09.12.2006. MK "FAUST LA" Ladimirevci, Osijek

Added to Calendar: 09-12-06

Sip said:
Pa dobro je li i klopica tako kasno ??? Ja se vec sat vremena pripremam da krenem  :mrgreen:
Emigm@, Wrbex je se vidimo oko 14.

Eto ako vrijeme ostane ovako ja sam oko 14h tamo  (y)
 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nemogu u Ladimirevceeeeeeeee!!!!!!!!
Nemam kako...
:anger: :anger: :anger: :anger: :anger:
Ajd provedite se i za mene...
:klopa: :klopa:
:piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva: :piva:
:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker:
samo pazite na 
:drunk: :drunk: :drunk:
:troll: :troll: :troll: :troll: :troll:
:pandur: :pandur: :pandur: :pandur: :pandur:
 
Bio sam sa ekipom pozdraviti decke i vratio se doma. Zao mi je sto nisam mogao ostati na party-u  :(
BTW: bio je jedan Varandero, nisam uspio skuziti vlasnika, Alera Dugi mozda? :misli:
 
Enigm@ said:
Bio sam sa ekipom pozdraviti decke i vratio se doma. Zao mi je sto nisam mogao ostati na party-u  :(
BTW: bio je jedan Varandero, nisam uspio skuziti vlasnika, Alera Dugi mozda? :misli:
Da,  :hello:
...i od 30 ljudi koji su bili tamo mi se nismo upoznali?  :palacdolje:
Nisam mogao ostati, popili cugu, pozdravili ekipu i gas.
Ne mogu vjerovati da je vrijeme bilo ovako dobro za voziti se!!!
 
Što se tiče Ladimirevaca
:kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :kisa:
A što se tiče bespla upada
:zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
ali,never mind..
stajala sam malo vani :kisa:,popila koje  :piva: :piva:,
poslušala dobar bend  :gitara:  :peace: :peace:,
popušila kutiju cigareta  :smoke: :smoke: :smoke:,
i bez bliskih susreta sa "dragim" našim plavcima  :troll:,
vratila se kući...
sad odoh pod tuš  :kada: i sutra u nove radne pobjede.. :chainsaw:
svima online veeeeeeeeeeeelikiiiiiiiiiiiiiiiiii  :hello: :hello: :hello:
 
Susret super, steta sto ranije nije poceo. Dosao kuci po kisi, naprosto sam uzivo. Zbilja covjek ne treba stediti na opremi  (y) (y)
 
Sip said:
Susret super, steta sto ranije nije poceo. Dosao kuci po kisi, naprosto sam uzivo. Zbilja covjek ne treba stediti na opremi  (y) (y)

Mimoisli smo se danas, mi isli kuci a ti na party. Onaj lik sto su ga slepali taman je stao kad smo kretali, htjeli smo mu pomoci ali nismo uspjeli  :palacdolje: Svaka cast na hrabrosti voziti po kisi i ljigavoj cesti i to po noci  (y) Meni je danas uzivanje kvario bocni vjetar, odmah sam se prisjetio bure na Velebitu :no:
 
Alera Dugi said:
Da,  :hello:
...i od 30 ljudi koji su bili tamo mi se nismo upoznali?  :palacdolje:
Nisam mogao ostati, popili cugu, pozdravili ekipu i gas.
Ne mogu vjerovati da je vrijeme bilo ovako dobro za voziti se!!!

E jbga, motor sam vidio i pitao ciji je ali ocito da sam pitao krive ljude, nisu znali. Onaj KLE sto je bio parkiran na ulazu je moj ako si skuzio. Bit ce prilike nagodinu  (y)
Zivio!
 
Enigm@ said:
Mimoisli smo se danas, mi isli kuci a ti na party. Onaj lik sto su ga slepali taman je stao kad smo kretali, htjeli smo mu pomoci ali nismo uspjeli  :palacdolje: Svaka cast na hrabrosti voziti po kisi i ljigavoj cesti i to po noci  (y) Meni je danas uzivanje kvario bocni vjetar, odmah sam se prisjetio bure na Velebitu :no:

Vidih ja vas, mahnuh.
Inace lik je "Splićo", stanuje u Nasicam, malo ga je dotako Manitu (PTSP), ali inace stvarno ok! Ja sam stao pomoci mu, tako da sam malo kasnio za svojima. Splići riknule dvije svijecice, promjeno ih i teraj dalje.
Navecer super, samo sto je trebala malo jace padati kisa. Na mjestima je tek pocela padati kisa pa je tu bil klisko, ali kad je pocela padati kako treba tu je sve super.
Zbilja sam se odusevio sa Z6. Guma kao stvorena za mene. Mogu je preporuciti svima koji voze motor malo vise, a sporije  (y)
 
Eto bijah navečer jedno dva sata, ispratio Sipa i ekipu, malo
slušali dobar bend i pili bezalkoholna pića  :mrgreen: Skupilo
se podosta ljudi navečer. Ssss i Zorro su slikali, pa nek bace
pokoju fotku.
 
Kao i svaki put iz Sportiva se krece  (y)
 
Jedna sasvim simpaticna "gospodja"  :mrgreen: i prijatelj "Splico"
 
Sip said:
Jedna sasvim simpaticna "gospodja"  :mrgreen: i prijatelj "Splico"

Hvala, hvala, iako me na moju sreću još uvijek ne ''krasi'' epitet gospođe....  :mrgreen:



Stavit ću kasnije i ja nešto slika, premda priznajem da i nisam baš puno slikala....
 
sssss said:
Hvala, hvala, iako me na moju sreću još uvijek ne ''krasi'' epitet gospođe....  :mrgreen:



Stavit ću kasnije i ja nešto slika, premda priznajem da i nisam baš puno slikala....
stavljaj slike, ti slikas ko profesionale  (y)
 
Šarmer Max :mrgreen:

A, vidim, i Šilence je došao :D Samo je pitanje je li stigao  :vozi: ili  :skuter: ? :mrgreen: :mrgreen:


Dajte još slika (y)
 
KittyBIKE said:
A, vidim, i Šilence je došao :D Samo je pitanje je li stigao  :vozi: ili  :skuter: ? :mrgreen: :mrgreen:

Oh Bože..... pa kakvo je to pitanje???  :vozi:  ipak u tim godinama....  :mrgreen:
 
mislim, stvarno mi se ne da smanjivati slike, a kamoli uređivati ih (posvjetliti itd, itd....) tako da ako baš netko želi, neka mi na tome zamjeri, briga me.....  :mrgreen:

evo još par..... AnteK, majstor Ćis i teta striptizeta.....  :mrgreen: