1098 S ?!

Ghostrider-SB

New member
Jel neciji sa foruma ?!
Jel iso ko to gledat i kakav je "na oko"  ?!
Jel samo zapusten i oskrvnut seljo ćuningom ili ima svoju pricu zasto je to tako ?!

Nezanima me potrosni materijal nego stanje onog sto je najskuplje na njemu  ;)
Tnx unaprijed  (y)

www.njuskalo.hr/sportski-motori/ducati-1098-1099-cm3-oglas-7947567
 
Nesumnjam ni ja  :mrgreen:

Ma pratim tog iz linka vec se vrti na njuski bar dvi godine, isprva je bila cijena extra visoka i sad vec prica mojim jezikom, tako da ako je ta isfarbana kanta sa mehanikom dobrostojeca mogo bi se bacit u pregovore ;)
 
Njemu je svejedno dal je ili nije :mrgreen:


Alpa46
 
Ma to sam pretpostavio i sam jer vile nisu od S modela, pitanje i dal je ostalo itd., al mozda je bio razbijen pa je odradjen sklepanac, zato pitam, mozda netko zna vise info ;)
Recimo nesvidja mi se natpis na prednjem blatobranu, jer ako je njegov onda pretpostavljam zasto je toliko u oglasniku, najvjerojatnije preveliko smece cak i za moj profinjeni neukus  8)
 
Pantagana said:
Njemu je svejedno dal je ili nije :mrgreen:


Alpa46

A recimo da si skoro upravu    :mrgreen:    :LOL:

Briga me jel je il nije, al za to taljansko smece dijelovi su bio on S ili neS ko drago kamenje, rijetki i skupi  :LOL:
Neda mi se bas uzet ni olupinu, ni to japanac da cu kupit dijelove u svakoj trafiki i popravit za eksere ;) 
 
Bio moj prve 3 sezone
Manje vise pista i jaca voznja van grada
Ulje svake 3-4tkm a nekad i prije..ono 2 grobnika i sl
Znam da nije razbijan i razvaljivan nikad,a zast tak izgleda-druga prica
Napravio sam 20tkm i uzo 11icu a ovaj je zavrsio u komb kod auto dilera i tak stoji
I da,S slucajno utipkali u mupu
 
rio said:
Bio moj prve 3 sezone
Manje vise pista i jaca voznja van grada
Ulje svake 3-4tkm a nekad i prije..ono 2 grobnika i sl
Znam da nije razbijan i razvaljivan nikad,a zast tak izgleda-druga prica
Napravio sam 20tkm i uzo 11icu a ovaj je zavrsio u komb kod auto dilera i tak stoji
I da,S slucajno utipkali u mupu

Mislio sam da je Jankovićev jedini imao bijele felge.
 
Evo i njegove visosti  :mrgreen:  jel to gajsov bio  :misli:  i nemoj me smuljat jer cu provjerit  :jesus:  :LOL:
 
Nemam pojma ni gdje je moj završio. Inače, 1098 je super motor, mene ispizdio uvijek isti kvar sa elektronikom.
 
Pa kakav bi to bio talijan kad se nebi kvario  :mrgreen:

To je nedjeljno prometalo, jednom kad uspije upalit sjedi, teraj i negasi dok se nevratis kuci  :LOL:  al ti to znas bolje od mene  :mrgreen:

Nikad nisam imo dukca, to mi je zelja imat i kupit cu 1098 jer ovo novije je ne preskupo nego apsurdno preskupo, a i jedan od razloga je da mogu pljuvat po njemu iz prve ruke ako nebude kako spada  :mrgreen:  :LOL:
 
Saznao sam ono sto me zanimalo, a to je da me vise nezanima, vjerojatno kao ni nikog drugog iz istih razloga cim je toliko dugo u oglasniku, moze brisanje. Hvala.
 
KING RR said:
A recimo da si skoro upravu    :mrgreen:    :LOL:

Briga me jel je il nije, al za to taljansko smece dijelovi su bio on S ili neS ko drago kamenje, rijetki i skupi  :LOL:
Neda mi se bas uzet ni olupinu, ni to japanac da cu kupit dijelove u svakoj trafiki i popravit za eksere ;)
Nebi vjerovao, al djelova ima na svakom kantunu, pocevsi od susjedne italije do ebaya. Nebi rekao da su preskupi, opet ovisi o pojedinceve definicije skupoce.
Ovisi s koliko casha raspolazes al 1098 S se moze sada naci za pristojne novce.
Ta masina, testastretta evoluzione mi se ful svidja. Kombinacija kamionskog okretnog momenta i odlicne snage na vrhu za nas smrtnike. Jedan od razloga zasto sam i uzeo stric fajtera. 1198 nisam probao, al rado bi..
 
KING RR said:
Saznao sam ono sto me zanimalo, a to je da me vise nezanima, vjerojatno kao ni nikog drugog iz istih razloga cim je toliko dugo u oglasniku, moze brisanje. Hvala.

Boli G qrac kazes :mrgreen:


Alpa46