16.09.-18.09.2022. - MotoGP: Gran Premio Animoca Brands de Aragón

Izgledalo je ko tipicno mm guranje..njegov start ho ruk idjemo naprijed pa sta bude..neznam sta je htjeo postic..pobijedit..podij borba za prvaka.??.taman si se malo zalijecio.. de konju polako vozi normalno ne trci pred rudu
Ajde ne lupetajte gluposti. Pogledajte snimku usporeno pa će te vidjeti da je napredovao u startu jer je cijela desna strana bila prazna. Nije nikoga dotakao niti je nekoga izgurao. Fabio je skužio da kasni na startu i više stisnuo nego što je trebalo (najvjerojatnije) . Da je kojim slučajem Marc tako u zadnji kraj napuco Fabia bilo bi drvlje i kamenje. Osobno mi je žao što u utrci nisu ostali obadvojca.
 
Bio na operaciji presađivanja dlaka


306745539_5627785253944770_3444162233979957072_n.jpg
 
Idem ja malo branit MM-a, Prvi put nije kriv zato što.. drugi put nije kriv zato što.. sedamdeset i peti put nije kriv zato što...
a čovjek se jednostavno nađe na krivom mjestu u krivo vrijeme. AE.
 
Fabio je pao sa skutera! Hijaooooo koji baksuz....

Quartararo – who was later involved in a scooter incident on his way back to the pits – escaped with some minor abrasions on his chest, while Nakagami suffered a laceration on two of his fingers.
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Quartararo: 'The marshal hit head-on with another scooter'
“I had a second crash. And it was quite fast actually. Luckily I didn't take off my helmet,” Quartararo said. “The marshal just hit [head on] with another scooter.

“I don't have any injuries from that crash, everything I have is from the first crash. But I think the marshal is a little bit sore.”
 
Opet jako uzbudljiva utrka !!! i opet Forza DUCATI !!! 💪 💪 💪

:mrgreen:

Nije tajna da mu nisam fan i uvijek kazem da se problemi ljepe na problematicne tipove osoba, ali na ovim situacijama sa MM, stvarno u svim pregledima nisam nasao sto bi on mogao napraviti drugacije, odnosno kojom akcijom je namjerno prouzrocio bilo sto :unsure: Puno vise mi je ocito koliko se Frtaljko izlaze maximalnom, ako ne i preko riziku pokusavajuci iscijediti litru soka iz te jedne suhe narancice. Svi stalno se dive i nacudjuju koliko covijek se trudi i daje nemoguce, ali nitko ne uzima u obzir koliko je to blizu totalnoj propasti. Ne znam, decko mije jako simpa i bilo bi steta da se raskanta na toj kanti. Kad smo kod kanti, morbidni bi mogao dobit jednu pod bor za nagradu :? Bravo Cal (y)

Bestiu doslovno obozavam jos od ranijih dana karijere i stvarno mislim da je veci kapacitet od Pepija, ali isto tako mislin da sa ugovorom za drugu sezonu i svime sto mu je partija dala, bi trebao pokusati malo okrenuti potenciometar autizma u smjeru suprotno od kazaljke na satu :/ Na ovakvim nekoordiniranostima akcija se gube prvenstva :(

Unistio sam kladionicu !!! :cool:
 
Yebeno je kad cijeli vod yebe jedan covjek koji mora da se izlaze maximalnom 😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
Previše bi bilo očekivati da ga ne proba prestići, tim više što su različiti timovi. U otvorenom porvenstvu ducatija.
Bez obzira što Enea zna biti atraktivniji, pogovoto kad stisne pred kraj trke, Bagnaia je stabilniji, i mislim d aće i dogodine na kraju skupit više bodova
 
  • Like
Reactions: Dene
Ma pizda obična, mogu razumjeti da ga ne zanima voziti Suzuki do kraja sezone, ali ako voliš to što radiš onda se jedva čekaš vratiti na stazu. MM će ga pojesti dogodine.

Obozavam Suzuki DNA.
Mrzim vodstvo (board of directors).
Da su mi to napravili, bio bih puno gori od Mira.
Napao bi ih javno sa pitanjima koja ne zele cuti i trazio bih momentalni raskid ugovora.
Opasno je voziti u konfuziji koju su napravili.
 
Koji tim bi ga uzeo onda jer ni ostali nisu drugaciji od Suzukija :p