena nakon skromnih 60000 km još uvijek iznenađujuće lijepo pali i to, nevjerovali ili da, iz prve! Da bi ovo predblagdansko Čudo bilo i veće, sve to vergla stari, od prvoga dana originalni akumulator! I stator i regler i kablovinje!!!

Pa tko je ne bi volio!!! :love:
 

Attachments

  • IMG_20231124_113420.jpg
    IMG_20231124_113420.jpg
    5.9 MB · Views: 0
Last edited:
A propos grijanih ručki, ja se ovih dana na Tuonu vozim sa grijanim overgripovima s Aliexpressa https://tinyurl.com/3yvsa2xp. Napajanje je 20000 mAh Anker powerbank u tank torbi i setup radi izvrsno, na najjačoj postavki je čak i prevruće. Ovo mi je zgodno jer ih prebacujem s motora na motor, a kad je toplo idu dolje.
 
Lako se tebi vozit,kad imas grijane rucke 🤪,ja nebi mogao pustit volan a i bilo me strah probavat hoce upalit(da se ne zblamiram pred susedima)
je, sreća imam veliku okućnicu pa ako ne upali, samo se diskretno vratim u garažu :D Je, je, ali ja grijane ručke palim ljeti jer sam proračunao da ljeti smanje temperaturu statora isto kao i famozni T12 kit za hlađenje
A propos grijanih ručki, ja se ovih dana na Tuonu vozim sa grijanim overgripovima s Aliexpressa https://tinyurl.com/3yvsa2xp. Napajanje je 20000 mAh Anker powerbank u tank torbi i setup radi izvrsno, na najjačoj postavki je čak i prevruće. Ovo mi je zgodno jer ih prebacujem s motora na motor, a kad je toplo idu dolje.
fora, mogao bi si to naručit jer su mi se ove grijane ručke lagano bliže kraju karijere (mislim da imaju skoro 20000km), a najviše se i troše po ljeti kad ne služe ničemu, a i lijevu mi se nije dalo ljepit trajno, pa se stalno vrti, pogotovo kad je vruće (ali to drugima objasnim da mi je dodatni gas)