10.-13.08.2006. MC "STREETRUNNERS" - Sinj

Added to Calendar: 10-08-06, 11-08-06, 12-08-06, 13-08-06

Ibiza

Administrator
10.-13.08.2006.
MC "STREETRUNNERS" SINJ
Moto susret, gradski hipodrom - Sinj
Info: 098/653-480
 
sssss said:
Tko planira za Sinj????

I... ima li koja slikica od prošle godine??? :misli:

naravno da ima ...
ostale nisu za javno prikazivanje :D
 
sssss said:
Tko planira za Sinj????

I... ima li koja slikica od prošle godine??? :misli:

Dolaziš? Ja ću tek u Subotu grrr...
 
rockantologija said:
Dolaziš? Ja ću tek u Subotu grrr...

joooojjj.... pa neznam.... bilo bi mi malo previše opet se vraćati..... mnogi me nagovaraju i očekuju, a ja se pokušavam oduprijeti..... :misli:
a ima i susret tu u Batini, sramota da mi je tu pod nosom, a nisam bila ni jedne godine, uvijek odem nekud dalje..... :?
 
Vukopas said:
viš...viš...još da me ima tko nagovorit  :misli: :mrgreen:

jegerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjeger
:recine:
 
sssss said:
joooojjj.... pa neznam.... bilo bi mi malo previše opet se vraćati..... mnogi me nagovaraju i očekuju, a ja se pokušavam oduprijeti..... :misli:
a ima i susret tu u Batini, sramota da mi je tu pod nosom, a nisam bila ni jedne godine, uvijek odem nekud dalje..... :?

Batina rules - vidimo se mi (u glavi mi je neki winter party u Kaštelima)
 
rockantologija said:
jegerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjegeregerjegerjegerjegerjegerjeger
:recine:
misliš na lovačku kobasicu... :misli: :klopa: :mrgreen:
 
rockantologija said:
Ići ću na Twin Horn-e pa se možda tamo vidimo
ako dodješ vidimo se  (y) a za sinj neznam još..kakav sam ja opet ću završit u novinama,kako gadjam alku  :mrgreen: :LOL:
 
rockantologija said:
Batina rules - vidimo se mi (u glavi mi je neki winter party u Kaštelima)

Hmmmm..... još ništa ne znam..... :misli:.... ima još vremena za razmisliti.... :mrgreen:

Winter kažeš???? pa to ne bi bilo loše!!!!!  :mrgreen: :mrgreen:
 
Evo ja mozgam, otici sutra u Sinj ili ne...  :neznam: :neznam:

Ovo sugavo vrijeme mi ubija entuzijazam a prijateljice mi se penju na glavu  :poke: naravno, treba ih vozit...