28.-30.07.2006. MK "VUKOVAR" - Vukovar

Added to Calendar: 28-07-06, 29-07-06, 30-07-06

Ibiza

Administrator
28.-30.07.2006. MK "VUKOVAR"

1st Bikers Party - Vukovar
info: 098/9086-549 (Jerry)
mk-vukovar @ net.hr
www.mkvukovar.com
 
zna li mozda netko o njima nesta bas i nisam upoznat sa tom slavonskom moto scenom  :misli:
 
blaz said:
zna li mozda netko o njima nesta bas i nisam upoznat sa tom slavonskom moto scenom  :misli:
Nekužim pitanje...možda da nešto konkretnije priupitaš...
 
blaz said:
PITAL SAM DAL MOZDA NETKO ZNA TU EKIPU TKO SU ONI ITD


dođeš-vidiš-upoznaš.......



imam program negdje što će biti,pa stavim navečer!!
 
Kaze mi prijatelj iz Vukovara da je to par decki tek osnovalo klub - nece to vjerovatno bit nista spektakularno
al sta i treba bit? Malo se provozas, upoznas par ljudi i vidis grad i to je to

Blizu mi je, otici cu obavezno ako bude lijepo vrijeme, pa prvi im je put da organiziraju, treba ih podrzat  (y)
 
meni bas i nije blizu da se zaletim pa nevalja rađe za tu lovu otiđem na neki provjereni moto susret
 
nije meni fora ići stalno po istim motosusretima,valja i negdje dalje otići,gdje još nisi bio......
 
blaz said:
meni bas i nije blizu da se zaletim pa nevalja rađe za tu lovu otiđem na neki provjereni moto susret
Ma šta ti je to daleko!?? 300 kilometara autoputa...malo više od sat vožnje i tu si a u slavoniji nemože biti loše.... odlični ljudi,žene još bolje a klopa najbolja-šta treba još??
 
1. Kažu ljudi: 1 susret, neće biti ništa spektakularno.
2. Kažem ja: 1 susret treba dečkima dati malo podrške (jer ako svi budu mislili onako kao pod 1 naravno da neće ni biti ničega).
Nije tako daleko, pa 99% dolazim da vidim šta je, ako zbog ničeg drugoga onda zbog onog pod 2.
 
Omega666 said:
1. Kažu ljudi: 1 susret, neće biti ništa spektakularno.
2. Kažem ja: 1 susret treba dečkima dati malo podrške (jer ako svi budu mislili onako kao pod 1 naravno da neće ni biti ničega).
Nije tako daleko, pa 99% dolazim da vidim šta je, ako zbog ničeg drugoga onda zbog onog pod 2.




potpisujem    (y)
 
:wink:


big    :piva:
 
i onda, hoće bit ljudi tamo.
Pa htjeli bi pero999 i ja doći, ali ne bi htio da ne bude bas nista. Nije mi bas blizu sa motorom od 50ccm preci toliki put za nista...
 
jučer bila u vinkovcima...bio im je prvi put i moram priznati da je bilo jako lijepo...

slavonci širokog srca se pokazali na djelu,a vjerujem da će tako biti i u vukovaru,ako ne i još bolje...

svakako dolazimo i u vukovar

 
crna_noc said:
jučer bila u vinkovcima...bio im je prvi put i moram priznati da je bilo jako lijepo...

slavonci širokog srca se pokazali na djelu,a vjerujem da će tako biti i u vukovaru,ako ne i još bolje...

svakako dolazimo i u vukovar
  (y) pozdravi kolegicu...
 
mkvuletakwebqc3.jpg