24.04.2009. Protest ispred Narodne skupstine Republike Srbije

vudu said:
Onda smo lepo policiji,ujutro,na dan protesta poslali e-mail o nasoj akciji,a to sto oni ne citaju elektronsku postu je vec njihov problem  :mrgreen:

bravo!!!  (y) :LOL:
 
"ali isto tako iznenadilo me je da su vas vasi politicari odmah primili na razgovor jer kod nas nema sanse da se to dogodi."

Pa vidiš, sad je predizborno vrijeme, možda bi sada trebalo nešto tražiti od njih, sad moraju biti fini i prijazni, pa bi možda nešto i prošlo!

2 vudu: svaka vam čast, dobro ste to izveli!
 
(y) i kod nas bi bilo vrijeme da se nešto počne dešavati, samo prićamo o smanjenju županijskog prireza ,registracije motora sa popustom na kraći period,...ajde , bar smo malo uspjeli sa blokadom naplatnih kućica (y)
 
CyBeRpUnK said:
Mi vec odavno imamo uveden porez na luksuz za motore bez obzira da li covjek ima na sebe prijavljen samo motor ili motor i automobil koji ne spada pod luksuz. Nevjerojatno je to da motor koji kosta npr 10000 eura spada u luksuz, a automobil koji kosta 100000 eura ne spada u luksuz. Svaka vam cast sto ste se digli protiv tog "haraca" ali isto tako iznenadilo me je da su vas vasi politicari odmah primili na razgovor jer kod nas nema sanse da se to dogodi.
ma čekaj ,ti porez plačaš i za motor i za auto i za brod i kuču za odmor,za motorna vozila se plača zavisno o snazi motora u KW i veči je od ovih njuhovih 60eura.
 
A kad mi krećemo na Markov trg???  :D
 
Automobili plačaju do 10 godina starosti , a motocikli neogranićeno. Motor mi je 5. godina i sada mi je 1000 kuna županijski prirez  :x , obzirom na klimatske uvijete u Slavoniji nismo u mogučnosti se voziti bar 2-3 mjeseca na godinu , za registraciju motora plačam više no za auto a nije dozvoljena registracija na kraći period od godine dana sa pripadajučim popustom.
 
motoriste valjda svugdje smatraju za ovce za šišanje. trošarine, cestarine, osiguranje, porezi...

rezervni dijelo i oprema naplaćuje se ko suho zlato, registracija motora da i ne pričam.

svaka čast na organiziranosti tako treba i do kraja  (y)