ATT MOTO SUZUKI Split

da...taj goran milic je velicina...sve tamo do polovice 92g je bia urednik i voditelj yutel televizije.
a sin mu je consigliere od AP...


mora sam ovo izbacit...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hondimir and Napier
Lete Stromovi ove dane🙂..
Ostso nam je jedsn 650 i dvije 800tice...Stiže ih još..Drago mi je da se 650 prodaje i dalje odlično👍
 

Attachments

  • 20240327_084451.jpg
    20240327_084451.jpg
    4.3 MB · Views: 0
Danas smo isporučili novi V-Strom 800 čovjeku čiji rad izuzetno cijenim. Njegove emisije Nedjeljom u 2 i Vjetar u kosi gledam već godinama.
Drago mi je da je svoj Suzuki uzeo kod nas i nadam se da će odvoziti puno sretnih km s njim🙂👍.
Kako uspiješ zagrepćenecu prodat motor,oli su povoljniji kod vas ?
 
Čak i da je ista cijena, ne vidim tu ništa čudno. U konačnici sva komunikacija ide mailom, plaćanje preko računa i isporuka na vrata. Ako si u prvom kontatku naletio na ok osobu ili ga je netko preporučio, to je to.
 
  • Like
Reactions: roberto
Kako uspiješ zagrepćenecu prodat motor,oli su povoljniji kod vas ?
Evo i taj crni Strom1050 RR na slici gore ide u Zg...Ne znam. Možda gore nisu imali te modele.. Iste su cijene.
Isto tako su u ZG-u imali Hayabude anniversary, pa su ih ljudi odavde kupovali gore. A imaju u ZG-u i Osijeku novog GX-a, pa je moguće da ga netko iz Dalmacije kupi gore..Ne zamaram se time više..
Bitno je da se Suzuki prodaje.
 
  • Like
Reactions: frulex and roberto
Čak i da je ista cijena, ne vidim tu ništa čudno. U konačnici sva komunikacija ide mailom, plaćanje preko računa i isporuka na vrata. Ako si u prvom kontatku naletio na ok osobu ili ga je netko preporučio, to je to.
Da, slažem se.. Dosta je ljudi iz Rijeke i Zagreba recimo ,kupilo motor kod nas.. Možda im je simpatićna spika... Sve na kraju završi na Hajduku :ROFLMAO:..
Malo nas zezaju, malo mi sami sebe i tako to krene..
 
Kako uspiješ zagrepćenecu prodat motor,oli su povoljniji kod vas ?
baš san isto pomislio,
zašto lik dođe iz zg da bi kupio motor u st,mora biti cijena,
znači 800km gori i doli za nešta šta je moga kupiti par km dalje,doslovno svašta..
 
baš san isto pomislio,
zašto lik dođe iz zg da bi kupio motor u st,mora biti cijena,
znači 800km gori i doli za nešta šta je moga kupiti par km dalje,doslovno svašta..
Taman ga do doma razradi za prvi servis. Mozda ga neki salon ima odmah, u drugom treba cekati. Mozda se uspije ispregovarati kakva dodatna oprema gratis ili jeftinije u jednom salonu a drugi ne nudi nista pri kupnji...
 
Taman ga do doma razradi za prvi servis. Mozda ga neki salon ima odmah, u drugom treba cekati. Mozda se uspije ispregovarati kakva dodatna oprema gratis ili jeftinije u jednom salonu a drugi ne nudi nista pri kupnji...
Dodao bih jos vrijeme u Zg u usporedbi sa jugom. Ovdje bi ga gledao u garazi ili vrtio po gradu a dole se moze vozit. Pa onda jos uskrsnji praznici.... Meni motor vec drugu godinu stalno stoji dole i nije mi problem doci i voziti se. U sijecnu sam napravio 1400km, to bi doma mogao na play stationu. U zg je samo preko ljeta.
 
  • Like
Reactions: pizd3k and roberto
Nekidan sam prodao crnog GSX-S1000GT iz salona, a sutradan se pojavio čovjek koji je kod mene kupio dosad 3 motora da bi takođet GT-a..Pošto bi drugog morao čekati vjerovatno koji mjesec, zaputio se u Osijek kod Škoje i kupio ga kod njega..Škojo je imao plavog u salonu.
Ne mogu ja tu ništa.
 
Zahtjevamo znat pravu istinu zašto je motor kupljen u Splitu!

Šta nije u redu sa splitskin Suzukijima kad se prodaju u Zagreb? - jesu li 2. klasa? - slagani od slupanih!?


:mrgreen:
Pa zašto bi kupija prvog u Splitu pa onda drugog u Zagrebu, nema logike.🤔