1 Susret GILERA NEXUS Osijek 11.09 2010.

xyzdomba said:
Vidim da se zakuhalo, sada sam već počeo razmišljati da odustanem od prodaje nexusa  :D

ajde priznaj da si ga htio prodati samo da se nemoraš voziti više sa os nexusom... :mrgreen:...
 
Mandrake said:
ajde priznaj da si ga htio prodati samo da se nemoraš voziti više sa os nexusom... :mrgreen:...

paaa.... nije baš tako od kada sam njega upoznao počeo sam se voziti a do sada sam se vozikao(5-50 km u komadu max  :LOL: ), a sada je druga priča sada i uživam u vožnji  :jesus:
On je jedini koji ima hrabrosti na nexusu povući više od 500 km u komadu  (y)
 
danas je jedan dio zg ekipe bio na kavici (bilo nas je 9)...i kako sad stvari stoje, dolazimo ako vrijeme posluži, a nadamo se da hoće
 
Mandrake said:
danas je jedan dio zg ekipe bio na kavici (bilo nas je 9)...i kako sad stvari stoje, dolazimo ako vrijeme posluži, a nadamo se da hoće
Ako se odlučite sa spavanje javite da znam organizirati  (y)
 
Mandrake said:
danas je jedan dio zg ekipe bio na kavici (bilo nas je 9)...i kako sad stvari stoje, dolazimo ako vrijeme posluži, a nadamo se da hoće

Ja sam također zainteresiran iako smo imali malo dugačije planove (Niksa, Street i ja planiramo posjetiti, pored najjužnije također i najistočniju točku RH) možemo to ukomponirati u taj vikend pa usput sve obaviti kad smo tam. Vjerojatno bi se radilo o dva dana pa bi pomoć oko organizacije smještaja bila odlična.
U svakom slučaju, pratimo daljnji tijek dogovora/događanja.

 
daj kupaj se...kaj bludiš tu po forumu...i priznaj da hoćeš ići samo zato da ljudi vide tvoju srebrnu pticu ( ili ptića).. :mrgreen:
 
Mandrake said:
daj kupaj se...kaj bludiš tu po forumu...i priznaj da hoćeš ići samo zato da ljudi vide tvoju srebrnu pticu ( ili ptića).. :mrgreen:

Kupam se ja, kupam, uživam i odmaram se; punim baterije za nove pobjede. Al moram i pratit dogovore i događanja da ne zaostanem puno s gradivom jer ima dosta toga za nadoknadit.
No da ne off-am preveč; brzo sam ja natrrag pa se ćujemo uskoro.
 
@xyzdomba: samo informativno-ja sam u jednom danu na nexusu 300 prešla cca.700 km, kombinacija auto puta i landstarsse u njemačkoj....eto, a da sam ja izdržala, mogao je nexus i više...
 
Tourenchefin said:
@xyzdomba: samo informativno-ja sam u jednom danu na nexusu 300 prešla cca.700 km, kombinacija auto puta i landstarsse u njemačkoj....eto, a da sam ja izdržala, mogao je nexus i više...
(y) , može se na nexsusu i više ali mislim da je već pitanje koliko je to onda užitak  :mrgreen:
 
xyzdomba said:
(y) , može se na nexsusu i više ali mislim da je već pitanje koliko je to onda užitak  :mrgreen:

Užitak je svaki kilometar a kamoli tek nakon više stotina u komadu, barem govoreći po vlastitom iskustvu. To je ono pravo istinsko zadovoljstvo nakon uspješno završene planirane ture.
 
Belly_SMB said:
Užitak je svaki kilometar a kamoli tek nakon više stotina u komadu, barem govoreći po vlastitom iskustvu. To je ono pravo istinsko zadovoljstvo nakon uspješno završene planirane ture.
kaj se sad hvališ.. :jesus:...sad svi moraju znati da si ti išao sa nexusom do dubrovnika... :mrgreen:
a moj nexus ide 299.. :jesus: :mrgreen:
 
Nije bitno, bitno je da ide dovoljno brzo da stignete do Osijeka i Iloka na kraju krajeva.... (y)
 
xyzdomba said:
A još bitnije je da stignete sigurno i da nema nikakvih problema tipa remena i sl...
ah...to su ti slatke male radosti za nas..