1000 RR Katalizator

A rs250

Active member
Imam otovoreni auspuh i sad cu dobiti BMC filtere,vise mi je ljudi reklo da izvadim katalizator da puno bolje radi,pa kontam dali da to pocupam?Jel ko radio sta?

1000 RR SC57,motor ima 24tkm!
Pozdrav
 
Samo cupaj, bolje će ti ić. (y)
 
Stanko gdje si uzeo BMC i koja je cijena ako nije tajna?:)
 
ja sam na svom starom '05 modelu imao full akrap, tako da ti nemogu reći razliku sa slip-onom sa katalizatorom i bez njega...

sigurno bi bilo bolje da ga počupaš van :) :)

a samo jedna stvar.. U Hrvatskoj se može nabaviti samo BMC filter zraka, ali STREET verzija, a ne RACE... ja sam na starom imao street, a sada na novom sam preko amerike nabavio RACE verziju koja je puno protočnija i više se osjeti nego zamjena serijskog, tj. street verzija bmc-a...
pitao sam ja miljenka iz miga mota i kaže da ih nikada nije uvozio i da svi njegovi trkači koriste street verziju filtera...

edit:
odi ovdje: http://www.bmcairfilters.com/VisMake.asp?ID=50 i izaberi si model honde, pa češ vidjeti da ima 2 verzije filtera...
 
Opet sma ne seriskim filterima nisam 2 dana vozio BMC,drug ima isti motor vozi trke pao i otkinuo rezervoar airbox i stradao mu jedan filter,pa sam prepustio njemu potrebnije mu je jbg!

Opet cu ja sebi itinabav,samo ne znam dali da uzmem BMC ili K&N?

Katalizator izvadjen,s orginalnim filterima(posto vise nemam protocnije da probam) osjetim nijnsu na donjim okretajima i cini mi se malo,malo vise snage i gore...
bas vidim imaju i Race model nisam znao,sad ne znam kako bi radili na mom slip on auspuhu,sve ostalo je serisko!
Pozdrav i Hvala
 
da imaš powercommandera kao i ja, sigurno bi ih mogao bolje iskoristiti, a ovako ti može biti da ćeš dobivat previše zraka...
 
to sam i predpostavljao,za mene je onda street verzia!