2 ROĐENDAN MK BILICE-Šibenik 22.11.2008 NOVI DATUM!!!

Added to Calendar: 22-11-08

cestitke M.K. BILICE zelja mi je bila doci ove godine i do vas ali ispucao sam se u VUKOVARU  nadam se da cemo to nadoknaditi negdi drugo pozdrav od DIDE I BABE (y) (y)
 
MK BILICE-Šibenik, sretan vam 2. rođendan i još stotine takvih.  :zelje: :bananapivo: :bananalove: :bananapivo:
 
djuke098 said:
Pa Nixon je naša baraba -Bura zagrli ga i u moje ime i čestitaj -meni moj nasljednik ima roćkas pa nema šanse da dođem inače držim do takvih ljudi kao Nixon  (y)
Oću prijtelju-barabo kako ti nas znaš nazvati i sritan rođendan tvom nasljedniku da puno godina poživi :bananapivo: :party: :party:
 
djuke098 said:
Pa Nixon je naša baraba -Bura zagrli ga i u moje ime i čestitaj -meni moj nasljednik ima roćkas pa nema šanse da dođem inače držim do takvih ljudi kao Nixon  (y)


DJUKA SRETAN RODENDAN NASLJEDNIKU  :party: :party: OD :starac: A NARAVNO I OD BABE
 
Nema problema dida i baba ima vrimena biče još rođendana,  :bananalove: :party: :party:
lip pozdrav vidimo se drugom prilikom.
Pozdrav mom prijatelju ĐUKIi fala na čestitkama za rođendan :bananapivo: :bananapivo:
LIP POZDRAV SVIN BAJKERIMA IZ KARAVANE
NIXON
 
bilice svaka čast party je bija odlčan nadan se da se ne ljutite za fleku na pločicama

                                          VELIKI pozdrav od M.K Vuk Samotnjak
 
Nixon Bilice said:
Nema problema dida i baba ima vrimena biče još rođendana,  :bananalove: :party: :party:
lip pozdrav vidimo se drugom prilikom.
Pozdrav mom prijatelju ĐUKIi fala na čestitkama za rođendan :bananapivo: :bananapivo:
LIP POZDRAV SVIN BAJKERIMA IZ KARAVANE
NIXON
je,svjedok san,Bura ga je ciloga izjubija u tvoje ime, ma od sriče je skoro zaplaka :bananalove: :bananapivo:
a ,Djuka,  malome puno sriče,zdravja i jubavi i neka ga čuva Sv.Ivan Trogirski :party:
 
O kako je meni bilo lipoooooooo..  :mrgreen:  (y) (y)
Pozdrav Nixonu i ciloj veseloj ekipi sinoć..  :party: :vecerica: :ples: :rock: :piva: :kaono:  :mrgreen:
 
E dragi Biličani, party je bio predobar! Dobro smo se napili  :piva: i još bolje izblesavili  :ples: hehehehehe
 
evo malo slikica..  :mrgreen:





 
Di god bi se okrenula, oko mene Galebi..  :mrgreen:
A čujen da su i oni imali što slavit..  (y) (y)



 
I meni je bilo lipo :D,jos da nisam bija prehladjen :(,svaka cast,pozrav ekipi koja je bila u Bilicama (y)
 
E ovo me se dojmilo


(Powered by frubar.net)

(y)

još jednom barabe drage sve nej za roćkas kluba želim vam od srca  (y)
 
:mrgreen:


 
Fala lipa barabo sretan rođendan tvom nasljedniku. :party: :party: :peace:
Sokole nema problema za fleku rješeno sve :skuter: :skuter:
Još jednom fala svin bajkerima koji su došli do nas,i onima i koji nisu
biče još rođendana fala bogu (y) (y)
Pantera slike su odlične,nadan se da je bilo dobro :bananalove: :bananalove:
pozdrav NIXON
evo malo slika
 
I za kraj..  :ples:
 
Jooooooj!  :shock:  Daj još malo tog "kraja" !  :D hehehehe . . . . daj . . . znam da imaš! (y)