05.08

linza

New member
Hrvoje i ja idemo za Knin iskazati postovanja a kasnije svak svojim putem. Zborno mjesto u Pitu oko 8
 
Idete starom cestom do Karlovca ili autoputom?

Ja krecem u 8, mozemo eventualno skupa do Karlovca...
 
Da li se 8 kreće ili se u 8 sastajemo, pijemo kavicu i onda krećemo u 8:30?

Veselim se kaj bum se bar dio puta provozal s ekipom.
 
Zato sam ja i rekao da je skup kad hocete, a ja krecem u 8, zna se dogoditi da se ekipa zarunda u PIT-u pa krene popodne...

:mrgreen:
 
Do KA autoputom. Vluco aj malo popusti. Daj prvo da kavu popijem pa ljepo krenemo u 9:00. OK?
 
linza said:
Do KA autoputom. Vluco aj malo popusti. Daj prvo da kavu popijem pa ljepo krenemo u 9:00. OK?

Nema svrhe jer ja idem starom a ti autoputom, cekam te do 9 a onda se rastanemo nakon 2 kilometra...

:|
 
Ja bi isto mozda dosao u pit u 8, nisam jos odlucio, cekaj da se otrijeznim, pa da mogu normalno razmisljat. :mrgreen:

Jel to sto posto da ce te vi bit tamo u 8?
 
Fenring said:
Ja bi isto mozda dosao u pit u 8, nisam jos odlucio, cekaj da se otrijeznim, pa da mogu normalno razmisljat. :mrgreen:

Jel to sto posto da ce te vi bit tamo u 8?
Javohl :!:
Osim ako ne izbiju masovni neredi u zg, pa me zadrže u firmi :mrgreen:
 
Jebo' oblak :!: :evil: :evil: :evil: :evil:
Oprostite, ali se ne mogu suzdržat...
Još uvijek čekam da stane kišurina :?
 
vrijeme nas je opako sjebalo :eek:pakoljut:
 
Ma bura je sje.ala sve! :punk:
Ja trebao danas za Županju ali odgodio za sutra. Kažu sutra smirivanje vremena! :moli:
 
sutra da , a nedjelja opet kisa :eek:pakoljut:
 
linza said:
Do KA autoputom. Vluco aj malo popusti. Daj prvo da kavu popijem pa ljepo krenemo u 9:00. OK?

Linzy - oćeš li bar u Sinj, vrime je da popijemo nešto???
 
krenuo po kisici, za islasku iz autoputa ZG-KA sreo Vekya i otisli Pudli na kavu i prema Kninu. Niksa je reko d bura pre strasno puse sole pa smo promjenili itinerer prema Velebtu. Htio sam se spustiti na Karlobag li je bilo pre veliko sranje a moja Freza ne voli padati. Josko jebi, obeavam da cemo se videti ove godine.
 
linza said:
krenuo po kisici, za islasku iz autoputa ZG-KA sreo Vekya i otisli Pudli na kavu i prema Kninu. Niksa je reko d bura pre strasno puse sole pa smo promjenili itinerer prema Velebtu. Htio sam se spustiti na Karlobag li je bilo pre veliko sranje a moja Freza ne voli padati. Josko jebi, obeavam da cemo se videti ove godine.

Pišeš ko Waynder nekada :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
linza said:
krenuo po kisici, za islasku iz autoputa ZG-KA sreo Vekya i otisli Pudli na kavu i prema Kninu. Niksa je reko d bura pre strasno puse sole pa smo promjenili itinerer prema Velebtu. Htio sam se spustiti na Karlobag li je bilo pre veliko sranje a moja Freza ne voli padati. Josko jebi, obeavam da cemo se videti ove godine.

Pišeš ko Waynder nekada :mrgreen: :mrgreen:

LOL, da, tada se nešto i razumjelo, ali sada.... :mrgreen: