4. Moto Party MK Vukovar 24.-26.07.2009.

Added to Calendar: 24-07-09, 25-07-09, 26-07-09

Rocker

New member
4.Moto Party MK Vukovar odrzat ce se 24-26 07.2009 .
Dodatne informacije objevit cemo na ovom forumu kao i na web stranici kluba: http://motoklub-vukovar.com
Radujemo se vasem dolasku i kao uvjek dat cemo sve od sebe da se lijepo provedete!
 
bio sam lane i preklane pa cu i ove zakon susret (y)
 
ma znaš šta,ja dolazim samo ako me konj ne ,-neznam jel smijem kazati sjebe- pa makar i kiša padala haha
 
prošle godine sam opravdano zajebo, pa nisam došao.... Ove godine ću gledati da zajebem sebe, pa da ipak dođem ..  :mrgreen:
 
to bi bilo u redu sa tvoje strane  (y)

 
ekipa ja dolazm sigurno (y)
ali ove godine se necu dati da me napijete kao prošle :jesus: :jesus:
 
Ova ekipa sigurno opet dolazi
 
Nema se tu što puno reći Čaplje dolaze pod obavezno .
 
do sada nisam bio na susretima ! al na ovo dolazim sigurno pa makar i sam. ne sumnjam da cu neku dobru ekipu upoznati  :cbanana:
bitno je samo da se  :skuter: ,  :gitara: , pa onda opet malo  :biker: :rock:
 
Sotin said:
do sada nisam bio na susretima ! al na ovo dolazim sigurno pa makar i sam. ne sumnjam da cu neku dobru ekipu upoznati  :cbanana:
bitno je samo da se  :skuter: ,  :gitara: , pa onda opet malo  :biker: :rock:
Sigurno , a bit ce i  :bananapivo: i  :klopa: u izobilju...
 
"GRUNFOVI"zna se :biker: dolaze (y) :peace: :piva:
 
zeto said:
a netko je i pivo obečao, prošle godine :misli:


:misli: :misli:šta vi vidite u tom pivu jel nije ljepši gemišt u ove zimske dane
 
Tomas1 said:
:misli: :misli:šta vi vidite u tom pivu jel nije ljepši gemišt u ove zimske dane

u vrijeme susreta je 7mj........ :jesus:

negdje prije sam vidio sliku......fzr1000 plavo-bijeli kako se spušta sa prikolice......probam tražiti da ju skeniram,pa postavim ovdje......
 
zidar69 said:
ma znaš šta,ja dolazim samo ako me konj ne ,-neznam jel smijem kazati sjebe- pa makar i kiša padala haha
Pazi ti koljega da tebe taj tvoj dorat ne izj..e, a za kisu cemo lako! :LOL:
Mene moze sjebat samo zdravlje, (a nadam se da nece) pa se vidimo kao i prijasnjih godina!  :piva: