28.-30.06.FESTIVAL ROCKA I MOTORA Trakošćan

Added to Calendar: 28-06-13, 29-06-13, 30-06-13

Ma svaka čast dok se ostali klubovi prepiru tko je kome uletio u datume,pa se organiziraju dva susreta u istome gradu,Vi ste se organizirali i razum je pobjedio
respect.Sva četri kluba sa jednim ciljem,dobrim provodom,zezancijom i moto spektaklom (y)naravno da dolazimo,neka tako ostane i za duže vrijeme  :wink:
 
dark said:
Pozdrav ekipi evo i službenog plakata

imam ja jedno pitanje dali je ovo festival ili moto susret  :misli:
 
ogromna  :wink:
 
a kaj ja znam pa na festival valjda dolaze svi a na moto susret  :misli:  :wink: a kaj da ti ja objašnjavam ak ne kužiš  :misli: samo sam pital jel to jedno ili drugo ili obadvoje ili niti jedno  :misli: zanima me ,a to kaj je tebi to možda isto  :misli: :neznam:
 
Možda bi trebalo otvoriti temu Festivali i Balovi,a ima i motora.Pa da se ne miješaju moto susreti i festivali. :mrgreen:
 
baš za vikend ima jedan super festival di bude i odlicnog rocknrolla i predivnih motora samo eto šteta ljudi neznaju za to jer nije u kalendaru moto susreta pa vjerojatno nitko nebude došao  :misli: :mrgreen:
 
RC46 said:
baš za vikend ima jedan super festival di bude i odlicnog rocknrolla i predivnih motora samo eto šteta ljudi neznaju za to jer nije u kalendaru moto susreta pa vjerojatno nitko nebude došao  :misli: :mrgreen:

O kojem festivalu se radi i kad?  :misli: Mene zanima... :mrgreen:
 
vidim ose....ne propuštam nikad, pa makar i samo na pola sata da se zaletim.... nadam se da bude biker_mb na ulazu jer djeli gratis medice :LOL: :LOL:
 
KorniKornjaca said:
vidim ose....ne propuštam nikad, pa makar i samo na pola sata da se zaletim.... nadam se da bude biker_mb na ulazu jer djeli gratis medice :LOL: :LOL:

Samo ti dojdi,medica uvijek ceka,ali znaj da se doma nejde tak brzo... :D :D
 
Dojdem onda i ja sa svojim dugoselcima, bar do ulaza i te medice :banana:
 
eko said:
Mogu li i ja doci?!?  :0648:  :biker: :bananapivo:
  Ti si pod obavezan dojti, jer si još od prošlog susreta  (negdje) dužan hladnu  :rolleyes: pivu!!!  :LOL: :misli: :D
 
vidimo se  :mrgreen:

medica (y) (y), prosim samo da bude hladna :mrgreen:
 
Dolazimo, čekamo naše gasterbajtere da stignu iz Beča pa u petak popodne stižemo  (y)