14.04.2007. - Dobrovoljno Davanje Krvi

Status
Not open for further replies.
demza said:
Sile, rekao bih ti tko je jos 0+, al bojim se da bi u istom trenutku bio u Brodu sa stenderima ;)
pozdravi mi mamu...  :wink:
 
Znači prvi vikend nakon korizme. Ja sam se stalno nadao da će DDK biti tokom korizme, jer tad još nema svatova, pa sam subotama slobodan, ali ovako... šteta, već sam 2 DDK-a propustio radi posla.
Vama lijepo vrijeme i ugodno druženje na DDK  (y)
 
Za sva pitanja vezana uz mogućnost/nemogućnost davanja krvi uvijek ste dobrodošli s pitanjima u:

HRVATSKI ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU
Zagreb, Petrova 3
(01) 4600 333 (centrala)
 
svakak said:
Ja sam se stalno nadao da će DDK biti tokom korizme, jer tad još nema svatova,

Pa i DDK je fešta, kao i svatovi, pa se zato niti DDK ne održava u Korizmi, već će biti prvi vikend nakon Uskrsa...
 
Pitanje-1.Forum susret=roštilj ili...?  :misli:
2.Jel se plaća 150 kn za Forum member ili...?  :misli:
 
AndreyA said:
Pitanje-1.Forum susret=roštilj ili...?  :misli:
2.Jel se plaća 150 kn za Forum member ili...?  :misli:
forum suret je dobrovoljno darivanje krvi + roštilj i još puno toga!150kn za forum membera nije obavezno nego je to za one koji su htjeli a ako nećeš onda jednostavno na susretu platiš 30kn i to je to (y)
 
Kad će se počet skupljati novci forum membera i tko će biti zadužen za to?  :misli:
Ja sam dal krv početkom 2. mjeseca tak da neću moći sudjelovati u darivanju  :(
 
Glede tih davanja novci, valjda će Saša i Vito nešto reći... ako ništa drugo, barem da copy-paste od prošle godine...
 
Znači, bit će ista shema kao početkom prošle godine? Skupljanje za forum, majce i roštilj ?

Ajd SUPER, valjda ću ovaj put biti u mogućnosti da dojdem !  (y)
 
Sledgehammer said:
Glede tih davanja novci, valjda će Saša i Vito nešto reći... ako ništa drugo, barem da copy-paste od prošle godine...
,,koliko ja znam,,svaki put sam svoj prilog dao,,live  :misli:
,,i ponovo se nadam da će biti nekakva "guma"  (y) za Igora
 
strasilo said:
iiiideš, koliko nas je s tom 0+ ....  :mrgreen:

i ja sam 0, ali teško da u bilo kojem smislu mogu biti +, pa ostaje - :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
Glede tih davanja novci, valjda će Saša i Vito nešto reći... ako ništa drugo, barem da copy-paste od prošle godine...

pa šta nije bilo prošle godine najprije spika za sync-ovu udovicu :misli: :misli: :misli: i mislim da bi se to trebalo ispoštovati (y)
 
ybr-ovac said:
može mi tko objasniti pojam forum memeber....
Teško da se to može objasniti FORUMAŠU
 
Za Synca smo skupljali novce i potom ih nosili na Dice Run u organizaciji MK iz Delnica, ali je to bilo u kolovozu. DDK je bio dosta kasnije i tada smo skupljali novce za Igora (tzv. kotac)

Nesto cemo imati opet, u tom stilu a sto ce pratiti DDK.

Za forum susret jos ima dosta detalja koje treba dogovoriti.
 
Status
Not open for further replies.