15.02.2014. "BIKERI BIKERIMA No.3" Humanitarni party

Hvala svima koji ste bili i doprinjeli našoj akciji.
Ali eto  da i ovdje stavim obavijest ako je netko našao mobitel Sony Xperia J crni bez poklopca, moj je. Poklopac je kod mene i našao ga je prijatelj iz kluba, ali ostatka koji je i bitniji nema, pa eto ako tko šta zna ili je vidio, bio bih zahvalan. Hvala.
 
mgrafik said:
Bešo otvorena su ti vrata u anale hr bikerskih susreta.
He,he hvala ti,vrata su mi znači otvorena,e sad se pitam dali za ući u taj svijet ili za izaći iz njega :wink: :LOL:
 
Hvala još jednom svima koji su i u ovim teškim vremenima odvojili od sebe i svojih obitelji vrijeme i novac te sudjelovali na ovom događaju. Kriza čini svoje, pa veliko hvala i onima koji zaista nisu mogli doći, a svojim porukama i pozivima su davali podršku. Hvala i svim brodskim moto klubovima na izvrsnoj suradnji i zajedništvu . Kao što je već rečeno, najsretniji bi bili svi, da nitko ne nastrada, pa da ovakve stvari nisu niti potrebne.
 
lory said:
Hvala još jednom svima koji su i u ovim teškim vremenima odvojili od sebe i svojih obitelji vrijeme i novac te sudjelovali na ovom događaju. Kriza čini svoje, pa veliko hvala i onima koji zaista nisu mogli doći, a svojim porukama i pozivima su davali podršku. Hvala i svim brodskim moto klubovima na izvrsnoj suradnji i zajedništvu . Kao što je već rečeno, najsretniji bi bili svi, da nitko ne nastrada, pa da ovakve stvari nisu niti potrebne.

(y)