17.06.2018. Gran Premi Monster Energy de Catalunya

I to je to Marquez je odustao cuva bodove i ceka dali ce J. Lo pasti.

E moj Ducati[emoji30]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ufffffffffffffffffff kako mu je Dovi i Dalinja dobro poštetali motor a on sad na gotovanski to vozi ufff nema veze bitno da je DUCATI

Drugi vikend ide Dovi jako, naš World Champ!

MRCyo8d.jpg


25 milja eura za komad plastike na tanku? To može samo Bolonja!  (y)  (y)  (y)
 
RAC

4b0b1dc5cdda1db5e03c84b707cd3a37.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Samo da recen Rossi duplo stariji od vecine, i ovako vozi.  Mladi mozda nece razumit koja je to razlika u voznji. Kad imas 18 ili 39. A ja i priko. Ja sve sporiji i sporiji

Nije bitno ni srce ni znas li ili ne znas vozit. Prvo zamor materijala, a onda miljun ostalih pizdarija za koje mulci ni ne znaju. Rossi je kralj bija i osta
 
Riker said:
:LOL:

Ova fotka sa Gasolom me podsjetila na Muggsya......Dani je i od njega niži  :mrgreen:

Al opet, za utjehu......zamisli Gasola u kožnjaku, na motoru?  :LOL: :LOL:

Ma i s normalin covikon bi bilo slicno. Koliko ima 172 cm. Ovi je na 205 tu negdi

Slazen se da ovi ne bi moga vozit. Ipak je 205+, ali normalni ljudi 180+ su izbaceni od ovih patuljaka. Nisu ni prije 30 g bili veliki, al su sigurno bili blizi 185 cm. Nego ovi danas. Dottore je na 180 mislim.
 
Dottore na 182, Gasol ka je igra za Lakerse 213, a Dani 158, Pacov 168 a Lorenzo 171...itd
 
pamzor said:
Dottore na 182, Gasol ka je igra za Lakerse 213, a Dani 158, Pacov 168 a Lorenzo 171...itd
Dottore za sve div. ovi su prepremali. 168,71, to je visina zene i to normalne, manekenke su 176+

Dottore king
 
Na kraju bi Lorenzo moga bit prvak ako Marquez tresne 2 puta


Sent from my internet mobile device
 
Tek sad počinjem suosjećati s ovim lorenzovim fanovima. I godinama frustracije. Zli neobjektivni rossijevci prema njima - s visoka. Kako stoje stvari, možda je to to, dašak olakšanja i dalje - opet po starom.

Kako bilo, čestitke loretu, a nade za dovija su pale u vodu.
TRka - ne ponovila se ova dosada.
 
Nije lako da, nije lako sada a da ne pričam u davna vremena kad je bio šegrt u Jamahi kakve su to bile lekcije, objasnio mu malo Djeda putanje laganini :021:
 
riker mijenjaj terapiju hitno, ova jako loše djeluje na tebe, bojim se trajnih posljedica.. :palacdolje:
 
stream mi je štekao pa nisam vidio jel Dovi otresao ili je odustao?