1.Winter Party Moto Kluba Moravče 22.01.2011.god

Added to Calendar: 22-01-11

Nije tamo gdje je bio ljetni moto susret ovo je kad se ide iz smjera Sesveta prema SV.I.Zelini po glavnoj cesti dalje 500m sa desne strane bit će postavljeni putokazi MOTO na izlazu sa autoputa Sesvete Popovec i na ostalim križanjima....a za ostale informacije...mob.092-304-9705 FAZER
 
bilo odlično,muzika,prostor,ekipa,jedino malo zimica na ugodnih -3 od i  do zaprešića uz povjetarac a strane,idem griajt ostalihv 9 prstriuća,pozdrav svima koji su bili  :wink:
 
znaze onu pjesmicu  :misli: , mislim da je riječ i filmu VLAK U SNJEGU ; .. kad se male ruke slože , sve se hoče sve se može  i td. :LOL:


To je to , i zimu ste nadjačeli  (y)
 
Ekipa svaka čast! Složili ste stvarno odličan party!!!  (y)

Mi smo se super zabavili!

Veliki pozdrav Fazeru i hvala na svemu!  (y)

Pozdrav dečkima iz Ultrazvuka!  (y)

Samo prijedlog za idući winter, možda da iznajmite Dom Sportova, jer ova poprilično velika dvorana bila je premala za vas!  :D

Bad Mushrooms
 
Evo pridružujem se čestitkama i pohvalama uz napomenu da je stvarno bilo više ljudi nego na nekim ljetnim motorijadama, štimung odličan, odlična ponuda klope i cuge ... cure su bile mrak (obučene i one druge), Gljive su zakon ... stvarno čista petica  (y)

Teo von UltraZVUK
 
Hvala na svim pohvalama u vezi 1.Winter Party-a...nadam se da su svi gosti bili zadovoljni i ljepo se zabavili...
 
sve pohvale!!!  (y)
 
Eto da se i ja pridruzim pohvalama za 1. winter.

Srneći je bi taman kako treba za ugrijat se na onoj zimi.
hvala na gratis pivama za mene i kompu. (Fazer ce znat zasto)  (y)

inace jedan od boljih susreta na kojima sam bio. Pozdrav i vidimo se na ljetnom.
 
Vuki said:
Eto da se i ja pridruzim pohvalama za 1. winter.

Srneći je bi taman kako treba za ugrijat se na onoj zimi.
hvala na gratis pivama za mene i kompu. (Fazer ce znat zasto)  (y)

inace jedan od boljih susreta na kojima sam bio. Pozdrav i vidimo se na ljetnom.
HE HE... Evo da se i FAZER prikljuci  (y) Ja sam ti/vam obecao pivice i obecanje sam ispunio zar ne  :wink:
 

Lijep pozdrav "Gljivama" i ULTRAZVUKU od FAZERA!!  (y) Da, drugi puta cemo unajmiti DOM SPORTOVA ali moglo bi ispasti da bu i to premali prostor :mrgreen: Uglavnom zahvaljujem svima na dolasku i nadam se da ste bili zadovoljni :wink:
p.s
U pripremi je vec i ljetni party sa jos nevidjenim iznenadjenjima 8)
Pozdrav svima by FAZER!!
 
ma naravno, obecanje se mora odrzat, svaka cast.
Moram priznat da o vama neznam puno al mi se cini da ste ekipa super i da imate
izvrsnog kuhara, pozdrav kuharu!
dobar razlog da se vozi na vas susret, samo tako i dalje.

kad vec komentiram dojmove sa susreta moram reci da sam proklizao na vespi i to na samom
silasku s ceste prema vasem domu, 10 m od parkiranja. (na povratku iz Murskog S.) sitni soder od zimskog posipanja ceste, i naravno jos pokoja
piva u meni i to je to. nikako nije dobro pit i vozit, sve znam  :mrgreen:

to mi je prvi put da sam vespu postrugao, malo lijeva strana, moje koljeno i rukavica. meni ok al ce bit
malo farbanja, nista strasno. inace moju vespu mozes uvijek prepoznati po oznakam "MILF HUNTER"
jedinstvena na ovim prostorima.
uglavnom vikend je bio vrlo dinamican.

veselim se iducem susretu. Pozdrav!  (y)