22.internacionalni moto susreti MK "POSAVAC" ORAŠJE BiH

Added to Calendar: 27-04-12, 28-04-12, 29-04-12

koliki je ulaz,5km ? ajd jebes to,jedna porcija cevapa manje i super
moraju se iz neces financirati i ulagati,ne vidim nista lose,zamisli tih 20kn kao da si morao ici jos dalje sa motorom i potrositi 2l benzina  :)
 
Kad susret završi neće vam smetati ništa osim malo povećeg stomaka,provjerite tlak u gumama prije povratka  :mrgreen: i nećeš ti dužine/daljine 100 metara  :brush:
 
Na cevape u napad!!!  :D :D
... je da sam bio prije tjedan dana ali ovi su mi najsladji u godini.

(y)
 
Sad bih vam puno toga napisao ali mi se neda.Ima toliko "čuvenih klubova" a na njihovom susretu se nemaš pošteno nigdje ni  :wc: od loše hrane i jadne pive a cjenik koji se stavi na upite onih koji vječito pitaju(donekle su i u pravu) sasvim je drukčiji od onog kad dođeš tamo,piva više nije pola litre nego 4 dcl,kola,fanta i.t.d. jadnih dva dcl sa šakom leda a oni koji loču i žderu sa prijateljima kluba mukte uvijek i navijek pišu kako je susret predivan a na drugom susretu te iste čujem kako kakaju o lopovluku,blatu,prevrućem suncu bez hladovine  :mortal: - toliko i hebo vas komad asfalta,uživajte u vožnji kroz prirodu(ovisi tko odakle ide),odličnim ćevapima,pivi i ostalim delicijama a kasnije kad podrignete iza povratka živi i veseli jer vas žena nije prebila napišite dojmove,pozz.
 
netijak said:
Ide li netko iz Splita ili okolice?
Zajaši i peglaj netko će već naići  (y)
 
papillon said:
Zajaši i peglaj netko će već naići  (y)

a znam... stalno mi je tako :))

samo ove godine ništa.... na monsterse ipak, na jubilej :))
 
mk brod je dobio zadatak sutra ,izvidnica prošla solidno.narode 50 hostesa u tangama čeka,samo pederi i ludi sutra ne idu u orašje :mrgreen: (y)
 
varadero10 said:
mk brod je dobio zadatak sutra ,izvidnica prošla solidno.narode 50 hostesa u tangama čeka,samo pederi i ludi sutra ne idu u orašje :mrgreen: (y)
e pa bome necu bit lud a nisam ni peder..miholjac otpada idem u orasje  :LOL:  :LOL: kad vi krecete?da vam se malobrojni mk sibinj pridruzi?  :021:
 
varadero10 said:
mk brod je dobio zadatak sutra ,izvidnica prošla solidno.narode 50 hostesa u tangama čeka,samo pederi i ludi sutra ne idu u orašje :mrgreen: (y)

Ma jebi se ti, mali mi ima prvu pričest u nedjelju, a šta misliš da ja ne bi otišo Pavi popit kišu Isusovu... :palacdolje:

:LOL:
 
Prvi put sam bio i oduševljen! Klopa, cuga, svi srdačni i za zajebanciju..  (y) a tek hostese-konobarice  :0648:
Na povratku smo stali kod Kamikaza u Miholjcu- upola manji susret ali odlična atmosfera!
 
mislim da nema potrebe za vrijedanjem bilo koga...


za susret kao i svake godine  (y) (y)
 
Ocekivana brija do jaja,ispunjenog se srca a i zeludca vratio kuci!
Svaka cast organizatorima i vidimo se dogodine!!
P.S. Razmislite o cevapima
 
Odlično je bilo,svaka čast,šteta što nema utrka ubrzanja ili tako nečega.
Onaj bicikl,pa to je nevjerojatno,koji je to mindfuck.
Hostese su extra bila,pogotovo one kao dvije blizanke  :grin:
samo me malo nazivcirao onaj karabaja sa turiranjem u 6 sati,ali valjda je to feature toga svega,bio 1m od šatora,ali još sam lakše zaspao uz turiranje
 
dokii said:
Odlično je bilo,svaka čast,šteta što nema utrka ubrzanja ili tako nečega.
Onaj bicikl,pa to je nevjerojatno,koji je to mindfuck.
Hostese su extra bila,pogotovo one kao dvije blizanke  :grin:
samo me malo nazivcirao onaj karabaja sa turiranjem u 6 sati,ali valjda je to feature toga svega,bio 1m od šatora,ali još sam lakše zaspao uz turiranje

(y)  ...  :LOL:
 
jedini nedostatak je bila izdrzljivost  :wink:
 
morati ce se nesto rijesiti do iduce godine s tim biciklom,da se pripremimo :)
pohvale za cijene pića i jela,jedino je bilo s onim likom sta je proletio do ograde,ali nista strasno...
par trenutaka prije voznje bajka i umalo oguljenog koljena ...
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/554332_281539948604699_100002460889814_609586_1190765843_n.jpg

 
zidarko said:
jedini nedostatak je bila izdrzljivost  :wink:

nemojte zamjeriti nama starcima  :shock: , mada sam čuo da je bilo i onih koji su ispratili domaćine, redare konobare .......

domaćinima svaka čast i vidimo se slijedeće godine  (y)
 
Bilo je odlično  (y)

scaled.php


scaled.php


scaled.php


pinky :mrgreen:

scaled.php