2t ulje CRM 125r?

Vjerojatno Castrol, reko bi zato jer je meni na mašini original naljepnica za Castrol, ali za getribu. Valjda je onda i za mješavinu. Ja bi ti preporučil tts, za sada nikakvih problema sa njim
 
honda ima svoja ulja "Honda Pro oil" ali češ to teško nabavit u RH  :palacdolje:
Ja imam Hondu Cr 125r i koristim Motul 710  (y)
 
kompa moj samo ti pazi da je sintetika i da ga uvjek ima, i neces imat problema, vozis hondu....  :mrgreen:

to su frustrani aprillijasi napravili toliku pompu oko 2t ulja, ali i ovako i onako stalno zaribavaju....  :LOL:

bez uvrede aprilijasi, samo se salim  :mrgreen:
 
tkubasa said:
kompa moj samo ti pazi da je sintetika i da ga uvjek ima, i neces imat problema, vozis hondu....  :mrgreen:

to su frustrani aprillijasi napravili toliku pompu oko 2t ulja, ali i ovako i onako stalno zaribavaju....   :LOL:

bez uvrede aprilijasi, samo se salim   :mrgreen:
za sad sipam neko petrolovo ulje full sintetik za skutere! litra me izađe oko 85kn al moram uzet dvije po pola litre nema od 1L
Jel to valja ili stvarno sipam šrot? :mrgreen:
 
ficovk said:
za sad sipam neko petrolovo ulje full sintetik za skutere! litra me izađe oko 85kn al moram uzet dvije po pola litre nema od 1L
Jel to valja ili stvarno sipam šrot? :mrgreen:

uuuu nemam pojma, prvi put cujem za to ulje.... ja sam sipo vecinom Valvoline, Shell, ili Ipone, cak i Agip, Selenia-u, u biti sve sta sam vidio da je ispod sto kuna a da je full synt ...  :mrgreen:

btw. oko 55 t km, apsolutno bez ikakvih problema, istina sad na kraju sezone cu otvorit blok da malo vidim sta ima za promjenit, ali masina stvarno ljepo radi, vuce jos uvjek odlicno, jbg. vibracije su nesto vece nego prije 10 t al to cu sanirat na kraju sezone...

ma samo sipaj neko malo normalnije ulje, pazi da ga uvjek ima, cisti ventil i koljeno od spuha kad se zacepe i to je to..... ne ginu ti brdo kilometara  (y)
 
e da zanim me jos jedna sitnica  :) jel postoji koja dizna na motoru da je zacepljena i da motor slabije vuce zbog toga?  :misli:
 
koki_3 said:
ja preporučam castrol tts...95 kn je litra kod nas

Da, toliko i ja plačam u Samoboru. Samo da vas upozorim da ima lihvara koji će vam to ulje probat uvalit (meni jesu ) po cijeni od 115 do čak 138 kn, tak da znate ako naiđete slučajno...
 
goran crm said:
Da, toliko i ja plačam u Samoboru. Samo da vas upozorim da ima lihvara koji će vam to ulje probat uvalit (meni jesu ) po cijeni od 115 do čak 138 kn, tak da znate ako naiđete slučajno...

a kaj veliš 150 kn za 2l tts-a?
4fvfcja.gif
 
koki_3 said:
a cuj..nabavi se dok se poznaš s onima koji rade u trgovini..  (y)
da :mrgreen:
tak sam i ja nabavljao po nekih 10€ 1L Power 1 TTS-a dok sam još imao 2t motor...

inače nije ni Total Racing 2T loš ,a košta oko 70-80 kn
 
ficovk said:
e da zanim me jos jedna sitnica  :) jel postoji koja dizna na motoru da je zacepljena i da motor slabije vuce zbog toga?   :misli:


e jebiga sad zbog puno toga moze motor slabije vuc, nije to samo tako za pogodit. Naravno da ima dizni, al kako znas da je u njima problem? Najbolje prekontroliraj filter, usisnu prirubnicu, ocisti karburator, provjeri dali se ventil slobodno otvara i zatvara do kraja a i kad vec skidas auspuh zbog toga pogledaj dali je pun garezi na koljenu i naravno ocisti je, sastruzi sa necim, ja sam kacavidom npr.

Poslje toga, pregledaj smjesu dali je prebogata ili mozda presiromasna, doobro provjeri da nigdje nemoze vuc fals zrak....