3.organizirani baba os oldschool unlimited susret 2012 - tema za raspravu

Status
Not open for further replies.

BABA OS

New member
3. oldschool unlimited susret 2012 "Kopački Rit" Baranja 18-20 05 2012


Ovih dana održan je 2.neorganizirani oldschool u Rogoznici i odmah idu pripreme za ozbiljniji,ambiciozniji i sveobuhvatniji susret u 2012 godini.Za sad jasno je da će biti ali nakon rasprave odlučit će se dali će biti primorski(Rogoznica 8/9mjesec) ili kontinentalni(kopački rit 5/6mjesec) ili i jedno i drugo.Isto tako rasprava bi trebala pokazati koji je dio godine najprihvatljiviji te kako i na koji način koncepcijski pripremiti projekt                        .http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,186085.0.html                              http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,202227.0.html
 
Pozdrav, ja sam da 3. susret bude  u ROGOZNICI , bilo je lipo još jednom pozdrav svima koji su bili . (y)  a minerima ovog susreta jedan prijedlog , organizirati pod hitno 1.susret minera i nezadovoljnih susretom u Rogoznici .  :palacdolje:
 
    2 limit: nemaš prava ljutiti se. BABA ima SVOJU viziju susreta, SVOJA sredstva i načine za to realizirati, a oni koji dođu, svojim će dolaskom potvrditi da je na dobrom putu. Oni koji NISU došli, izostankom su ukazali da možda sve i nije toliko idilično...

      Ideja za razmisliti: da li je takav susret vrijedan TVOG truda, pa ako je, osmisli ga na svoj način: zasuči rukave i primi se posla već danas. Ako ne možeš sam kao BABA, pronađi prijatelje i istomišljenike...
 
limit said:
Preseli ga odmah u unutrašnjost jer, koliko primjećujem, ovdje sve manje ljudi zanimaju Tvoji susreti.
Ovakvim tempom rasipanja, ljudi dogodine u Rogoznici ne bi mogli vidjeti niti jedan oldschool motor  :mrgreen:  http://www.youtube.com/watch?v=OlJ-pqy1b80


Znat ću se nositi sa svim izazovima.Vjeruj sjedoj bradi.Ovdje ili ondje učinit ću sve da te uvjerim da trebaš doći na ovaj treći i sretniji.Vjerujem u to jer tvoj jučerašnji PP uvjerava me da je to moguće.
 
..stavljajte temu pod ključ jer će do 5/6 ili 8/9 mjeseca imati 876 stranica samih nepoznanica :no:
 
OldBoy said:
    2 limit: nemaš prava ljutiti se. BABA ima SVOJU viziju susreta, SVOJA sredstva i načine za to realizirati, a oni koji dođu, svojim će dolaskom potvrditi da je na dobrom putu. Oni koji NISU došli, izostankom su ukazali da možda sve i nije toliko idilično...

      Ideja za razmisliti: da li je takav susret vrijedan TVOG truda, pa ako je, osmisli ga na svoj način: zasuči rukave i primi se posla već danas. Ako ne možeš sam kao BABA, pronađi prijatelje i istomišljenike...


Sve ok.Tvoji postovi su uvijek angažirani na gentelmenski način,imaju u sebi sjajnu tektoniku i svaki pročitam pozorno i svakom se radujem.Pa tako i ovom tvom postu koji komentiram.Isto maksimalno ozbiljno.Limit je jedan od nezaobilaznih u ovome projektu.Nisam ja mijenjao organizacijsku shemu zbog principa svojine.To bi bilo jeftino.Kad sam skužio da nedolaskom limita gubimo i još neke osnivače njegove istomišljenike(doduše prilično prekasno)znao sam da to postaje problem koji na trećem nesmije zaživjeti.Dakle on je samnom stvarao ovaj brend i iz ovoga nesmije ga nitko izgurati prisilno.Pa ni ja bez obzira kako se osjećam kad mi podmeće.Ako ode sam to može ali sve drugo u tom smjeru nemože.
 
papillon said:
..stavljajte temu pod ključ jer će do 5/6 ili 8/9 mjeseca imati 876 stranica samih nepoznanica :no:


Objasni ovo.U pravilima na kojima počiva ovaj forum nije definirano to o čemu pričaš.Tema nesmije biti provokativna i besmislena nekulturna ili politička.Mora imati svoju logičnu opravdanost,mora biti zanimljiva ali nemora biti pedagoška,andragogička ili neznam šta.Tvoj komentar mi je nevjerojatan stvarno...
 
Koja retorika, kakva promišljenost, kakve veličine, ego i testosteron pršte na sve strane.

Slikar, polirka, leptirić i ostala gerijatrija....za boga miloga spustite se na zemlju!!

M.





 
Bit će ovo duuuuuuuga godina.  :LOL:
 
limit said:
Taktika se malo mijenja, baš me zanima kako će to do kraja ispasti. Nego prestani govoriti da si ovaj brend stvorio ti, ili ja i ti. Čemu prisvajanje zasluga.
Ovaj brend smo stvorili SVI koji smo bili na prvom susretu skupa sa 54 koji je bio ali nije mogao ostati.


Upravo sam ja protiv prisvajanja kao principa.Ali nemam ništa protiv da ti to prisvojiš i da organiziraš 3. neorganizirani oldschool susret.Ja dolazim sigurno_Obećajem.
 
makazica said:
Koja retorika, kakva promišljenost, kakve veličine, ego i testosteron pršte na sve strane.

Slikar, polirka, leptirić i ostala gerijatrija....za boga miloga spustite se na zemlju!!

M.


Kad nisam puko..... :D :D :D
 
limit said:
Zavidnost  :misli: 


ljubomora  :misli:


nešto treće  :misli:


Priključi se slobodno, ima još mjesta  :mrgreen:


L.

Na čemu bih ja vama mogao zavidjeti ili biti ljubomoran na vas?
Mlađi sam, zgodniji, alatka funkcionira kao i prostata, imam noviji motor......

Jedino što vam priznajem je da posjedujete zavidno znanje o starodobnim vozilima i da ste nepodnošljivi.

BABA OS said:
Kad nisam puko..... :D :D :D

Ko kaže da nisi puko? Imaš ti to napismeno od stručne osobe s odgovarajućim ovlaštenjima?

limit said:
Hau jes no, da to napravim nebi mi se skinuo sa vrata do kraja života  :mrgreen:  Uostalom previše se pažnje pridaje organizaciji.
Najvažnije je da se ljudi sastanu a hoće li bit muzika, kamere, besplatna spiza, itinerer i štajasveznam je manje bitno.

Napravili bi sami sebi uslugu da se vodite ovim stavovima.

Ovo vam je primjer:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,200699.0.html

Pročitajte, usvojite i divite se jer način na koji se Benduro odvijao je za vas znanstvena fantastika....

M.

 
Sve dok nema pravila nema ni logičnog smisla.Čovjek ima potrebu govoriti drugima,pokazivati im,stjecati informacije,iskustva...fotka,film,pisano ili elektronički pomaže to je to...
 
da li vi želite da ovo bude informativna tema o 3.oldschool susretu ili tema o vašim međusobnim (ne)odnosima ?
ja bih vas zamolila da se se odlučite, a vidim da imate namjeru puno toga riješiti baš preko foruma, pa u skladu s tim promijenite naslov teme. ili otvorite novu u kojoj ćete rješavati šta se riještit treba, a ovu ostavite za bitne i konkretne stvari.
do 2012 godine neko ko bi htio informaciju neće odavde saznati ništa pametno, a imala sam vas namjeru staviti u kalendar kad se bude znao datum,jer ste pokazali da ste ozbiljni. u šta već pomalo sumnjam.
 
makazica said:
Jedino što vam priznajem je da posjedujete zavidno znanje o starodobnim vozilima





Netreba ti osporit neke stvari ali pusti da o tome progovore drugi.Mi smo ovdje upravo zbog nešeg iskustva i našeg hobia što si i ti primjetio_Očito ti je sa nama zanimljivo.
 
ok, onda mijenjam naslov. a kad se bude znalo kad, šta i gdje, onda ćemo otvoriti novu temu sa bitnim podacima i bez pizdarija.
 
@baba...bilo bi mi zanimljivije da je manje sranja o glupostima kojima se ni vrtićka djeca ne bi zamarala!

M.
 
Iwa said:
da li vi želite da ovo bude informativna tema o 3.oldschool susretu ili tema o vašim međusobnim (ne)odnosima ?
ja bih vas zamolila da se se odlučite, a vidim da imate namjeru puno toga riješiti baš preko foruma, pa u skladu s tim promijenite naslov teme. ili otvorite novu u kojoj ćete rješavati šta se riještit treba, a ovu ostavite za bitne i konkretne stvari.
do 2012 godine neko ko bi htio informaciju neće odavde saznati ništa pametno, a imala sam vas namjeru staviti u kalendar kad se bude znao datum,jer ste pokazali da ste ozbiljni. u šta već pomalo sumnjam.


Datum 18-20.05.2012  Mjesto održavanja  "kopački rit" Baranja.
 
makazica said:
@baba...bilo bi mi zanimljivije da je manje sranja o glupostima kojima se ni vrtićka djeca ne bi zamarala!

M.


(y)
 
Status
Not open for further replies.