08-10.09.2006 MK FJAKA-Split

Added to Calendar: 08-09-06, 09-09-06, 10-09-06

bassman

Member
4th FJAKA BIKERS PARTY
08-10. rujna,2006
Split-Croatia
kontakt:
Dujma 091/44 555 44
Amigo 098/66 77 90
[email protected]

-glazba u živo
-moto igre
-kampiranje
-striptease
-jet-ski prvenstvo hrvatske
-...

www.fjaka.hr
 
pretpostavljam da opet s vespom(ili skuterom) nece bit moguce uc.vozia sam motor,bia sam i u jednom klubu,nisam jos uspia svatit ako je cilj moto partija druzenje zasto je toliko bitno i toliko se pravi razlika s cim se dodje na moto party?

znam da ti nisi ni amigo ni dujma,ali ipak mislim da znas odgovor ili bar naslucujes :)
 
PERA_st said:
pretpostavljam da opet s vespom(ili skuterom) nece bit moguce uc.vozia sam motor,bia sam i u jednom klubu,nisam jos uspia svatit ako je cilj moto partija druzenje zasto je toliko bitno i toliko se pravi razlika s cim se dodje na moto party?

znam da ti nisi ni amigo ni dujma,ali ipak mislim da znas odgovor ili bar naslucujes :)

tko kaže da se nemože uć.
samo postoji posebni parking za skutere a razlog je vrlo jednostavan
koliko ima po gradu skutera ... kad bi ih se sve pustilo u kamp di bi onda čovik šta je doša s puta ( primjer iz križevaca ) sta i parkira odnosno kampira :misli:

druga stvar, s vespom (skuterom ) se ne može u klub
i na koliko god partija sam bija nigdi nisam vidija skutere po kampu
ako i budu to je mala brojka 1-2 ka šta je i Nike bija na našem partiju :wink: 8)

 
ti ocito pod parking smatras parkiranje uz neosvjetljenu cestu...bia sam na partijima(i usao) i s motorom i s vespom,tako da ti ta prica ne drzi vodu...
 
PERA_st said:
ti ocito pod parking smatras parkiranje uz neosvjetljenu cestu...bia sam na partijima(i usao) i s motorom i s vespom,tako da ti ta prica ne drzi vodu...
pa ti onda ajde na te partye a naš zaobiđi :wink:
 
Na Kašunima stvarno nije bilo mista za skutere. Kad bi se povećao parking, smanjio bi se prostor za ljude. Kad je bio party na ASK-u i mene su zamolili da ostavim skuter pred ulazom, za primjer drugima, šta sam i napravio. Na party bi pustio samo skutere koji nemaju ST oznaku, koji su doputovali...
 
Nike said:
Na Kašunima stvarno nije bilo mista za skutere. Kad bi se povećao parking, smanjio bi se prostor za ljude. Kad je bio party na ASK-u i mene su zamolili da ostavim skuter pred ulazom, za primjer drugima, šta sam i napravio. Na party bi pustio samo skutere koji nemaju ST oznaku, koji su doputovali...

slažem se (y)
 
bassman said:
pa ti onda ajde na te partye a naš zaobiđi :wink:

Prosle godine ste mojim frendovima koji su na 50ccm potegnuli do vas iz dubrovnika samo rukom pokazali da se okrenu, pa to sa pricom o splitskim skuterasima mozete okacit macku o rep. Naravno da su apsolutni debili ulazili bez problema samo zato što su imali motor pod guzicom, pa mi se sve nešto čini da ove godine nećete vidjet puno du tablica  :twisted:
 
o tome ja pricam,meni nije toliko stalo da udjem,ionako ne mislim kampirat jer zivim tu,ali svejedno nije lijepa gesta,pogotovo za one koji su taj dan prevalili vise km i to na tezi nacin
 
aurellie said:
Prosle godine ste mojim frendovima koji su na 50ccm potegnuli do vas iz dubrovnika samo rukom pokazali da se okrenu, pa to sa pricom o splitskim skuterasima mozete okacit macku o rep. Naravno da su apsolutni debili ulazili bez problema samo zato što su imali motor pod guzicom, pa mi se sve nešto čini da ove godine nećete vidjet puno du tablica  :twisted:
sretan put (y)
 
ako je moto pary onda nije skuter party!! :jesus:
osim akoo skuter nije motor ili ..... je :misli:
:mrgreen:
 
aurellie said:
Prosle godine ste mojim frendovima koji su na 50ccm potegnuli do vas iz dubrovnika samo rukom pokazali da se okrenu, pa to sa pricom o splitskim skuterasima mozete okacit macku o rep. Naravno da su apsolutni debili ulazili bez problema samo zato što su imali motor pod guzicom, pa mi se sve nešto čini da ove godine nećete vidjet puno du tablica  :twisted:
Kad smo već kod toga.
2003. na Libertas party-ju u Dubrovniku nisu dozvolili momcima na runnerima sa ST tablicama da uđu unutra. Ja ne patim od toga da uđem ili ne, ali momci sa Runnerima su se naljutili za popizdit... rekli su da neće nikad više u Dubrovnik...
tako da ne misliš da se to događa samo ovde. Jednostavno skuteri su druga priča...
 
Nazalost ja nisam tad ni imao motor niti sam znao ikoga, a kamoli da imam ikakav utjecaj. Da sam bio na tom partiju prvi bih se okrenuo i pokupio odatle.
Osobno prezirem svakoga tko radi nekakve podjele vozaca, na temelju onoga sto voze...
 
aurellie said:
Nazalost ja nisam tad ni imao motor niti sam znao ikoga, a kamoli da imam ikakav utjecaj. Da sam bio na tom partiju prvi bih se okrenuo i pokupio odatle.
Osobno prezirem svakoga tko radi nekakve podjele vozaca, na temelju onoga sto voze...
Pozivam sve one koji imaju skutere da naprave svoje klubove i organiziraju svoje partije gdje će raspravljati o svojim problemima s skuterima a nas s motorima da ostave na miru i uđu na Party kao obični građani iako ja zagovaram ideju da na naše organizirane moto party-e mogu ući samo vozači na motoru i nitko više (čak ni uz plaćanje ulaznice). 
 
(y) to fjaka_dida

aurellie said:
Nazalost ja nisam tad ni imao motor niti sam znao ikoga, a kamoli da imam ikakav utjecaj. Da sam bio na tom partiju prvi bih se okrenuo i pokupio odatle.
Osobno prezirem svakoga tko radi nekakve podjele vozaca, na temelju onoga sto voze...
Prije bi rekao na temelju životne filozofije; Nije pravilo ali skuteristi kojima služi za do posla i nazad nemaju nikakve dodirne točke sa onima koji vole motore i vožnju. Istina da takvih ima i na motoru, ali ih je teže prepoznati - dobro su napravili na nekom susretu nedavno kad nisu pustili nikoga bez kacige.
Neznam ima li u Splitu familije bez skutera i po tome bi cili grad mogao na susret, mora negdje biti granica.
 
mislim da u svakom momku koji vozi skuter ,živi jedan dio zavisti
takvu zavist sam imao i ja dok sam  ka klinac ima legendarnog ZIKA 
ta zavist je bila pozitivna i svakim danom sam želio veči motor
od zika i koze pa do talijanskih zujalica od 125 pa tako sve do danas kad opet želim imati nešto veče
momci koji su tada imali veče motore su učili nas mlađe kako da vozimo i kako da se ponašamo
a današnji klinci bi ti najradije jebali m.... kad im nešto kažeš
ovo je malo OT pa tako ako očete brišite

slažem se sa DIDOM da je party samo za ljude s motorima a za ostale ko ih j...
civili neka izlaze ko i svaki dan negdi na cajku i na partye
a ljudi dobre volje koji vole r'n'r i motore su uvik dobro došli 8)
 
aurellie said:
Osobno prezirem svakoga tko radi nekakve podjele vozaca, na temelju onoga sto voze...


a jel se javljas skuterasima po cesti kad ih toliko volis??  :misli:
 
Bassman, postoje puno veci i jaci i bolji motori od tvoga. Jeli zavidis njihovim vlasnicima? Vjerujem da ne, ali svejedno stalno trosis ogroman novac na usavrsavanje svog ljubimca

2fast4you
javljam se ovisno o opremi i procjeni
vidi ovo sam ja
http://img101.imageshack.us/my.php?image=13hh6.jpg
zivim u oba svijeta pa znam ponesto  :D
Kao npr da poznam puno skuterasa koji su puno veci bikeri od vecine "motorista". Po vasemu, motorista je svak tko ima bilo sto pod guzicom na 2 rote a da nije skuter.

Ali ok, razumijem vasu isfrustriranost, jer ste nekom skuterasu danas gledali u rep cim je dosla serija jacih zavoja  (y)
 
ovo je otišlo van teme pa bih molio bez rasprava
skutere ne mrzim jer sam i ja nekad davno vozio 50ccm ali nisam bio bezobrazan

da nastavim o partyu

SKUTERIMA ZABRANJEN ULAZ!

uvik je bilo i uvik če i bit 8)

kome smeta neka ne dolazi
 
bassman said:
ovo je otišlo van teme pa bih molio bez rasprava
skutere ne mrzim jer sam i ja nekad davno vozio 50ccm ali nisam bio bezobrazan

da nastavim o partyu

SKUTERIMA ZABRANJEN ULAZ!

uvik je bilo i uvik če i bit 8)

kome smeta neka ne dolazi
Ja bih samo malo pojednostavnio prijatelja bassmana: SKUTERIMA ZABRANJEN ULAZ A SKUTERAŠI MOGU UĆI I PLATITI ULAZNICU! Mi nemamo ništa protiv skuteraša ali imamo protiv skutera. Uostalom oni i dolaze na moto party da bi vidili koji će motor kupiti. Inače kad projuri skuteraš na skuteru  pored mene (i to obavezno bez kacige) ja jednostavno ne mogu spavati od muke pet dana tako da svaki vikend moram ići na neki Party i izjadati se nekom motoristi i utopiti tugu u pivi.