3. susret maxi skuterasa 21. - 22. 05 2011

koma1 said:
kakvi linkovi, kakve karte, ..krećemo 21. skupimo  :mrgreen:se prije Zagreba i ima da ih razbucamo kad dođemo na večer u Osijek

Čuj ako ti misliš krenut 21. mislim da se nećeš baš navozit s nama koji ćemo već biti u Osijeku, osim ako ne misliš krenut oko 3, 4 ujutro.
 
os nexus said:
Sad kad Stankec izlinka sve nam bude jasno.... :misli: :misli: :shock:

Pa naravno ako uspijem linkat prokletu kartu. Ne kužim zašto neće. :( :misli: :misli:
 
bestmedia said:
Čuj ako ti misliš krenut 21. mislim da se nećeš baš navozit s nama koji ćemo već biti u Osijeku, osim ako ne misliš krenut oko 3, 4 ujutro.
kako smo dogovorili, ja ču morati vas čekati negdje na trećini puta  :mrgreen: dobro sad jedan više - manje, znači 20. vas čekam...hehe
 
bestmedia said:
Čuj ako ti misliš krenut 21. mislim da se nećeš baš navozit s nama koji ćemo već biti u Osijeku, osim ako ne misliš krenut oko 3, 4 ujutro.

Ni sam neznam kad krenem. Sve stvar dogovora 20 ili 21 a treba i vidjet za povratak. Kao što je reko naš Ante mogli bi se vračat preko Bosne pa po jadranski magistrali nazad. U tom primeru koliko je to sve ukupno dana??' Kad se vratim doma - ja ču još prepoznat sina  :D ???
 
ma krenut treba 20.tog, a povratak preko Bosne bi bio već u Nedjelju poslije ručka, pa dalje neznam dokle bi stigli prije mraka.... :mrgreen:
 
koma1 said:
ma krenut treba 20.tog, a povratak preko Bosne bi bio već u Nedjelju poslije ručka, pa dalje neznam dokle bi stigli prije mraka.... :mrgreen:
do Livna ali već mrkli mrak, ali ići ću s Vama tako da nema brige  :mrgreen: :mrgreen:
 
Opis susreta od strane organizatora
1. Za sve one koji dolaze dan ranije , nadam se da će ići starom cestom Zagreb- Vrbovec - Bjelovar - Đurđevac - Virovitica - Slatina D-Miholjac. - Valpovo - Osijek. U Slatini bi se pojavio ja  gdje bih došao preuzeti čelo kolone kako bi svi drugi pustili mozak  na pašu.  Od toga mjesta vjerovatno bi otišli ravno do smještaja u Baranji jer do tamo ima još cca 120 - 130 km. Mislim da nikome baš nije do razgledanja nakon 500-tak km ili više.

2. Oni koji dolaze drugi tj prvi dan 21. 05 2011. se skupljaju na parkingu PEVECA na zapadnom ulazu u Osijek. Tu bi se trebali pojaviti lokalni indijanci plus purgeri plus t-max klub ako Remo održi riječ.Tu ih sačekuje xyzdomba ( najvjerovatnije ) a ja idem po Vas u Karanac gdje je smještaj 20-tak km  cca 15 - 17 min vožnje.Vrijeme pokreta bi trebalo biti u 09:30 zadnje od zadnjih. Svi alles zuzamen idemo u Aljmaš pa u Erdut , Vukovar, Ilok, Šarengrad Vukovar, Osijek, Bilje, Karanac cca 170 km krug . Ručak će biti u Šarengradu onako po kaubojski......a večera u Karancu ( lignje, brancin, školjke na buzaru, i malo orade ) hahahahaha.
3. Drugi dan pokret iz Karanca u 10:00 prema Batini iz Batine za Zmajevac pa u Tikveš i prema Kopačkom ritu. Poslije ako ostane vremena obilazak Osijeka uz kurcenje sa skuterima i razlaz dok opet ostatak koji ostaje za Ponedjeljak pratim za Baranju tj Karanac

A evo i link na kartu za prvi dan, 21.05.2011. kako su ga zamislili organizatori. Fotka nije link tu je samo da vidite informativno rutu.
Na samoj karti, klikom na pojedine oznake možete vidjeti šta će gdje i kada biti. Stavio sam i neke fotke onoga što bi trebali vidjeti.
link:
http://maps.google.hr/maps/ms?hl=hr&ie=UTF8&msa=0&msid=206123649859207377220.00049991ac47e31d1c577&z=9
 
Ovo je link za kartu drugog dana 22.05.2011.
I da važna obavjest od našeg os nexusa:U SLUČAJU LJEPOG VREMENA SUSRET SE ODGAĐA
link:  http://maps.google.hr/maps/ms?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&hl=hr&msa=0&msid=206123649859207377220.00049993a3bee74a07e34&ll=45.71481,18.797607&spn=0.386423,0.926971&t=h&z=10
 
bestmedia said:
Opis susreta od strane organizatora
1. Za sve one koji dolaze dan ranije , nadam se da će ići starom cestom Zagreb- Vrbovec - Bjelovar - Đurđevac - Virovitica - Slatina D-Miholjac. - Valpovo - Osijek. U Slatini bi se pojavio ja  gdje bih došao preuzeti čelo kolone kako bi svi drugi pustili mozak  na pašu.  Od toga mjesta vjerovatno bi otišli ravno do smještaja u Baranji jer do tamo ima još cca 120 - 130 km. Mislim da nikome baš nije do razgledanja nakon 500-tak km ili više.

...

U vezi nas (iz SLO) koji idemo jedan dan prije (20.05.2011)... Vjerovatno če nas biti (iz SLO) u više grupa ali postoji mogučnost da se ipak nekako nađemo... negdje na putu ...Đurđevac - Virovitica...?

Lep maxi pozdrav
 
Ne baš u Đurđevcu ali u Slatini da , no mislim da će se svi skupa dobiti u Đurđevcu. Znači svi vi koji idete iz smjera Maribora stanete u Đurđevcu a ostali koji dolaz iz Pule Rijeke Kopra Zagreba također dolazite u Đurđevac........No ako bude tako možemo se dobiti i u Đurđevcu . Ja ću naravno staviti koordinate susreta...
 
myMaxi said:
U vezi nas (iz SLO) koji idemo jedan dan prije (20.05.2011)... Vjerovatno če nas biti (iz SLO) u više grupa ali postoji mogučnost da se ipak nekako nađemo... negdje na putu ...Đurđevac - Virovitica...?

Lep maxi pozdrav

Kad planirate krenuti 20.5., popodne ili ?
 
mi z ove bande namjeravamo krenuti ranije oko 10, sati mislim, da se nađemo prije Zagreba negdje oko 12 ili 13 sati pa onda dalje


-117  :cbanana: :skuter: :peace: :klopa: :piva:
 
os nexus said:
Ne baš u Đurđevcu ali u Slatini da , no mislim da će se svi skupa dobiti u Đurđevcu. Znači svi vi koji idete iz smjera Maribora stanete u Đurđevcu a ostali koji dolaz iz Pule Rijeke Kopra Zagreba također dolazite u Đurđevac........No ako bude tako možemo se dobiti i u Đurđevcu . Ja ću naravno staviti koordinate susreta...
Znam da negdije u okolici Osijeka postoje Toplice sa Wellnesom. Kako bi mi organizirali jedno spavanje u njima ? Daj mi reci kako se zovu da vidim ima li mjesta-
 
Bizovačke toplice no nije ti baš doživljaj......http://www.bizovacke-toplice.hr/cms2.php No ako vi imate želju nešto će biti premda sam mislio da idete odmah u Baranju na mjesto gdje bi noćili. Ima vremena još kojih mjesec dana za dogovore a onda moram zaozbiljno početi rezervirati spavanja i restorane.... :LOL: :LOL:
 
os nexus said:
Bizovačke toplice no nije ti baš doživljaj......http://www.bizovacke-toplice.hr/cms2.php No ako vi imate želju nešto će biti premda sam mislio da idete odmah u Baranju na mjesto gdje bi noćili. Ima vremena još kojih mjesec dana za dogovore a onda moram zaozbiljno početi rezervirati spavanja i restorane.... :LOL: :LOL:
A koliko je to daleko od predviđenog mjesta sastanka s tobom i ostatkom ekipe ?
 
Od Bizovca da mjesta susreta 21. 05 2011 je nekih 25 km .... u pravom smjeru odnosno usput. Biti će ovdje na vrijeme objavljeni  svi važniji punktovi sa pripadajućim koordinatama radi boljeg snalaženja....
 
ako si mi obezbijedio onaj krevet po dogovoru, i ako ima klope i pokoja pivica, meni je to sasvim dovoljan fitness  :LOL:
 
Naravno krevet bez dasaka , pivo bez alkohola i fitness bez vježbanja sve kako si tražio  (y)