10km od sibenika prema splitu...

Status
Not open for further replies.
Želin ekipi da šta prije izađu iz bolnice i da se šta prije oporave, a bakica počivala u miru!!
 
Pošto dobro poznam tu cestu moze biti slijedeće:
Ili su motoristi išli velikom brzinom u nepreglednom zavoju (dakle nisu imali dovoljan pregled ceste) pa naletili na baku, ili su uočili baku pa su mislili da će ih ona pričekati što očito ona nije učinila (iz ko zna kojeg razloga). Mislim da o ovome bitno ovisi ko je kriv za nesreću!
 
Kao i obično kad su pješaci u igri, možda je došlo do onog efekta "stani-kreni-stani-buuum". Ono što meni nije jasno je to što su motori nakon pada ostali na hrpi. Da je tu stvarno bila velika brzina onda to po svoj prilici ne bi bilo moguće. :misli:
 
mate said:
Kao i obično kad su pješaci u igri, možda je došlo do onog efekta "stani-kreni-stani-buuum". Ono što meni nije jasno je to što su motori nakon pada ostali na hrpi. Da je tu stvarno bila velika brzina onda to po svoj prilici ne bi bilo moguće. :misli:

Ne mora bit. Motori mogu klizati i zaustaviti se relativno blizu jedan drugome.
 
DamirK said:
a ja bih tebe zamolio da me drugi put ne brišeš nego citiraš i javno opomeneš da i ostali članovi foruma mogu prosuditi da li sam te uvrijedio ili nisam.

Potpisujem,to bi bilo u redu

C/P na MK Lojz forum,pa bumo tam slobodno prodiskutirali 8)
 
deckima brz i sretan oporavak, bakici laka zemlja......  :(
 
mate said:
Zato što ovdje komuniciraju i s drugim ljudima. Bez brige, nisu tu zbog tebe.

Mate, odi tam prodiskutirat o tome pa dodji natrag komunicirat s ljudima.
 
Još uvijek imam pametnijeg posla nego trošiti vrijeme na diskusije o tebi. Recimo, prodavati zjake.
 
Kud plovi ovaj brod  :whistle:

xxx
x    xxxxxxxxxxxx
xxx            x x x
 
Status
Not open for further replies.