1.Winter Party Moto Kluba Moravče 22.01.2011.god

Added to Calendar: 22-01-11

MK Moravce

New member
1.Winter Party Moto kluba Moravče
Lokaciaj: Zagreb Sesvete Mjesto Brlovar(DVD vatrogasni dom)na glavnoj cesti prema Sv.I.Zelini...

Informacije:
Zdravko Orešič (FAZER):092-304-9705
Ostali detalji kroz par dana....
 
Došlo je do promjene datuma Winter party nebude se održal 29.01.2011 nego tjedan prije tj.22.01.2011godine
Pa bi molio ovim putem administratora da to promjeni i u kalendaru...
 
nema frke mi cemo biti tamo i jedan i drugi vikend...da ne fulamo... :mrgreen: :mrgreen:
 
prezime mi je sa meko c!  :? razbil bum te! :mrgreen:

Uglavnom sve informacije o programu za winter party ce biti uskoro objavljeni.
Ali ukratko o najvaznijim stvarima,toceno pivo 0.5L po 10kn,kuhano vino,cevapi pljeskavice,go-go plesacice, vruci sriptease... :mrgreen: (y) za sve vise informacije se javite na gore naveden broj (meni) Fazer.
 
Plakat Winter Party-a...

http://img810.imageshack.us/img810/4572/mkmoravceplakat1.jpg

Bajkerima gulaš od divjači gratis
Čevapi
Pljeskavice
Kuhano vino
Jeger
Točeno pivo 0.5l ožujsko
STRIPTEASE I GO-GO PLESAČICE
Bandovi BAD MUSHROOMS I ULTRAZVUK bend...
 
ULTRAZVUK_PR said:
... možete i nas slobodno uknjižiti :) (a i ne morate)

Teo
:misli: sorry frende ali plakate smo vec napravili ali nesto cu probati osmisliti (By Fazer)
 
Ekipa, jeste riješili kaj za spavanje ako tko dođe izvana da se ljudi mogu malo " više " opustit?
 
a od kada se tamo počinje točiti piva da znam isplanirati.... :mrgreen:
 
Još uvijek pokušavamo riješiti nočenje ali za sada još ništa ne mogu reći.. Ali danas bih mogao nešto saznati ili u narednim danima...
Da,a što se tiče pive... hmmm... da...  :mrgreen:
 
ekipa, vidim ose  8) naravno ak negde ne zalutamo i zgubimo se do vas... :misli:
 
kik46 said:
ekipa, vidim ose  8) naravno ak negde ne zalutamo i zgubimo se do vas... :misli:
Ma nema šanse da ne nadjete!! ali imate moj broj/kontakt pa...  (y) A i malo na Google pa pogledati gdje dodje Belovar! Da ne otidjete u Bjelovar  :mrgreen: Ma to ne mozete ne naci  :misli:
 
mamba said:
za sve bikere gratis gulaš od divljaši... od 18h do isteka zaliha  :)

eto nas u 17.59... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mamba said:
Ma nema šanse da ne nadjete!! ali imate moj broj/kontakt pa...  (y) A i malo na Google pa pogledati gdje dodje Belovar! Da ne otidjete u Bjelovar  :mrgreen: Ma to ne mozete ne naci  :misli:
super, hvala na podrške,  (y)  istražival sam kartu i mislim da bumo do vas dosli, al do doma :drunk:  :misli:
VIDIM OSE
 
dolazi mo.... :D (y) :rock: :cheer: :bananapivo:
 
MK Moravce said:
1.Winter Party Moto kluba Moravče
Lokaciaj: Zagreb Sesvete Mjesto Brlovar(DVD vatrogasni dom)na glavnoj cesti prema Sv.I.Zelini...

Informacije:
Zdravko Orešič (FAZER):092-304-9705
Ostali detalji kroz par dana....
gdje je  točno  lokaciaj Brlovar? :mrgreen: