14. MOTOSUSRET MK STAAARI ROKERI UMAG

Added to Calendar: 07-05-15, 08-05-15, 09-05-15, 10-05-15

Bilo je fantastično  (y) čestitam Rokeri i vidimo se sljedeće godine!
 
Koja ludnica od cijelog vikenda  :mrgreen:
Toliko je sve bilo savršeno da mi je sve šumasto u glavi.
Vožnja po Istri i sve krcato motorima, koncerti gdje smo izgubili glas i sve me boli od skakanja, ekipa i ludnica u kampu gdje se nije išlo spavati prije 4 ujutro (zapravo nisam ziher jesam li uopće išta pošeno spavao), hrpa ljudi i predobra atmosfera, sklopljena nova prijateljstva .....

Rokeri hvala vam na predivnom vikendu, vidimo se slijedeče godine  (y)
 
Za one koji nisu bili u mogućnosti posjetiti susret...evo nekoliko fotografija :

246unoy.jpg


4fuxyd.jpg


ibz51x.jpg


11tbiw9.jpg


2q3vkb5.jpg


2vn0z8o.jpg


w2ei43.jpg


2ephxfa.jpg


303h760.jpg


ztbw5g.jpg


91m6qc.jpg


2nber09.jpg


r953rn.jpg


2rw7sjc.jpg


idfwyh.jpg


2qnpifd.jpg


vpersy.jpg

 
Doletio u subotu navečer. Kao i uvjek svega je bilo za vidjeti,  upoznao neke forumase,  sve super,  jedini minus cijene klope,  chevosi 45 kn,  pretpostavljam da klub nema utjecaja na cijene,  Talijanima možda to nije puno ali za naše prilike je to puno,  molim mjenjati ugostitelja sljedeće godine
 
liberty said:
na slici gdje je gold wing trike nazire se far mog fz6 (y)
:shock:  (y)  (y)  (y)  (y)  (y) :naklon:


... mislim da bi tu fotku trebao izraditi na A3 formatu, uokviriti i čuvati dok si živ



  :mrgreen:
 
Drago mi je čitati da vam je bilo dobro na našem susretu, i nadam se da ćemo se opet viditi  na našem 15 Motosusretu.

Lijep pozdrav od MK Staaari Rokeri
 
criiistian said:
Drago mi je čitati da vam je bilo dobro na našem susretu, i nadam se da ćemo se opet viditi  na našem 15 Motosusretu.

Lijep pozdrav od MK Staaari Rokeri
(y)

frende, jos jednom thx  :wink:
 
Zapru said:
(y)

frende, jos jednom thx  :wink:
Bit će da više ne koristiš stari broj moba ili si izgubio moj, u svakom slučaju imaš minus iz zalaganja :p

Criiistiane ... znaš i sam da moja ekipa nije baš u "biker" điru ali vama u goste uvjek volimo navratit.  Hvala !!!
 
MIK0 said:
Bit će da više ne koristiš stari broj moba ili si izgubio moj, u svakom slučaju imaš minus iz zalaganja :p

Criiistiane ... znaš i sam da moja ekipa nije baš u "biker" điru ali vama u goste uvjek volimo navratit.  Hvala !!!

Hvala Miko
 
MIK0 said:
Bit će da više ne koristiš stari broj moba ili si izgubio moj, u svakom slučaju imaš minus iz zalaganja :p

Criiistiane ... znaš i sam da moja ekipa nije baš u "biker" điru ali vama u goste uvjek volimo navratit.  Hvala !!!
popljugal sam pol brojeva (ne pitaj kak i zasto  :palacdolje:) dok sam mijenjal mob.

posalji na pp mob i mail

na odlasku sam cul da ste bili tam  :palacdolje:
 
Bilo je i prošlo, sve u najboljem redu, zahvalnice su tanke, šparaju na svemu, a čevapi bez luka su preskupi