3. ORANGE DAY 10.05.2009

supertomo

New member
Evo otvaram temu ako neko ima kavih pitanja ....bit ce test voznji i utrka  i cevapa ....


Usprkos krizi , naš Orange day (treći po redu) ide i ove godine. U skladu  sa trenutnom gospodarskom situacijom program našeg "eventa" će biti u malo izmjenjenom obliku. Jedan dan umjesto prijašnja dva, smanjeni obim testnih vožnji koncentriranih uglavnom na novi model 990 Supermoto i 990 Supermoto-R. Organizacija ovaj puta bez podrške tvornice, samostalno Đuro Sport doo i Moto Špica doo sa svojom distributivnom mrežom  i Motul-om. Medijski pokrovitelj: MOTO PULS.

Program:
-test vožnje Street- mogućnost probe na stazi "Rauš" modela 990 SM-T i 990 SM-R , 990 Superduke; ograničen broj mogućih vožnji -prijave na stazi !!!
-test vožnje Offroad - mogućnost probe 450EXC,250EXC i ATV 450XC na za tu priliku uređenom enduro poligonu pored staze
-KTM  Supermoto Cup - novo!!!
na našem Orange Day-u startamo sa Supermoto kupom u dvije klase :za amatere (nelicencirani vozači, SM motori bez obzira na zapremninu) te za licencirane vozače koji nastupaju inače u prvenstvu Hrvatske.Predviđene su ove godine ukupno tri utrke za KTM SM Cup.
Sve vlasnike SM motora željnih prave vožnje i adrenalina pozivamo da dođu i ogledaju se na stazi !!!

-za vlasnike KTM motocikala moguća je proba staze na vlastitim motorima
-šator sa ugostiteljskom ponudom je osiguran
-Supermoto Show

Ulaz slobodan za sve - svi ljubitelji motocikala su dobrodošli.


U privitku šaljemo satnicu događanja i prijavne liste za KTM SM Cup utrku.
Prijave za utrku molim poslati na naš fax. 042/230-245 najkasnije do subote 09.05.2009.

Prijave za test vožnje novih KTM modela kao i prijave za rekreativnu vožnju vršit će se na stazi.


Dobrodošli na Orange Day 2009 !

Moto Špica doo

 
                    ORANGE DAY                               

Nedjelja, 10.05.2009.

Offroad poligon
Od 10.00h do 16.00h  TEST VOŽNJE modela 250EXC-450EXC-250SXF –ATV450

Onroad
08.00 - 10.00 h      DOLAZAK I PRIJAVE UČESNIKA
           
              10.00 h      TRENING 1  SM - A ( Expert )
              10.20 h      TRENING 2  SM - B ( Amater )
             
              10.40 h      TEST KTM VOŽNJE 1 - PRESS
                                    (3 grupe x 10 min x 5 KTM motocikla /*  5 min. - vožnja; 5 min.- promjena )

              11.20 h      TRENING - KVALIFIKACIJE 1  SM - A ( Expert )
              11.40 h      TRENING - KVALIFIKACIJE 2  SM - B ( Amater )
             
              12.00 h      TEST KTM VOŽNJE  2 - POSJETIOCI
                                    ( 3 grupe x 10 min x 5 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)
             
              12.30 h      PROBNE VOŽNJE 1  za vlasnike KTM-a na vlastitim motorima- POSJETIOCI
                                    (3 grupe x 10 min x max. 7 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)

              13.00 h      UTRKA 1 - KTM Cup  SM - A ( Expert )    ( 12 krugova )
              13.20 h      UTRKA    - KTM Cup  SM - B ( Amater )  (  8 krugova ) 
             
              13.40 h      TEST KTM VOŽNJE  3 - POSJETIOCI
                                  (3 grupe x 10 min x max. 7 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)

              14.00 h      UTRKA 2 - KTM Cup  SM - A ( Expert )        ( 12 krugova )

              14.20 h      TEST KTM VOŽNJE  4 - POSJETIOCI
                                  (2 grupe x 10 min x max. 5 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)
             
              14.40 h      PROBNE VOŽNJE 2  za vlasnike KTM-a na vlastitim motorima - POSJETIOCI
                                    (2 grupe x 10 min x max. 7 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)
         
              15.00 h      UTRKA TEAM-ENDURANCE  SM- A ( Expert ) + SM- B ( Amater )  ( 28  krugova )
                                NAPOMENA:  ova utrka će se voziti ukoliko će biti prijavljeno min.10 teamova
                                Team: 2 vozača i 2 motora ili 2 vozača i 1 motor
                             
                                * ritam izmjene TEAM  vozača 1  SM - Expert  i  vozača 2 SM - Amater je slijedeći:                                         
                                      - svaki vozač vozi minimalno 5 krugova

                                  START :        startaju vozači  SM – A (Expert)  * krugovi se broje od 28 prema 0
                                    1. izmjena:  vrši se u 22  ili  21 krugu
                                    2. izmjena:    vrši se u 15  ili  14 krugu
                                    3. izmjena:    vrši se u  8  ili    7 krugu           
            Napomena: u slučaju neodržavanja Team utrke, vozit će se utrka br.2 klase SM-B (amateri)

              15.40 h      TEST KTM VOŽNJE  5 - POSJETIOCI
                                  (2 grupe x 10 min x max. 5 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)
             
              16.00 h      PROBNE VOŽNJE 3  za vlasnike KTM-a na vlastitim motorima - POSJETIOCI
                                    (2 grupe x 10 min x max. 7 KTM motocikla /*  5 min.- vožnja; 5 min.- promjena)
 
ako se netko zeli prijaviti za trku moze na moj pp zatrazit prijavnicu i saljem je na mail  :wink:
 
GhostRider said:
zanima me test voznja modela atv450 kaj moram imati(vozacku....) da ga probam voziti
mislim da nije bas da moras ,npr.  zavisi od toga koliko imas godina jer nemoze se dati nekom od 13 godina da ide na probnu voznju ...
a quad i tako nije za registraciju i voznja ce biti na offroad poligonu posalji mi tvoje podatke na pp pa ti javim tocno
 
mene interesira za brata:ima 16 godina i vozacku A1 dal bi njemu dali exc-a 250 ili 450 na probnu vožnju ???  :misli:
 
proba tih motora ce biti na mini offroad poligonu sastrane a ne na stazi tako da ako nema iskustvo u offroad voznji nisam bas siguran , ali sve je moguce
 
jel budu još koji motori za probu osim 990SM i 990 Superduke?

husaberg 450 i 650, pa 690 supermoto i tak neke...kak je bilo prošle god.
 
supertomo said:
proba tih motora ce biti na mini offroad poligonu sastrane a ne na stazi tako da ako nema iskustvo u offroad voznji nisam bas siguran , ali sve je moguce
ima exca 125 i dosta iskustva po blatu  (y)
 
Juggernaut said:
jel budu još koji motori za probu osim 990SM i 990 Superduke?

husaberg 450 i 650, pa 690 supermoto i tak neke...kak je bilo prošle god.
ne samo oni koji su na popisu
 
progressof_B said:
Tomo kome da se obratim u vezi akreditacije za fotkanje unutar staze?
djuro i špica su glavni ali popricat cu ja s njima i mislim da nece bit problema
 
supertomo said:
djuro i špica su glavni ali popricat cu ja s njima i mislim da nece bit problema
popricaj ti, pa ak bude problema, zovi mene da popricam s njima  :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Bome bi kod Đure u tvdo zagrizo .... :wink:
pa nebumo grizli  :klopa:
samo budemo pricali  :drunk:


:LOL:
 
A bi ja mogel probat EXC 250. Budem pazil na njega, ko da je moj, časna pionirska  :moli:
 
aaaaaaaaaaa koji zaguranac........................

pa enduro utrka je u Bjelovaru taj vikend, priznaj da je to namjerno smišljeno, samo da nemožemo doći do motora  :x