3.MOTO SKUP MK"IL PARADISO"ISTOCNO SARAJEVO, 19.-21.6.2009.

Added to Calendar: 19-06-09, 20-06-09, 21-06-09

PEDJA SOKO said:
Da ne zaboravim napomenuti ponocni striptiz,i jos jedna mala opaska!
Ona plavusica sa plakata od moto skupa(vidi sajt),jos nije pronasla vozaca za defile,pa momci,sta se ceka,dolazite zar ne?
Mozda ne volite plavo?Ako je tako,ja cu je morat voziti! :D :D :D?

ajde ajde, ja cu je voziti... ;)
 
Bikerima koji su ovaj vikend posjetili Istočno Sarajevo tužna obavjest da ipak nije sve dobro prošlo,naime u nedjelju ujutro na povratku kući u Slavonski Brod kod Žepča je u saobračajnoj nesreči poginio vozač HONDE Tomislav Piljuk(1970 godište).
 
AUUU,u p.m!
Nista ne znam o tome!Molim te prijatelju mozes mi dati vise detalja o svemu!
Napisi na pp,kako bi mogli nesto uraditi,hvala!
 
Svi organizatori moto-susreta želim da znaju kako se jednom malom gestom dobiju veliki prijatelji...na povratku s 3.MOTO SKUPA MK IL PARADISO-ISTOČNO SARAJEVO u Žepču je poginuo motorista iz SLAVONSKOG BRODA,gotovo istog trenutka rukovodstvo MK UNITED iz Žepča Goran-KICA kao predsjednik i Vlado Galić kao sekretar dostavili su porodici poginulog preko člana MK BROD broj mob. i ponudili svu moguću pomoć.Članovi MK IL PARADISO saznavši za tragediju istog su trenutka donijeli odluku da njihova delegacija ode na ukop nastradalom Tomislavu.Tragedija je povezala dva kluba u BiH,zajednički su se pridružili tužnom skupu,zajedno otišli do groba i položili cviječe, zajednički izrazili sučut porodici.Takva VELIKA gesta više od tisuću rečenica govori o veličini ljudi kojima je samo jedna poveznica MOTOR.SVI KOJI OVO PROČITATE UGLEDAJTE SE NA NJIH,TAKO SE STJEČU I PONAŠAJU VELIKI PRIJATELJI
 
BEŠO - SB said:
Svi organizatori moto-susreta želim da znaju kako se jednom malom gestom dobiju veliki prijatelji...na povratku s 3.MOTO SKUPA MK IL PARADISO-ISTOČNO SARAJEVO u Žepču je poginuo motorista iz SLAVONSKOG BRODA,gotovo istog trenutka rukovodstvo MK UNITED iz Žepča Goran-KICA kao predsjednik i Vlado Galić kao sekretar dostavili su porodici poginulog preko člana MK BROD broj mob. i ponudili svu moguću pomoć.Članovi MK IL PARADISO saznavši za tragediju istog su trenutka donijeli odluku da njihova delegacija ode na ukop nastradalom Tomislavu.Tragedija je povezala dva kluba u BiH,zajednički su se pridružili tužnom skupu,zajedno otišli do groba i položili cviječe, zajednički izrazili sučut porodici.Takva VELIKA gesta više od tisuću rečenica govori o veličini ljudi kojima je samo jedna poveznica MOTOR.SVI KOJI OVO PROČITATE UGLEDAJTE SE NA NJIH,TAKO SE STJEČU I PONAŠAJU VELIKI PRIJATELJI
Prijatelju,hvala na iskrenim rijecima,ali kamo srece da smo se upoznali na nekom moto skupu a ne na ovom tugom,u crno zavijenom skupu!Zivot je to,i sta da se radi!Či ce mo nase druzenje razvijati i gajit,pa ako Bog da,da se srecemo na mjestima gdje se prica mnogo ljepsa prica,gdje je veselje,a ne bol i tuga!
Pozdrav,MK "IL PARADISO"Istočno Sarajevo