28-30.07.2006. MK REN BAN - Otok kraj Preloga

Added to Calendar: 28-07-06, 29-07-06, 30-07-06

Ibiza

Administrator
MK REN BAN PRELOG
4. Bikers Weekend - Otok kraj Preloga
Info: 098/936-0048
www.renban.free-25.de

 
da zato sam u ponedjeljak zakasnil na poso tak je bilo dobro da nam se jednostavno nije dalo ič doma a trudili smo se otič od sanka  :LOL: :LOL:
 
Pitbull said:
Jel dolazi ko od forumaša u Prelog?  :shock: Ja sam sigurno tamo.  (y)
O, pa tam se ne mora preko Gračaca, došel bum onda i ja  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Jasno, autom jer Falco sad jedno vreme nebu letel  :bicikler:
 
Jasno, autom jer Falco sad jedno vreme nebu letel  :bicikler:
[/quote]

  A kaj si napravila s Falcom kaj nemre leteti??
...ja bi ipak isla s torijom, a pak onda nemrem piti!!! :x :anger:
 
UPOMOĆ ČOVJEK PATI OD KRONIČNOG NEDOSTATKA MORALA I EGA!! (NESREĆA PREMA KAŠTELI)
Tko god pozna ovog čovjeka i sreo ga u kampu upoznat je sa time da je pao u Gračacu sa motora na ravnoj trasi prelijepe ceste.
Pomognite mu i napišite koju lijepu o njemu da mu podignemo ego, a pogledajte ga kako je tužan!!
Tia, Kitty, pomažite nam nemožemo više s njim sami!
HVALA UNAPRIJED!  :(

 
nažalost nemogu doc..moram radit al možete doc svi k meni u birc u Vž na cugu  :LOL:
 
smiki said:
O, pa tam se ne mora preko Gračaca, došel bum onda i ja  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Jasno, autom jer Falco sad jedno vreme nebu letel  :bicikler:

Ko da bi ti znal dal se ide prek Gračaca (taj komentar si i dokazal kolko put si opal na ravnoj cesti, vidimo da neznaš ti niti jednu cestu u HR)  (y)
Ajde ti priznaj ko ti je rekel da se u Prelog nejde prek Gračaca?!  :misli:
 
Ekipa je dole već od sinoć.
Jedna krenila prije pola sata.
Ja krećem sad.
Vidimo se dole.
 
Znam da je vec proslo puno vremena od susreta ,al toliko da pohvalim bilo je super,  Kad je igro Osmi putnik u petak digo se vjetar, pijavice su se stvarale, borovi od 10 , 15 metara su se njihali simo tamo, čak se i video zid prevrnuo i  jedan reflektor pao dolje al su decki i dalje rasturali i  to im je veliki PLUSS (y) (y)