,

Tip na slici ima 175cm. Kaže "upalio DA, vozio NE".


a3e2esa9.jpg


4a3ebeby.jpg



©
 
Benti sunce, sta vise gledan ovu zvir to mi je draza... bude li cijena 8000 eura kako se suska, prodavat ce se ka dinje... dodatna oprema u obliku dindja takodjer.
 
U CH bi tribala bit oko 10.500 ChF, dakako sa abeesom
 
Elias said:
U CH bi tribala bit oko 10.500 ChF, dakako sa abeesom
Ja nebi miran bija dok joj ga ne počupam. :mrgreen:
ABS je najmanji problem. Switch 5$ i pali gasi. Tako kod mene šljaka.

Al' šta mi je dobra...


©
 
Cijena ispod 60000 u HR? Živi bili pa vidjeli....

Senf from my Hot Dog X
 
I was a bit sceptic at first” confesses test rider Jeffry de Vries. “I was convinced we had a good 4-cylinder with the FZ8 engine. But once you’ve ridden this triple, you realize that wow, this is much more interesting to ride. The character, the sound, the way the power is delivered.”
Seiya adds: “People who ride it are very surprised. It is the same magnitude as how people were surprised after riding the first R1 when it came out!”
 
..prerade su već počele, doduše u PS-a, ali i ja bi otprilike ovako nešto volio  (y)

VrGcmhFl.jpg
 
još jedan "novi" motor sastavljen iz ostataka iz proizvodnje

namijenjen za heavily vertically callenged people, ili po hrvatski patuljke, curice i Iskonovce

i još ova "priča" testnog vozača :LOL: :LOL:

jamaha na provjerenom putu prosječnosti, kao i do sada, pljuc!



Srki
 
Čitam baš u motoreviji i imam dojam da će ovaj model biti malo veći promašaj u nas.. jednim djelom zbog izgleda koji niti smrdi niti miriše, nema osobnost već djeluje kao da su ga skrpali u nekoj radionici, pogotovo sa ovim prednjim retro-futurističkim prednjim farom.. a ako još tu pribrojimo skeptičnost prema tri cilindra.. zapravo neznam ni u koju bi ga klasu svrstao i usporedio  :misli:
Cjena je plus (tvrde ispod 60tk), vjerujem i da će zvuk biti poseban.. al svejedno volio bih ga vidjeti uživo
 
Nintendo said:
Čitam baš u motoreviji i imam dojam da će ovaj model biti malo veći promašaj u nas.. jednim djelom zbog izgleda koji niti smrdi niti miriše, nema osobnost već djeluje kao da su ga skrpali u nekoj radionici, pogotovo sa ovim prednjim retro-futurističkim prednjim farom.. a ako još tu pribrojimo skeptičnost prema tri cilindra.. zapravo neznam ni u koju bi ga klasu svrstao i usporedio  :misli:
Cjena je plus (tvrde ispod 60tk), vjerujem i da će zvuk biti poseban.. al svejedno volio bih ga vidjeti uživo
Čija skeptičnost prema tri cilindra?? :misli:
Cijena u EU će bit cca 8000€ ili 6900£ u UK, tj. 8000$ u Americi. Koliko će to biti u hrvatistanu?? Koga boli kc, kad ameri otkazuju naruđbe Drrkatiju i Trumphu da bi ih prosljedili Yamahi na neviđeno, uštedjevši pri tom par hilja doloresa, što je većini amera najbitnija stavka.
Uvjeren sam da će  naked sa 115ks i 88nm momenta na 185kg ukupne težine za 8 somova naći gomilu novih vlasnika.
Da budemo načisto, zaboli me tuki koliko će se emtea prodat, al ću ga s guštom raspalit po gasu, kad dođe testni primjerak. :mrgreen:


©