30.09.2006. 3rd WEEKEND MONSTERS Moto Roštilj

Added to Calendar: 30-09-06

Adventurer said:
Da se i ja upoznam s čovjekom barem u ZG kad nemože nikako na Pagu.

(y) (y)
stizem u subotu oko podne i onda s mk black family na party.
 
BAKS said:
(y) (y)
stizem u subotu oko podne i onda s mk black family na party.

Ajde onda da se mi ne fulamo, ako vidis KLV slobodno mi se javi, rado bi te upoznao! Ja cu doci kasnije popodne jer imam jedne krstitke koje ne mogu propustiti...

:mrgreen:

 
vlucic said:
Ajde onda da se mi ne fulamo, ako vidis KLV slobodno mi se javi, rado bi te upoznao! Ja cu doci kasnije popodne jer imam jedne krstitke koje ne mogu propustiti...

:mrgreen:

nemas brige.ti si ionako celebrity pa ne mogu falit :LOL: :LOL:
 
AnteK said:
Nevezano uz ovu temu, onaj dečko iz Našica kojem si prodao XT660R
je više na zadnjem kotaču nego na oba. Budući kupac će biti sretan
kad vidi motor s tako malo km  :LOL: :LOL:

Zato sam ga ja toliko pazio i mazio tak da bu ipak u nekom prosjeku (y)
 
vlucic said:
Ajde onda da se mi ne fulamo, ako vidis KLV slobodno mi se javi, rado bi te upoznao! Ja cu doci kasnije popodne jer imam jedne krstitke koje ne mogu propustiti...

:mrgreen:
Da nismo na istim krstitkama???
Nadam se da dođem predvečer...
 
Monsterići moji, ja se ispričavam, ali iz opravdanih razloga neću moći doći, iako sam htjela :( :( :( Želim svima dobru zabavu, a svim članovima WM-a veliki pozdrav! :wave: :hug:
 
BAKS said:
(y) (y)
stizem u subotu oko podne i onda s mk black family na party.

I ja dolazim u neko doba...hmm...oko 14h, a možda i prije. Zavisi od posla.
 
Bandit said:
I ja dolazim u neko doba...hmm...oko 14h, a možda i prije. Zavisi od posla.

Isel bi i ja, aj me smsni pa gremo skupa da ne dojdem tam sam ko tutlek.
 
Vidim da Bandit dolazi pa da pitam jel smijem onda i ja - da vam ne napravimo neki deficit  :misli: :mrgreen:
 
gigi said:
Vidim da Bandit dolazi pa da pitam jel smijem onda i ja - da vam ne napravimo neki deficit  :misli: :mrgreen:

Valjda bu se javil organizator da veli jel ima dost mesa. A Bolka ionak nemre puno pojest :mrgreen:
 
kad tolko zgubidana dolazi onda bum i ja navratil :mrgreen:
 
Ja sam standardno utekao medju prvima (ovaj put cak imam i dobar izgovor) - ljudi moji, ubjedljivo najbolji susret na kojem sam bio ove godine.

Ok, nisam ih bio na 40, ali je bilo super, Bassman dosao sa zenom, upoznao Baksa i Ljiki i masu drugih, vidio Malenu i Promila.... Ma nemam rijeci, organizacija savrsena....

Weekend Monsteri - svaka cast!

(y) (y) (y)
 
vlucic said:
Ja sam standardno utekao medju prvima (ovaj put cak imam i dobar izgovor) - ljudi moji, ubjedljivo najbolji susret na kojem sam bio ove godine.

Ok, nisam ih bio na 40, ali je bilo super, Bassman dosao sa zenom, upoznao Baksa i Ljiki i masu drugih, vidio Malenu i Promila.... Ma nemam rijeci, organizacija savrsena....

Weekend Monsteri - svaka cast!

(y) (y) (y)

I mi se opet zaobišli... kao i u Začretju... ja sam bio onaj sa gipsom na lijevoj ruci (mislim jedini s gipsom)...  :mrgreen: skužio sam ti motor tam kod wca... al tebe nisam...  :( Valjda ćemo se upoznat na ddk...  :misli:

p.s. Brlja vrhunska, grah odličan, kobassa mljac mljac, piva tak-tak, mjuza super, hrpa motora, bajkera, uglavnom, bilo odlično!!!!  (y)