HAK+ članstvo

ma sranje kad se desi, a pizdarija za popravit, al ako nemaš alat i ove završetke-stani i plači... obično se desi kod ručice, izlicna se i pukne...

Moze se na otvorenoj cesti i bez sajle, ali ako moras u grad (guzve i semafori), onda sranje. Ali, barem do grada se moze, a za dalje je lakse nego da si negdje daleko.
Ova moja na Z750... Nisu se izvukle licne iz kuglice, nego cca 2cm nakon kuglice popucale. Na istom motoru osjetio i da malo zapinje rucica gasa na istoj kilometrazi: ista stvar, jedna sajla imala 2-3 licne koje su pukle i zapinjale u buziru pa sam i to zamijenio sto je bilo bitno kompliciranije za zamijenit jer zamijenit sajlu kuplunga je posao od 5-10min na Z750.
 
Last edited:
U okolici Splita ima legendarni Žare koji radi sve moguce sajle, njegove ne pucaju. Dodjes sa starom, po njoj napravi novu. Platis i ides
 
je, sajla od gasa je zajebanija za popravit/zamjenit.

al uglavnom, bez ovoga više ni do kafane
Trebalo bi neke radionice održati na temu "Popravi sam svoj motor"...
Za nas sa crno-bijelim televizorima koji ne znamo ništa o popravcima :D
 
Dobro je imati nekakvo takvo osiguranje iako su većinom optimizirane za automobile. Najbolje je problem riješiti unutar moto zajednice, a to možete aktivno ili pasivno preko aplikacije MotoScena