10km od sibenika prema splitu...

Status
Not open for further replies.
za prvog ne znam koji se zabio jer mu baba sočila na glavu il kaj.. al ak su se ostali naštancali na njega.. nisu držali odstojanje dovoljno velko... oni su krivi....


ja ak oću mogu na autoputu zakočit iz čista mira.. ko se nasauga na mene kriv je.. nije držo odstojanje..ja sam kočio jer su.. ne znam... 4 vjeverice koje govore pretrčavale =P
 
Rastojanje, brzina veća od dozvoljene, brzina veća od one u kojoj stigneš reagirat, baba koja je živila sama na svijetu, cesta koja "ulijeva" povjerenje, motori koje nemožeš vozit a da katkad ne propušeš ventile...
U svakom slučaju žalosno.
Ma sve češće se upitam, koji će nam k**** i motori i auti nabrijani na puste konjske snage i brzine, kad su svugdi ograničenja, pa se na kraju sve svodi nažalost na puku sreću.
Žaj mi je ljudi.
 
Nike said:
I molim ekipu da se suzdrža od pljucanja po pokojnicima i po teško ozljeđenima, bez obzira ko je kriv
Slažem se.
 
niksa said:
...baka sa loncem u dvije ruke prelazila brzu cestu split - kastela, preskoci zeljeznu ogradu i prelazi ostale 2 trake - s fažolom i manistrom. Jeli i tu smjela pretrcavat?

Trebalo je nju satrat, a hranu pojest :mrgreen:
 
niksa said:
vidim kako razmisljas i razumijem te, ali isto tako nije u redu da se pretrcava (koliko baba moze pretrcavat) cesta kako kome padne napamet. Imam jedan slucaj u voznji kad je neka baka sa loncem u dvije ruke prelazila brzu cestu split - kastela, preskoci zeljeznu ogradu i prelazi ostale 2 trake - s fažolom i manistrom. Jeli i tu smjela pretrcavat?

Zaboravimo na konkretne ljude i krenimo diskutirat o virtualnim.  Krenimo s ovim pitanjima: da li se nezgoda dogodila u naseljenom mjestu? Ako je, sto kaze znak na ulasku u mjesto?

ib
 
DamirK said:
gdi sam ja tebe uvrijedio (osim kaj se na slažem s tvojim razmišljanjem)?????????????

Naucite se da su privatne poruke - privatne poruke. Ako te nesto zanima, odgovori privatnom porukom, ne javno preko foruma.
 
2IB - Kaj bi bilo da ti je baba (šečući kroz šumu) prelazila cestu u trenutku kad si prolazio ovaj zavoj u avataru ? Bi li ju opravdavao kak jadna nije imala pješački prijelaz ? Svaki puta kad se nekaj dogodi tvoj komentar glasi - kojom brzinom su se vozili. Postal si ko' hrvatska policija - tražiš krivca samo u vozaču. Ne opravdavam pretjerano brzu vožnju u naseljenim mjestima ali ovakvo sranje se može dogoditi i tebi i meni i bilo kom drugom.
 
gigi said:
2IB - Kaj bi bilo da ti je baba (šečući kroz šumu) prelazila cestu u trenutku kad si prolazio ovaj zavoj u avataru ? Bi li ju opravdavao kak jadna nije imala pješački prijelaz ? Svaki puta kad se nekaj dogodi tvoj komentar glasi - kojom brzinom su se vozili. Postal si ko' hrvatska policija - tražiš krivca samo u vozaču. Ne opravdavam pretjerano brzu vožnju u naseljenim mjestima ali ovakvo sranje se može dogoditi i tebi i meni i bilo kom drugom.

To pitam nakon sto svi uglas skoce i okrive cijeli svijet za urotu - te kriv ovaj, te kriv onaj. Ispada da cemo svi zaginut sutra jer nas svi mrze i zele nam doci glave. A to nije istina.

Sto se tice sranja, naravno da mi se moze dogoditi kao i bilo kome drugome. Htio sam ti samo rec da necu okrivit babu ako uletim sa 170 km/h u nepregledan zavoj gdje sam trebao voziti duplo sporije.
 
ib said:
Naucite se da su privatne poruke - privatne poruke. Ako te nesto zanima, odgovori privatnom porukom, ne javno preko foruma.

a ja bih tebe zamolio da me drugi put ne brišeš nego citiraš i javno opomeneš da i ostali članovi foruma mogu prosuditi da li sam te uvrijedio ili nisam.
 
DamirK said:
a ja bih tebe zamolio da me drugi put ne brišeš nego citiraš i javno opomeneš da i ostali članovi foruma mogu prosuditi da li sam te uvrijedio ili nisam.

to ti je argumentirana rasprava.  :jesus:
 
po vlastitom ukusu - ja sve znam najbo :misli: lje



Sad sam ti ja malo zmoderiral jer tebi baš nejde najbolje sa smajlićima  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.