2.neorganizirani Oldschool susret Rogoznica 2011

Dali podržavate nekonvencijalne susrete motociklista

  • Podržavate

    Votes: 67 83.8%
  • ne podržavate

    Votes: 13 16.3%

  • Total voters
    80
Status
Not open for further replies.

BABA OS

New member
I ove godine bit će organiziran Oldschool susret u Rogoznici na Rivi nedaleko grada Šibenika.Prvi(2010 g) je bio i prvo iskustvo na kojem je lako odrediti sve modalitete druženja na ovom susretu na istom mjestu i na isti datum.Vjerujem da ćemo u temi(na ovom mjestu) sa zadovoljstvom raspraviti o svim idejama kako bi susret imao svoj smisao i poruku na zadovoljstvo svih zainteresiranih.


http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,186085.0.html


Koju bi Ljepoticu mogli pozvati da uveliča druženje na drugom Neorganiziranom Oldschool susretu u Rogoznici ove godine.Na prvom susretu glumica Sonja Kovač pristala je slikati se promotivno za reklamni materijal ali ovaj put bi mogli osigurati da sa gostima popije kavicu.Ako netko ima prijedlog nek stavi.
Ono što je najvažnije sa domaćinom u konobi Triton sve je dogovoreno za sljedeći susret na rogozničkoj Rivi krajem osmog mjeseca.Pa izvolite sad vi...,
 
BABA-OS             
Što se tiće mista za susret mislim da je u redu,odlićno.Što se tiće gošće koja bi tribala bit mislin da će bit puno rata oko izbora a poznato je da se o ukusima ne raspravlja .Pogledaj samo temu "žene od 40 pa naviše" (u birtiji) i komentare.     
Naše "bikerice" bi tribale bit prisutne u većem broju.Pogotovo jer je lito pa i kupanje dolazi u obzir a kupalište je blizu
Tritona.     
Za "dotirat" motore do sjaja (ajme sad) imamo vrimena  a za spizu ćemo se dogovorit lako.
 
BABA OS said:
Koju bi Ljepoticu mogli pozvati da uveliča druženje na drugom Neorganiziranom Oldschool susretu u Rogoznici ove godine....,

MasKaru...  (y) :mrgreen:



jerryST said:
smin li se ja pojavit sa tomosom t-12 iz 69. ako bude gotov?  :misli:

Pitaj tatu...  :jesus:
 
BABA trebalo bi smislit itinerer. Prošle godine je bilo 5 (naročito čobanac (y)), ali je kratko trajalo. Možda malo ranije?
 
kz 900 said:
BABA trebalo bi smislit itinerer. Prošle godine je bilo 5 (naročito čobanac (y)), ali je kratko trajalo. Možda malo ranije?



Da.Sve se može mijenjati.To ima smisla.Potreba za obogaćivanjem je standardno ozbiljna i potentna aktivnost.Prošli put je bilo važno da se ipak vidimo u stvarnosti i da prepoznamo zajdnički motiv za novim susretima.Nadam se da svi mislimo da ovaj naš susret netreba biti uniformiran i usiljen pa i sličan drugima.Ali dobro je da ima originalnost i spontanost.Ambient u kojem smo ga smjestili je ok po mom osobnom mišljenju.
Dobro si razmišljao.I ja mislim da motocikli učesnici trebaju biti upaljeni i voženi na nekoj kratkoj i zadanoj ruti.Imam nekih ideja o tome ali o tome ima dovoljno vremena za promišljanje.Jedna moguća opcija je vožnja vertikalno u brdo do zadnjeg nastanjenog mjesta.Nakon doručka u autentičnom i netaknutom prirodnom ambientu ponovo vožnja na Rivu.Poslije druženje,Ručak i nakon toga opuštena atmosfera s korištenjem vremena po slobodnom izboru.Ovo je osnovna potka koja se obogaćuje kasnije još sa detaljima.
Motocikli na susretu moraju biti pomno odabrani.Visoki standardi i limitirana količina pa i vrsta motocikala.Predloženi Tomos nemože zadovoljiti i to odma moram reći.Ovaj susret nije zamišljen kao izložba raznolikosti kao što to čine na Raly-ima.Ako smo na improviziranom prvom susretu imali odlične primjerke onda je to obveza i za dalje.Ako primjerice budemo imali Blaževića s Hondom i limita sa njegovim motociklom onda je jasno da to obvezuje i ostale.

 
Sve mi se čini da ću Jotu morat žicat da mu budem drugi  :misli: ili treči vozač, prošle godine sam se provukao kao vlasnik nečeg lijepog, ali sada nisam ni to.

Ali bilježim se sa štovanjem!
 
Možda je malo glupo postaviti ovakvo pitanje (ali u ime znanosti moram pitati): :LOL:
A zasto ne napravite "prave" susrete, od petka do nedjelje, da svi dođu i zabave se bez obzira koje godište motor bio! Mjesta za kampiranje ima, priroda je prekrasna, obala i more savršeni, mjesto za binu je tu, pa u sklopu "pravih" moto susreta organizirajte izbor OLDTIMER-a, MISS motora, najdeblji biker, najudaljeniji, najružniji/najljepši motor i sve ono što već susreti imaju! Lijepo se uvrstite u kalendar susreta, a profitirali bi svi... Od kafića, restorana, smještajnih kapaciteta, lokalne turističke zajednice, pa do gostiju koji se zateknu na godišnjem, a i sama promocija prelijepe Rogoznice nije upitna! Pouzdano znam da kada jednom dođeš u Rogoznicu, odmah ti postane jasno da je to jedan od bisera Jadrana!!! (y)
Ako to organizirate kako treba ove godine-iduće godine imate bar 500 motora! :jesus:
Možda ove godine dođem i ja, tek toliko da se provozam (ali ne sam, nego nas 4-5 bikera), pa da uživamo svi zajedno...  8)
 
BABA OS said:
Da.Sve se može mijenjati.To ima smisla.Potreba za obogaćivanjem je standardno ozbiljna i potentna aktivnost.Prošli put je bilo važno da se ipak vidimo u stvarnosti i da prepoznamo zajdnički motiv za novim susretima.Nadam se da svi mislimo da ovaj naš susret netreba biti uniformiran i usiljen pa i sličan drugima.Ali dobro je da ima originalnost i spontanost.Ambient u kojem smo ga smjestili je ok po mom osobnom mišljenju.
Dobro si razmišljao.I ja mislim da motocikli učesnici trebaju biti upaljeni i voženi na nekoj kratkoj i zadanoj ruti.Imam nekih ideja o tome ali o tome ima dovoljno vremena za promišljanje.Jedna moguća opcija je vožnja vertikalno u brdo do zadnjeg nastanjenog mjesta.Nakon doručka u autentičnom i netaknutom prirodnom ambientu ponovo vožnja na Rivu.Poslije druženje,Ručak i nakon toga opuštena atmosfera s korištenjem vremena po slobodnom izboru.Ovo je osnovna potka koja se obogaćuje kasnije još sa detaljima.
Motocikli na susretu moraju biti pomno odabrani.Visoki standardi i limitirana količina pa i vrsta motocikala.Predloženi Tomos nemože zadovoljiti i to odma moram reći.Ovaj susret nije zamišljen kao izložba raznolikosti kao što to čine na Raly-ima.Ako smo na improviziranom prvom susretu imali odlične primjerke onda je to obveza i za dalje.Ako primjerice budemo imali Blaževića s Hondom i limita sa njegovim motociklom onda je jasno da to obvezuje i ostale.
Onda je jasno da mi ostali nemamo šta tražiti tamo ...  :mrgreen:
 
limit said:
Ajde, ajde i tvoj se sada opasno približio suncu   8)  :LOL:

Ima se na mom još puno raditi na stvarima koje se ne vide na slikama koje ja slikam ...  :LOL: :LOL:
 
limit said:
A ko će to neorganizirat   :mrgreen:

Pa znaš kako pjeva PipsChips&Videoclips:
"...s malo dobre volje, osjećaš se bolje, kad mogu svi-možeš i ti...Pa kako ba`-POTPUNO GOOOL..."!!!  :jesus:
Hoću reći, ako dobre moto susrete mogu napraviti klubovi iz nekog malog mjesta (sela) koji imaju svega nekoliko motora i par članova, pa ne vidim zašto ne bi i Vi mogli?! :misli:
A Vi imate odlične argumente da privučete bikere (Rogoznica sama po sebi je "magnet" za dovući lijep broj bikera)!

 
strasilo said:
Ima se na mom još puno raditi na stvarima koje se ne vide na slikama koje ja slikam ...  :LOL: :LOL:

Ti se uvik možeš izvuć na Ćaću , makar i pješke .
 
kliker-vk said:
Pa znaš kako pjeva PipsChips&Videoclips:
"...s malo dobre volje, osjećaš se bolje, kad mogu svi-možeš i ti...Pa kako ba`-POTPUNO GOOOL..."!!!  :jesus:
Hoću reći, ako dobre moto susrete mogu napraviti klubovi iz nekog malog mjesta (sela) koji imaju svega nekoliko motora i par članova, pa ne vidim zašto ne bi i Vi mogli?! :misli:
A Vi imate odlične argumente da privučete bikere (Rogoznica sama po sebi je "magnet" za dovući lijep broj bikera)!

Moto susreta ima koliko hoćeš valjda i više nego treba , ovdje nije poanta tresti glavom na preglasnu glazbu i od buke ne čuti sugovornika , niti je do graha i loših ćevapa i jeftine pive . Nisu ni ljudi zainteresirani za pucanje iz auspuha ili paljenje gume .


Ovo je Gentelman liga i takvim taj susret treba ostati samo s takvim motorima , ako počne dolaziti sve što ima 2 kotača ovi motori će se brojčano izgubiti u toj masi . Dobro bi bilo imati glazbu iz vremena bi a i nešto gore navedenih cicatih-guzatih i lomnih u struku je uvjek dobrodošlo .
 
(y)

znači možemo na pripreme.moj prijedlog je da sve ostane onako vrhunski neorganizirano kao lani,jer krenemo li drugim putem
mogli bi nas vlastiti zahtjevi progutati. :)
vidim da neće biti problema jer se već osjeti čvrsta neorganizirana ruka neorganizatora :mrgreen:

 
ma,dobro to,mislim,torbe i to,ali ona polugica mjenječa...šta s njom :mrgreen:

imam jedan video uradak od zadnji put,pa možda ako vas zanima?da se pogledate,godinu dana mlađi,ljepši,vitkiji...
 
Hajdukforever said:
Honda Sabre vf 750 s   1983g

ma pusti ti njih ... njima ti motori služe za šminku ... da se ne moraju pokazati pred biRRtijom, nebi ga ni iz garaže istjerali mjesecima... Pa vidiš da su na prošli "susret" slali motore vlakom ....  :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.