21-23.07.2006. MK VILLAGE RIDERS - Gradište

Added to Calendar: 21-07-06, 22-07-06, 23-07-06

Ibiza

Administrator
MK VILLAGE RIDERS
3rd Village Riders Days - Gradište
Info: 098/217-217 (Siniša)
098/938-1701 (Višnja)

www.moto-gradiste.com
 
Ajmo da vidimo tko dolazi .............

SINIŠA pozdrav i vidimo se ispred MK Vk.  (y)

Još samo da nas vrijeme posluži.  :moli:
 
iako nikad ne pogode, najavljuju kisu : ((  Ak je ne bude dodjem u sub. navecer
 
Izi said:
iako nikad ne pogode, najavljuju kisu : ((

Točno. I danas su rekli kišu pa je kod nas cijeli dan bilo sunce, tek navečer kiša.

Iskreno se nadam bar u subotu lijepom vremenu, ženska intuicija.  :D

 
Teškog srca ovo moram priopčiti javnosti i svekolikom pučanstvu i  istomišljenicima da se odgađa moto susret zbog nevremena koje nam je zadalo velike probleme.Kiša pada kao luda a iz našega hidrometeorološkog zavoda su na rekli da je vrijeme ovako do srijede.
Stvarno nam je žao.
Domaća ekipa će biti u kampu malo če nam svirati tamburaši pića ima bit će i pečeno prase za ljudstvo ako neko želi slobodno neka dođe svi su dobrodošli.
 
Eto ljudi, jutros još snena ispijam drugu kaficu, kad stiže poziv na mobitel kako je Predsjednik MK VK u Gradištu sam na klopi!  :shock: :shock:

E, sad, sam bok pa mi baterija bila puna da mogu tu sramotu  :mrgreen: proslijediti dalje.......i ajde šta ćeš, da nije bilo ovog teksta dolje

sinke said:
Domaća ekipa će biti u kampu malo če nam svirati tamburaši pića ima bit će i pečeno prase za ljudstvo ako neko želi slobodno neka dođe svi su dobrodošli.

nebi mi turci za Mujom  :mrgreen:


Kiša je naravno počela padati na pola puta do Gradišta, mi smo se provozali, najeli, napili...............i da, došli kući umorni kao da smo tamo bili 3 dana.....................(da nebi netko krivo shvatio ovo "umorni" - trudili smo se predsjednika odljepiti od stola), ali zašto? Najviše zbog prve polovice teksta na plakatu.  :mrgreen:

Pa slijedi: :D



Atmosfera je bila odlična, slike su slikane mobitelom pa su može se reći grozne, ali eto bar jedan djelić svega ovoga zaslužuje da se pokaže........




Šta još reći, bilo je tu ljudi i iz Stuttgarta, veliki pozdrav Biberu iz MC-gromovi i njegovom prijatelju :cool:



I na kraju, jedno veliko hvala svim domaćinima, a pogotovo Sinkeu(y)








PS: Svaka sličnost sa stvarnim osobama je namjerna.  :jesus:
 
:(  :cry:

E, moj Šilence, oprosti, je pod mojim nickom..........ali...........
 
sinke said:
Teškog srca ovo moram priopčiti javnosti i svekolikom pučanstvu i  istomišljenicima da se odgađa moto susret zbog nevremena koje nam je zadalo velike probleme.Kiša pada kao luda a iz našega hidrometeorološkog zavoda su na rekli da je vrijeme ovako do srijede.
Stvarno nam je žao.
Domaća ekipa će biti u kampu malo če nam svirati tamburaši pića ima bit će i pečeno prase za ljudstvo ako neko želi slobodno neka dođe svi su dobrodošli.

koje ce grupe biti na motorijadi? jel kao i sto je bilo najavljeno za odgodjeni susret ili ce biti nekakve promjene?
 
,,,kažu,,vrijeme bez promjene,,uglavnom super  (y)  :mrgreen:
,,dakle,,viđamo se
,,kad me vidiš na sokaku,,poznat ćeš me po avatarku  :mrgreen: :piva:
 
sinke said:
,,,e,,nema mi večeg beda neg ovo,,,obećati pa onda,,,hm,,,možda ipak ne doći  :palacdolje:
,,bio danas u Vinkovcima,,,(pufa organizatorici  (y) ) ,,hanuma išla s temp. 38 ,,,a imamo i nekakvu forumašku feštu u PŽ ,,pa veli,,da bi ona glede te jebene viroze radije ostala u PŽ ,,i ono,,neam pojma,,ja bi radije u Gradište,pa makar se morao vrnuti oko 7-8 i još stignem i na tu feštu,,budem vidio još,,,ak ne dojdem,,oprostite mi,,iskupit ću se  :( :piva: :piva: :piva: