02. - 04.11. SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX

Jeblo ga. Ja ne znam, stvarno. Da se nismo budili u 5:45 vjerojatno bi bila dobra trka.

Jedino što mi je na kraju bilo zanimljivo je pitanje koliko je taj MM stvarno full of control a koliko  ide po onoj Budale i pijance bog čuva. Jebate, prvo ono s Iannoneom. OVaj pogriješi ovaj padne. I to nakon što su se zakačili u kvalama. A u kuac.
I onda Rossi. Rossi vozi savršeno.  Baš ko po špqagi. Najbolja moto škola manira. MM izgleda kao da će u svakom drugom zavoju pasti. Gledam... evo ga- pada. Ništa. I ovaj padne ovaj pobijedi. A u kuac.

Iako vidi se i da je Honda nesumljivo jaka. Ducati je za neprepoznat. Gdje je nestala ona prednost na dugim malezijskim ravnicama
 
MM je dobar al ima i srece vise nego sto je tezak..Ianone se sjeba radi njega..fino se vidi kako je trzno guvernal instiktivno..da je znao kako ce se zavrsit nebi pusto gasa i zabio bi se u seronju da valja :mrgreen:..al sreca je kurva..nit traje ljubav vjecno a izdace te kad ti najvise bude trebalo,Za Hondu cemo vidit valjal sta iduce godine..zadnjih godina ih samo MM izvlaci iz govana :mrgreen: a kad ih on ko Rossi odjebe opet ce se nacekat naslova :mrgreen:
 
zagrepcan said:
Jeblo ga. Ja ne znam, stvarno. Da se nismo budili u 5:45 vjerojatno bi bila dobra trka.

Iako vidi se i da je Honda nesumljivo jaka. Ducati je za neprepoznat. Gdje je nestala ona prednost na dugim malezijskim ravnicama
A gle, ako hoćeš da je motor bolji u zavojima, onda malo izgubiš na brzini. Rekao bi da je to Lorenzovo maslo.
 
Seru za zlatnu.

Ianone je povukao prednju, e sad da li je morao ili ne, bolje bi bilo da je ispravio motor i izgubio par mjesta.
 
Hahahahahhaha
fdfe1ac70557be7ee4aa3d65d68a2b79.jpg


Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Iannone sigurno nije imao vremena za ispravit motor. Da li se mogao izvući ne znam. Možda je ali meni se ne čini tako. Što je najgore, MM bi se vjerojatno iz te situacije izvukao. Sjebe mu kvale pa mu sjebe trku ...
Stvarno ih ubija. Svaka čast, ali samo čekam da neko nakon trke došeće do njega i malo mu fizički objasni neke stvari.
Mislim da već ima i jaku psihološku prednost u odnosu na cijeli ostatak grida. Vozači kao da već imaju strah ili kompleks kad on prilazi
 
Što bi bilo kad bi bilo, kako bi kome i zašto, ko je ovakav ili onakav, zašto ovom da onom ne itd isl. . .  .

Meni je samo jaaaako žao kaj je Vale opal, a za ostalo isssssssss
 
gastajbarter said:
Al' dobre trke dobiv'o je sve rijedje
prestigli ga novi pastuvi brzi
sto im je nekad zvao ture
sto ih je pusto da vire kada guzi, ehe

ahahahahahahah  (y) (y) (y) (y)

:LOL: došlo je vrijeme da :D
 
"Did you laugh or cry hard when the yellow puta crashed???"
Okrutan je to sport. Milijarda ljudi svršava na pobjedu velikog rossija, i iritantni blentavac ga opet izdominira.

"It must take your step-mother, Fat Uccio, hours to mop it all out of there. Does he cry when he’s doing it? Maybe he and the Sad-Eyed Puta could share a weeping bucket."

https://www.bikeme.tv/index.php/it-must-take-your-step-mother-fat-uccio-hours-to-mop-it-all-out-of-there-does-he-cry-when-hes-doing-it-maybe-he-and-the-sad-eyed-puta-could-share-a-weeping-bucket/?fbclid=IwAR3g0n-xuZ78EZQ_BWy70Oqzvep6BHvd4u3pSs5rxSmxlnoVTcsm-R5DTTQ
 
zagrepcan said:
Iannone sigurno nije imao vremena za ispravit motor. Da li se mogao izvući ne znam. Možda je ali meni se ne čini tako. Što je najgore, MM bi se vjerojatno iz te situacije izvukao. Sjebe mu kvale pa mu sjebe trku ...
Stvarno ih ubija. Svaka čast, ali samo čekam da neko nakon trke došeće do njega i malo mu fizički objasni neke stvari.
Mislim da već ima i jaku psihološku prednost u odnosu na cijeli ostatak grida. Vozači kao da već imaju strah ili kompleks kad on prilazi

Kako ti znas da nije imao vremena ispravit motor?
Kako bi se MM izvukao i zasto je to najgore?
Ne vjerujem da imaju strah, ali respekt, ipak MM vozi onako kako je vecina nas sanjala i vecina njih u gridu sanja.