17.11 2009 vožnja Vukovarskom u sječanju na Vukovarske žrtve

Dafi

New member
I ove godine,po treči puta,organizira Klub 148 brigade paljenje sviječa uzduž Vukovarske ulice u Zagrebu,UHBM bi prisustvovao tome kao i prošle dvije godine motodefileom kao suorganizator.Prošle godine je nažalost došlo do nesporazuma sa organizacijom pratnje od strane Policije,zašto neznamo ali se nadamo da bu ove godine sve proteklo u najboljem redu,zato pripreme več sada počinju.moram napomenut da se i u Rijeci u organizaciji MK Motoscena ta ista ruta odvozila i u Karlovcu se vozilo isto tako_O točnom satu polaska u mjestu istoga bit če svi koji su zainteresirani pravodobno obavješteni,prošle godine nas se skupilo 120 motora iz raznih MK,MC,Freeridera,LMC-a,nadam se da bude tako i ove godine,dok ne dobijem daljnje informacije za sada toliko.
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,153609.0.html
:misli:
 
Ovo na kaj ti misliš je Motomaraton DU-VU,a mi vozimo po Vukovarskoj ulici to je drugo,pale se sviječe u znak sječanja na Vukovarske žrtve a Motoristi voze od Trešnjevačkog placa do kraja Vukovarske,još kad bi znal kak se ta ulica zove i natrag do Lisinskog di ispred spomenika Vječeslava Holjevca palimo svi svječe i ispisujemo ima Vukovar.
 


(Powered by frubar.net)

Ovo  organizira Klub 148 brigade HV-apod pokroviteljastvom Grada Zagreba ureda za Branitelje i itd, mi im samo pomažemo Motodefileom i ograđujemo se od bilo kakvih političkih pozadina ili izjava Političkih stranaka,bilo bi ljepo kad bi se i u drugim gradovima koje imaju Vukovarsku ulicu tak nešto organiziralo,naravno ko može i ko nije u Karavani Dubrovnik-Vukovar.
 
Ovo je sad definitvno,događanje bi se održalo 17.11.2009 u vremenu od 18.00 do 19.30 sati,neznam dali sam napisal da okupljanje počinje u 17.00 na parkingu Trešnjevačkog placa.Paljenje lampiona počinje u 18.00 kada kreče i organizirana kolona motorista sa trešnjevačkog placa do Ulice grada Gospiča i natrag do Piramide između Ulice Hrvatske zajednice(preko puta dvorane Lisinski),parkirali bi se u asfaltiranom krugu.Motoristi bi se trebali počet sastajati od 17.00 sati jer pokret če biti točno u 18.00 bez obzira na sve,dobit čemo i 15-tak Hravtskih barjaka visine oko 1.5 m mislim držač bu tak dugačak,pa ako ime netko želju ili suvozača može ju vozit na svom motoru.poslije paljenja svječa i i ispaisa imena Vukovar na trvnatom djelu kreče se organizirano do ŠRC Pile na okrijepu,nešto skromniju doduše nego lani ali za pojest i popit bude tako da nebu niko gladan ostal.Presice kreču od 11.11.2009 i bit če sve objevljeno putem medija,radio Sljemena,i ne Z1 ali točan termin bum još javil.Over and out



(Powered by frubar.net)


 
Vukovar neme zabili. Se vidime i of pout.
 
Meni je Kača već upisala fraj dan,tak' da ak' ne bu led i snijeg se vidime  (y)
 
Za vas s onu stranu brega znam da je malo gungula,jer dok pri nam sunce sija v Zagorju pada snjeg  :LOL: nemaš opče beda,svi znamo kak se u to doba vrijeme brzo okrene  (y)
 
Pa zar ćete dopustit da vam par pahulja snijega,ili koja kap kiše omete tu Svetu dužnost prema nevinim žrtvama Vukovara?!
Dajte ljudi,stisnite zube!!!
I njima je bilo hladno,Bog im dao pokoj duši.
 
A ne stari moj,vozi se bez obzira jel padalo ili ne (y)
 
Budi volja tvoja
 
ATILA said:
Pa zar ćete dopustit da vam par pahulja snijega,ili koja kap kiše omete tu Svetu dužnost prema nevinim žrtvama Vukovara?!
Dajte ljudi,stisnite zube!!!
I njima je bilo hladno,Bog im dao pokoj duši.
Ukrao mi rjeci z usta... Mislim da im je one nesretne 91 bilo vise nego hladno. Zato cemo se neki provesti do grada heroja do naseg VUKOVARA.
 
cofi said:
Ukrao mi rjeci z usta... Mislim da im je one nesretne 91 bilo vise nego hladno. Zato cemo se neki provesti do grada heroja do naseg VUKOVARA.
Samo da napomenem Karavana je 15.navečer u Zg,i 16.ujutro kreće prema Vukovaru.Možeš s nama.
 
Svima koji su krenuli tom karavanom želim sretan put i da stignu svi živi i zdravi do Vukovara a i nazad,a mi čemo ovim skromnim defileom biti bar u mislima sa njima.SRETAN PUT još jednom  (y) (y)
 
Svim sudionicima karavane želim sretan put, a sve bajkere Zagorja pozivam da se nađemo 17.11.u 16:00 na benzinskoj Tifon u Zaboku i svi zajedno krenemo prema Zagrebu, te na taj skroman način odamo počast Vukovaru i Vukovarcima.
 
Večeras u 18.45 na OTV-u,ko ga može gledat ide prilog.