2009.09.19. - Moto maraton Zagreb - Vukovar

klek

New member
2009.09.19. - MK Veterani - Zagreb - Moto maraton Zagreb - Vukovar
I ove godine u sklopu osmog (8) memorijalnog ultramaratona pod naslovom „Putovi dragovoljaca HOS-a i bojovnika Domovinskog rata“ koji se održava od 15.-19.09.2008. godine a u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba održava se i treći (3) moto maraton Zagreb - Vukovar.
Više o tome na linku:
http://www.mk-veterani.hr/content/view/403/1/
http://www.udhos-zagreb.hr/

Kontakt:
Klek, 0959042671, e-mail: [email protected]
Siniša, 098210840
 
cek to je nesto ko karavana bikeri za vukovar ili :misli: (y)
 
U čast pripadnika zagrebačkog HOS-a, kao i ostalih dragovoljaca koji su bili u drugim postrojbama, koji su od 16.-18. rujna 1991. krenuli iz Zagreba prema Vukovaru, u obranu istočne granice hrvatske države već treću godinu za redom se organizira moto maraton do Vukovara.
A dobro si primijetio ta karavana („Karavana bikeri za Vukovar“) je bila organizirana prvi puta prošle godine u studenom mjesecu.
 
Bili smo prošle godine  (y)
najviše me se dojmila ekipa koja je istrčala 344km u 5 etapa (y)
 
klek said:
U čast pripadnika zagrebačkog HOS-a, kao i ostalih dragovoljaca koji su bili u drugim postrojbama, koji su od 16.-18. rujna 1991. krenuli iz Zagreba prema Vukovaru, u obranu istočne granice hrvatske države već treću godinu za redom se organizira moto maraton do Vukovara.
A dobro si primijetio ta karavana („Karavana bikeri za Vukovar“) je bila organizirana prvi puta prošle godine u studenom mjesecu.

I nije isla iz Zg nego sa krajnjega juga HR kroz cjelu Hr du Vu
 
ma znam bio sam u karavani od pz do vukovara i spavao u vojarni u vu itd
 
da li se i ove godine bikeri nalaze u onom bircu preko puta tenka pa se ide na ovcaru ?kad je tamo skup?jel moze koja informacija od nekoga?
 
da de malo dajte informacija  :misli: mozda bi se provozao
 
MIHApz said:
ma znam bio sam u karavani od pz do vukovara i spavao u vojarni u vu itd

To nije ta karavana u kojoj smo zimus bili!

Ovo je doček ultra maratonaca koji trče pet dana sa ciljem u Vukovaru 19.09.
 
Za one koji žele dočekati moto maraton u Vukovaru neka dođu u 12 sati na Tprinjsku cestu kod caffe bara Mustang (TENK)
 
Iako politika i stranački život nisu moto kojim se motoristi vode cestama drage nam DOMOVINE samo sada ćemo naglasiti  da je u organizaciji  UDRUGE DRAGOVOLJACA HOS-a grada Zagreba održan 8.MEMORIJALNI ULTRA MARATON i 3.MOTO MARATON ZAGREB-VUKOVAR.Na svom putu od ZG-a do VU-a moto karavana je dočekana u Slavonskom Brodu od strane članova MK"BROD" te predstavnika UDHOS-a i političkog vodstva grada iz HSP-a.Nakon polaganja vjenca i paljenja sviječa pored spomenika žrtvama DOMOVINSKOG RATA karavana je preko Đakova i Osijeka stigla u Vukovar (OVČARA)
        Članovi MK BROD su ispred svoje baze krenuli dočekat i pozdravit karavanu.....
 
....MK VETERANI na čelu s KLEK-om te bikeri iz Slav. Broda,Nove Gradiške,Ivankova,Đakova,Osijeka,Vukovara,Zagreba,inozemstva i još mnogi drugi dugo će pamtit 3. MOTO MARATON ali i riječi kojima su se obratili organizatori i gosti im OVČARA I VUKOVAR NESMIJU SE ZABORAVIT
 
Takodjer bi pozdravio akciju ovakvog tipa,jer sto kaze Beso  ne smije se zaboravit.Pohvale Kleku,mk Veterani,Tromblonu iz vukovara, HOS-u iz cijele HR i sve bikere koji su ucestvovali.Nadam se da ce nas iduce godine bit u vecem broju.
 
bilo nam je drago što smo učestvovali u ovoj akciji....
šta reći nego...vidimo se nagodinu (y)
bešo kao i uvijek...slikice su za 5 :D