3. BLAGOSLOV MOTORA - BENGA MAJERJE 31.03.2007

Added to Calendar: 31-03-07

jojovz

New member
3. BLAGOSLOV MOTORA 31.03.2007 BENGA MAJERJE​


OKUPLJANJE U 16:00 NA OMV MAJERJE (5 min od Varaždina, smjer Maribor)​
BLAGOSLOV U 16:30 U CRKVI U PETRIJANCU​
NAKON BLAGOSLOVA BESPLATAN GRAH I GEMIŠTI (do isteka zaliha)​
SVIRKA UŽIVO​
INFO:​
091/2884-884 (ŽEC)​
099/592-7007 (ŠČURO)​
www.bengamajerje.tk​
Plakat: http://img120.imageshack.us/my.php?image=plakatbenga2007zazecalk0.jpg​
Eto da napomenem da za one koji će željeti prespavati bit će organiziran kamping, postavit ćemo nekoliko šatora a ako neko želi može postavit i svoj!
Pozdrav!
 
To te ja pitam! Šalim se, eto i ja sam u organizaciji pa da jos napomenem da se sprema 150 lit. odličnog graha i 140 lit. gemišta, naravno FREE kao i svake godine do sad!
 
Bok ekipa  (y)

Evo da se i ja pohvalim kad se i Vi već hvalite sa blagoslovom...

I ja imam tu čast da sam jedan od "ekipe z benge" i mogu reći da je prošle godine bilo jako puno ljudi pa se nadamo i ove godine da bude bar tolko  :misli:

Za sada toliko, a Vi dva - jojo i koma nemojte se puno "trošiti" do onda.... :mrgreen: :cice:

 
evo najavljujem sebe,a pokušat ću i nekoga iz ekipe nagovoriti  (y) plan je otići do vas,a navečer u samobor na parti silver horsesa..
 
Vukopas said:
evo najavljujem sebe,a pokušat ću i nekoga iz ekipe nagovoriti  (y) plan je otići do vas,a navečer u samobor na parti silver horsesa..

SREBRNIH KONJA  (y)
Ak' pribavim kukumulator, evo i mene!  :bicikler: :biker: :piva:
 
I ja ak se ne zgubim putem. Ak ima koji dobrovoljac da mi bude vodič, molim PP  :mrgreen:
 
smiki said:
Tebi je iz Ivanca najbliže prek' Graza dojti v Majerje  :mrgreen: :mrgreen:

Ajd nabaci neku kartu s najbližim putem.  :wink: Al ja stvarno ne znam dojti do tam  :(
 
Bikerica_vz said:
Ajd nabaci neku kartu s najbližim putem.  :wink: Al ja stvarno ne znam dojti do tam  :(

Dojdeš do Varaždina i kreneš prema Mariboru, znači, kad dolaziš od Ivanca, možeš i na obilaznici skrenuti ljeve za Maribor. Posle se samo držiš glavne ceste i nemreš ne dojti do Majerja. Osim toga, prije nego bu se išlo, znali bumo ko kad ide pa Te možemo usput pokupiti, recimo u TNT-u.  (y)
 
A ne znam ni ja doći  :misli: , al valjda bum uz put pobral neku ekipu iz KA ili ZG, pa bum se snašal  :mrgreen:
Ja se držim one kartu čitaj, seljaka pitaj  :LOL:
 
Street Illegal said:
A ne znam ni ja doći  :misli: , al valjda bum uz put pobral neku ekipu iz KA ili ZG, pa bum se snašal  :mrgreen:
Ja se držim one kartu čitaj, seljaka pitaj  :LOL:

Možeš sljediti ovu kratku uputu kaj sam bikerici napisal, znači kad dođeš od Zagreba u Varaždin, samo nastaviš za Maribor  (y)
Ili popratiš zbivanja oko teme par dana prije pa se s nekim dogovoriš oko dočeka u Varaždinu i zajedničkog nastavka puta  :wink:
 
smiki said:
Dojdeš do Varaždina i kreneš prema Mariboru, znači, kad dolaziš od Ivanca, možeš i na obilaznici skrenuti ljeve za Maribor. Posle se samo držiš glavne ceste i nemreš ne dojti do Majerja. Osim toga, prije nego bu se išlo, znali bumo ko kad ide pa Te možemo usput pokupiti, recimo u TNT-u.  (y)

Ovo mi najbolje odgovara!  (y)

Street Illegal said:
A ne znam ni ja doći  :misli: , al valjda bum uz put pobral neku ekipu iz KA ili ZG, pa bum se snašal  :mrgreen:
Ja se držim one kartu čitaj, seljaka pitaj  :LOL:

A kaj se ti brineš, pa ti ideš s menom. Znači, moj vodič je i tvoj vodič  :LOL:
 
Street Illegal said:
A ne znam ni ja doći  :misli: , al valjda bum uz put pobral neku ekipu iz KA ili ZG, pa bum se snašal  :mrgreen:
Ja se držim one kartu čitaj, seljaka pitaj  :LOL:
nas par prolazimo kroz karlovac,kupimo još par karlovčana koji nisu forumaši...dogovorićemo vrijeme sastajanja pa krenemo svi zajedno  (y)
 
Vukopas said:
nas par prolazimo kroz karlovac,kupimo još par karlovčana koji nisu forumaši...dogovorićemo vrijeme sastajanja pa krenemo svi zajedno  (y)

Super, najavite se kada budete išli pa Vas pričekam! A možda i unam tu ekipu iz KA.
 
E imam još jedno pitanje! Što znači to BENGA MAJERJE? Jel to puni naziv mjesta? Koliko sam vidio na karti postoji mjesto Majerje, no što znači to Benga?
Hvala.