12.05.-14.05.2023. - SHARK Grand Prix de France

Postaje polako ko nogomet igre za nabulozne :mrgreen:
 
Djokerica je Chuck Norris za ove intagram drajvere sto ne znaju vozit bez 15 dugmica na volanu :mrgreen:
Prvaci od zadnje 3 godine valjda sad znaju da su im titule nastimane :p
 
Last edited:
  • Wow
  • Like
Reactions: bolcic and e39
Screenshot_2023-05-14-14-56-23-066-edit_com.google.android.apps.docs.jpg
 
Petruci 5 bodova..bolji od 3 svjetska prvaka koji su se trkali..dobice jos poziva do kraja godine garant..Miler kesa, "Konj koji obara po stazi" oborio sam sebe..nije mi zao..Vinjales i Bajabaja..neko je tu kriv..cuce se..3 dukca na podiju...Djidjistoselinja zadovoljan..dobra trka
 
Podvojen sam. Abmivalentan. Šteta za sve koji su pali, nisu zaslužili. A opet, sad se zakuhalo što je dobro.
MM stvarno iznad očekivanja. Klasa.
BB isto klasa, ne govore bezveze kateemovci da on ima on o nešto što većina nema
Bezechi ono što je Beštija bio prošle sezone. Ugodno iznenađenje
 
  • Like
Reactions: e39
super trke, ovi padovi su grozni bili, pogotovo marquez i marini. miller, neznam sta rec. nikako da ulovi neku konstantu. bezzechi je odvozio fenomenalno i drago mi je radi fernandeza, svaka cast
 
  • Like
Reactions: bolcic
Imaju Bindera millera i odličnog fernandeza koji bi lako mogao izgurat millera iz tvorničkog. Di još s acostom ...
 
Šteta što je MM pao,bio je odličan
Bas u efektu rekao curi kako cu sam sebi popusit kurac ako ovaj uspije zavrsit utrku, valjda 20 sekundi prije neg se prekipao.
Ja ne znam, on ili slupa sebe ili sve oko sebe, nema da zavrsi utrku onako, ljubazno, fino da odvozi. A sjajno je vozio danas i drzao poziciju.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: pikacu79 and Dene
Bas u efektu rekao curi kako cu sam sebi popusit kurac ako ovaj uspije zavrsit utrku, valjda 20 sekundi prije neg se prekipao.
Ja ne znam, on ili slupa sebe ili sve oko sebe, nema da zavrsi utrku onako, ljubazno, fino da odvozi. A sjajno je vozio danas i drzao poziciju.
dao je intervju nakon trke.
rekao je da mu je draze da padne i bori se za postolje nego da bude 10ti.

ja podrzavam to. ajde da je kraj sezone i da treba osigurati bodove/prvenstvo, ali ovo nebu uzeo, pa radije neka forsa da vidi kuda motor moze, jer na kraju sezone ce trebati odluciti dal ostati na kosilici ili otici nekam i uzeti jos jednu kantu. sa ovakvom voznjom mislim da ima ozbiljan motor (duc, ktm, apr) da bi bilo bezveze za gledati prvenstvo.