Istarski đirevi

IMG_20240407_151227.jpg


Najbolji pogled na cimos
 
  • Like
Reactions: Spori
Fort Bourguignon . Village daj provjeri kada se zadnji put tamo nešto dešavalo kao što si naveo u tekstu. Ajde pošto si si dao truda da upotpunimo . View attachment 779257View attachment 779258

Ne znam kada se nešto tamo događalo, no nudi se, a sada što nitko ne želi, vjerojatno grad misli da je dovoljno ponuditi bez ikakva ulaganja... to nije moja info, lažu mene pa i ja vas, iako stvarno ne znam za što se to koristi.

Iako to i nije poanta, lijepo je da si bio tamo i dao lijepe fotografije!
 
Kada smo već kod Pulskih spomenika kulture treba spomenuti najstariji među njima za koji se naučnici još ne mogu dogovoriti oko točne godine starosti. View attachment 779261View attachment 779271
kakva steta. Koliko uspomena iz piramide. To je bio djir, Piramida, pa Don Pepone na klopu prije doma.
A kasnije, Lungo mare, pa Doberman, pa Aquarius, i oko 6 u Premanturu u Veneziu na sladoled i doma oko 7, spavati par sati, pa na kupanje cijeli dan, i navecer repeat. Cijelo jebeno ljeto. Tu i tamo i Zen, i Monte Serpo.

E da, jeli netko zna koja je bila himna Monte Serpente? Pjesma koja je svirala kao zadnja, i to je bio znak da je fajrunt?
 
  • Like
Reactions: pizd3k
kakva steta. Koliko uspomena iz piramide. To je bio djir, Piramida, pa Don Pepone na klopu prije doma.
A kasnije, Lungo mare, pa Doberman, pa Aquarius, i oko 6 u Premanturu u Veneziu na sladoled i doma oko 7, spavati par sati, pa na kupanje cijeli dan, i navecer repeat. Cijelo jebeno ljeto. Tu i tamo i Zen, i Monte Serpo.

E da, jeli netko zna koja je bila himna Monte Serpente? Pjesma koja je svirala kao zadnja, i to je bio znak da je fajrunt?
au piramida ne dela godinama, meni baza bila Tangenta u p.uvali, Cacadu veruda, baš po ljetu vidio radi još ojes,, zaboravio neš radilo na Stoji, zaboravio kako se zove, isto gore na ulazu u grad pa prema Šišanu valjda, bil mi jeben birc, ko neka fortica...kraj 80tih početak90 to bilo ta sva mjesta
 
Last edited:
  • Like
Reactions: CrispyKevin
au piramida ne dela godinama, meni baza bila Tangenta u p.uvali, Cacadu veruda, baš po ljetu vidio radi još ojes,, zaboravio neš radilo na Stoji, zaboravio kako se zove, isto gore na ulazu u grad pa prema Šišanu valjda, bil mi jeben birc, ko neka fortica...kraj 80tih početak90 to bilo ta sva mjesta
Da, Tangenta isto. Na Stoji je bio Palatikum, jebeno rokersko mjesto!
 
Biciklizam na cestama Istre tokom današnjeg dana.
Hoće li zatvarati dionice cesta?
 
Treba njih zatvoriti u ćorku da ne smetaju postenom narodu
Ma daj ih u k. Ovde imaju napravljene i označene biciklističke staze priko otoka, ali oni opet voze isključivo glavnom cestom.