1.Moto Maraton 22.9.2007 - Zagreb - Sl. Brod - Osijek - Vukovar

Added to Calendar: 22-09-07

A u kojem hotelu bi se spavalo? Kolika je cijena?
Gdje je točno mjesto polaska? Kako se dođe do tamo?
 
dali netko zna gdje je okupljanje u Osijeku da se znamo skupit svi? :misli:
 
Molim organizatora da objavi plan puta kako bi se mi iz Sl. Broda mogli priključiti.
Dali u Brodu silazite s auto ceste ili nastavljate do Kopanice.
Približno vrijeme dolaska u Brod.
Pozdrav
 
Zanimljivo....  (y)

Mislim da vam se priključujem u Os, a ako treba kakve informacije za smještaj u Os, pitajte....
 
Kreće se u 7 sati sa Ivanje rjeke znači auto cestom do Slavonslog Broda . Dolaze na trg oko pola 10 do 10 tu im se mogu pridružiti ostali bikeri koji žele sudjelovati u maratonu.Zatim se kreće za prema Osijeku gdje nema zadržavanja pa sve do Vukovara na Ovčaru .Organizator moli sve sudionike da poštuju pravila  i da ne ometaju trkače koji trče maraton .Ovaj dio za bikere organizira Hos grada Zagreba to im je prva takva organizacija pa ide sve spontano bez nekog vremenskog protokola .U Vukovaru ih očekujemo oko 13 sati.
Eto toliko sam uspio saznati od organizatora malo šturo ali se budemo snašli  (y)
 
djuke098 said:
Kreće se sa Ivanje rjeke znači auto cestom do Slavonslog Broda . Dolaze na trg oko pola 10 do 10 tu im se mogu pridružiti ostali bikeri koji žele sudjelovati u maratonu.Zatim se kreće za prema Osijeku gdje nema zadržavanja pa sve do Vukovara na Ovčaru .Organizator moli sve sudionike da poštuju pravila  i da ne ometaju trkače koji trče maraton .Ovaj dio za bikere organizira Hos grada Zagreba to im je prva takva organizacija pa ide sve spontano bez nekog vremenskog protokola .U Vukovaru ih očekujemo oko 13 sati.
Eto toliko sam uspio saznati od organizatora malo šturo ali se budemo snašli  (y)
U koliko se kreće sa naplatnih Ivanja reka?
 
Obavjest sam stavio na molbu organizatora ili suorganizatora ali ja sa time nemam veze pa vam nazalost nemogu odgovoriti.

Zovite njih:

Dragec 098/20 36 37
Daniel 098/939 40 95
Grga 091/508 00 66
 
MK ČAPLJE pozivaju sve bikere sudionike Moto maratona koji ne planiraju prenoćiti u Vukovaru da se pridruže našem Moto party-u
garantiramo dobru zabavu i stoga svi ste pozvani
 
deep said:
MK ČAPLJE pozivaju sve bikere sudionike Moto maratona koji ne planiraju prenoćiti u Vukovaru da se pridruže našem Moto party-u
garantiramo dobru zabavu i stoga svi ste pozvani

  Tako nešto smo i dogovorili. 8)
 
(y) U ime moto kluba VUKOVAR i svoje osobno zahvaljujem svima sudionicima 1. Moto Maratona,koji su došli u Vukovar i poklonili se Žrtvama na Ovčari i nadam se da će to postati tradicija i da će mo se sastati i dogodine !

Hvala Vam,dragi prijatelji !  (y) (y)
 
Za mene jučer uistinu jedan jako dirljiv dan. Moram priznati da sam se i isplakala u Spomen domu dobrano, pa onda tek na Ovčaru...... :(

To se zaista mora vidjeti da ...............

Evo malo slika, lošije su jer je slikano s mob. a i sunce je prižilo pa........





 
Svaka čast i hvala svima koji su došli pokloniti se  i odati počast mučki ubijenim ranjenicima iz Vukovarske bolnice
Ovčara - mjesto na kojemu je izašlo na vidjelo zlo kakvo samo bolestan i jadan um može izmisliti.
Neka im bog oprosti ali mi  NIKADA