3.MOTO SKUP MK"IL PARADISO"ISTOCNO SARAJEVO, 19.-21.6.2009.

Added to Calendar: 19-06-09, 20-06-09, 21-06-09

Bio prosle godine i bilo je za 10. Dolazim i ove naravno
 
evo ubacio sam u kalendar susreta na našu web stranicu www.mk-siroki.com
sljedeće godine pošalji mail alenu ovde pa da vas ubaci u kalendar susreta!
 
djekomax said:
evo ubacio sam u kalendar susreta na našu web stranicu www.mk-siroki.com
sljedeće godine pošalji mail alenu ovde pa da vas ubaci u kalendar susreta!

ne alenu, već meni  :jesus:

ubačeno u kalendar, je malo kasno, al bolje ikad nego nikad  :wink:
 
Hvala u svakom slucaju!
Ako ste posjetili nasu web stranicu,ili ako ste bili kod nas na nekom od susreta,neki jesu, mozete vidjeti o kakvom je prostoru rijec,a sto se tice prenocista u hotelima,kosta od 10-15€ po lezaju,udaljenost od kampa je od 1-3km.
Muzicki dio popunjava Riblja Čorba,Vatrena Voda,ProRok i jos nekolicina domacih bandova,dok je dogovarani nastup Formule 4,upitan!
Angazovali smo i stunt grupu iz Madjarske ,koja ce imati nastup u petak i subotu,bice i bajkerske igre sa simbolicnim nagradama.
Za sve bajkere se sprema vecera u petak,srneci gulas za subotnji rucak,a rostilj u nedelju jutro,sve naravno ggratis!
Cekamo vas!
 
Kao sto vec rekoh bio sam prosle godine i zaista imam samo rijeci hvale, od doceka pa do samog ispracaja. O sadrzaju susreta ne treba rijeci trositi, kao ni o samom kampu, ko je bio zna o cemu govorim. Mozda jedna zamjerka na mali broj onih klupa ispred one kuce gdje se pivo tocilo, sjecam se da su ljudi jedni drugima malte ne na ledima bili.
 
Pozdrav.
Ako bude sve ok dolazimo i mi!
Vidimo se, i pohvale za ponudu i program!
 
Jel ide tko iz Zagreba? ja bi mogao zapalit u petak poslije posla!!!

javite se
 
Da ne zaboravim napomenuti ponocni striptiz,i jos jedna mala opaska!
Ona plavusica sa plakata od moto skupa(vidi sajt),jos nije pronasla vozaca za defile,pa momci,sta se ceka,dolazite zar ne?
Mozda ne volite plavo?Ako je tako,ja cu je morat voziti! :D :D :D?
 
hotazmaj said:
Kao sto vec rekoh bio sam prosle godine i zaista imam samo rijeci hvale, od doceka pa do samog ispracaja. O sadrzaju susreta ne treba rijeci trositi, kao ni o samom kampu, ko je bio zna o cemu govorim. Mozda jedna zamjerka na mali broj onih klupa ispred one kuce gdje se pivo tocilo, sjecam se da su ljudi jedni drugima malte ne na ledima bili.
Hvala na sugestijama i rijecima hvale!
Ovaj put smo iznajmili jedan ogroman sator sa cca 1000 mjesta,pa se nadamo da ce on rasteretiti eventualnu guzvu!
Jos da dodam da smo uzeli i veci br.tocilica za pivo nego prosli put!
Bice dobro,vidjeces!
Pozdrav