23.Međunarodni moto susret Orašje BiH

Added to Calendar: 26-04-13, 27-04-13, 28-04-13

Status
Not open for further replies.
Pava0001 said:
  Sistem stiskaj zube kad pvraćaš,da nešto i ostane

    :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


Ima ti i sistem kad staviš jedan prst i baciš stereo  :mrgreen:
 
bit če red da i ja doletim ove godine bar me kolega nagovara  (y)
 
Rajić said:
Naravno da da al jel to nekad bio problem  :misli:  :jesus:

plača  se upad??  :palacdolje:
 
mislim da to nije fer.... netko napravi 1000km da bi doša do njih i onda mu naplate ulaz... smiješno, bar po meni
 
netijak said:
mislim da to nije fer.... netko napravi 1000km da bi doša do njih i onda mu naplate ulaz... smiješno, bar po meni

Netijak ne kenjaj...provokatoru jedan... :jesus:
 
netijak said:
mislim da to nije fer.... netko napravi 1000km da bi doša do njih i onda mu naplate ulaz... smiješno, bar po meni


Ti ako dolaziš JA ti platim upad  :mrgreen:


Eo 10 marki konvertibilnih več stavio u odvojeni pretinac u novčanik  8)


E da a ti plačaš onu pivu dogovorenu  :LOL:
 
ne provociram švagane, to je tvoj posao ovdje na forumu..  :jesus: :jesus:

ma nije stvar u 5 maraka... stvar je principa... da piše na ulazu tipa ubaci donaciju za ovo ono.... dao bih i 10!! al ovako kad nešto MORAŠ da bi samo ušao...to mi malo ide na kuki... praseći... u X godina koliko idem po susretima nikad ulaz nisam platio

Rajiču, piva je zagarantirana ako dođem...  (y) 
 
netijak said:
ne provociram švagane, to je tvoj posao ovdje na forumu..  :jesus: :jesus:

ma nije stvar u 5 maraka... stvar je principa... da piše na ulazu tipa ubaci donaciju za ovo ono.... dao bih i 10!! al ovako kad nešto MORAŠ da bi samo ušao...to mi malo ide na kuki... praseći... u X godina koliko idem po susretima nikad ulaz nisam platio

Rajiču, piva je zagarantirana ako dođem...  (y)
Nekužim problem,nećeš ga ni sada platiti,ako te ne počasti organizator hoće Rafo,znači baš nema razloga da ne dođeš.Sada kada je jasno da te ulaz neće koštat i ukoliko nedođeš samo ćeš potvrditi Švaganovu tvrdnju.
 
:LOL: :LOL:

nisam mislia ništa loše.... nisi shvatia.. nema veze...

kako sada stvari stoje.. vidimo se... ;)
 
netijak said:
:LOL: :LOL:

nisam mislia ništa loše.... nisi shvatia.. nema veze...

kako sada stvari stoje.. vidimo se... ;)

Ajd da i ja tu pivu popijem  :mrgreen:
 
hahahahahah ma znaš šta!!??  :LOL:

jedino šta imam pir (kum sam) 4.5. u Puli.. odmah vikend iza.. pa moram iskombinirat pare nekako za oboje :)
 
netijak said:
ne provociram švagane, to je tvoj posao ovdje na forumu..  :jesus: :jesus:

ma nije stvar u 5 maraka... stvar je principa... da piše na ulazu tipa ubaci donaciju za ovo ono.... dao bih i 10!! al ovako kad nešto MORAŠ da bi samo ušao...to mi malo ide na kuki... praseći... u X godina koliko idem po susretima nikad ulaz nisam platio

Rajiču, piva je zagarantirana ako dođem...  (y)
Prijatelju vidim da ti niko ne odgovara na ovo tvoje,stvar principa,tipa ubaci,donaciju,kuki,praseći itd..
A ovo da nisi platio ulaz nikad nigdje ne mogu vjerovat...(u proteklih 27 godina na puno puno mjesta sam platio ulaz i uvijek ću ga platiti ako je to tako određeno u nekom klubu a takođe i svi članovi MK Posavac.
Kada dođe vrijeme ovo tipa donacije kutija itd.svi će biti obaviješteni,a ne pišeš što sve za tih 5 KM dobiješ na ulazu..
Upravo sam izbrisao desetak rečenica jer je suvišno da o tom pišem.
P.S.
Ono MORAŠ da bi samo ušao to nigdje ne piše ...
Lijep pozdrav iz Orašja od predsjednika i svih članova MK Posavac i dobro nam došao !!
više detalja o susretu na www.mk-posavac.com
(y) :bananapivo:    Mladen Ćado Orkić
 
Posavac said:
Prijatelju vidim da ti niko ne odgovara na ovo tvoje,stvar principa,tipa ubaci,donaciju,kuki,praseći itd..
A ovo da nisi platio ulaz nikad nigdje ne mogu vjerovat...(u proteklih 27 godina na puno puno mjesta sam platio ulaz i uvijek ću ga platiti ako je to tako određeno u nekom klubu a takođe i svi članovi MK Posavac.
Kada dođe vrijeme ovo tipa donacije kutija itd.svi će biti obaviješteni,a ne pišeš što sve za tih 5 KM dobiješ na ulazu..
Upravo sam izbrisao desetak rečenica jer je suvišno da o tom pišem.
P.S.
Ono MORAŠ da bi samo ušao to nigdje ne piše ...
Lijep pozdrav iz Orašja od predsjednika i svih članova MK Posavac i dobro nam došao !!
više detalja o susretu na www.mk-posavac.com
(y) :bananapivo:    Mladen Ćado Orkić

(y) (y) (y)

nisam ja mislio nikoga uvrijediti ;)

kreće li tko iz splita možda u popodnevnim satima?? tipa 15:30 ili 16:00h??
 
MK United Žepče dolazi.Pozdrav ekipi MK Posavac.
(y)
 
MK Gospodari vjetra iz Otoka dolaze kao i svake godine ulaz nije bitan jer uz ulaznicu dobiješ piće jelo i ako se ne varam prišivku. :021:
 
Dolaze i mk strmac diablo s tim da jedan clan krece iz Berlina i dolazi samo zbog susreta :mrgreen:
 
vlais ng said:
Dolaze i mk strmac diablo s tim da jedan clan krece iz Berlina i dolazi samo zbog susreta :mrgreen:
Dobro nam došli i pogotovo sretan put Vašem članu iz Berlina !!
 
Za ovakve susrete nije problem odvojiti tih par KM jer zauzvrat dobiješ puno više nego si očekivao.Da ne spominjem vožnju iz gušta po predivnoj prirodi.
 
Status
Not open for further replies.