5 MOTO SUSRET MK BILICE 15-17.07.2011

Added to Calendar: 15-07-11, 16-07-11

Beštija said:
:jesus: :jesus: :jesus: :jesus:  CARE CARE A DI JE VINO U TOJ TVOJOJ PRIČI O LJUBAVI  :misli: :misli: :jesus: :jesus:
beštijo.... :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

bit če  i vina i čaša na stalku.... (y) (y) (y) (y)
 
Nike said:
Ubačeno i u kalendar.


                              (y)
 
(y)

oniv ej u ibonok ....  :LOL:
 
ala :shock: malo evo čitam,bilo je spočitavanja CW iz Gospića da su uletili u Vaš termin 8)
i ne mogu,ne primjetiti da ste Vi sad održavanje svog eventa stavili na datum Otočca..a njima je 10,koliko me pamćenje služi :mrgreen:
 
Sve je to isto ako imam volju mogu i u Bilice i za Otočac neki u petak neki u subotu,već davno rekao tko to još broji kilometre a i prošle godine nije smetalo tko je imao volje Gospić-Bilice, Pozdrav Nixonu,Bruncu,Caru i ostaloj ojebini  ;)       
                                                          (y)
 
papillon said:
Sve je to isto ako imam volju mogu i u Bilice i za Otočac neki u petak neki u subotu,već davno rekao tko to još broji kilometre a i prošle godine nije smetalo tko je imao volje Gospić-Bilice, Pozdrav Nixonu,Bruncu,Caru i ostaloj ojebini  ;)       
                                                          (y)


  :D  POZDRAV  (y)
 
1100 said:
ala :shock: malo evo čitam,bilo je spočitavanja CW iz Gospića da su uletili u Vaš termin 8)
i ne mogu,ne primjetiti da ste Vi sad održavanje svog eventa stavili na datum Otočca..a njima je 10,koliko me pamćenje služi :mrgreen:

stvar je samo dogovora  :mrgreen:
 
1100 said:
ala :shock: malo evo čitam,bilo je spočitavanja CW iz Gospića da su uletili u Vaš termin 8)
i ne mogu,ne primjetiti da ste Vi sad održavanje svog eventa stavili na datum Otočca..a njima je 10,koliko me pamćenje služi :mrgreen:

vidimo se u otočcu  (y) (y) (y)
 
Nixon,daj pikni lokaciju susreta na karti,postoji mogućnost da se zaletimo do vas...  ;)
 
Pa možda i ja navratim. Na žalost bez  :021: , jer ču biti tamo negde na godišnjem odmoru. Nekako ču da kidnem mom kučnom  :police: . Za svaki slučaj ču sakriti šatorčič u peket avta, ak se mi :LOL: .
 
biličani imal šta novoga..... :misli:
 
program petak: dJ NIXON
              subota: bendovi problem child
                                        atomsko sklonište
            plesačice,striptizeta
            moto igre bogate nagrade
            jela,piča po recesijskim cijenama
            defile motora u 18h
            nedja:jutarnja kava i krafne u kafe baru kod kampa

            kamp osiguran za bajkere
 
To ti je sokole nemoš falt :misli: :misli:
Kad dođeš u ŠIBENIK,put nacionalnog parka,biče ti putokazi iz svih pravaca :police: :police:
 
oskudica avatar  :misli: pa ti niksone ni pet ni šest nego od mk. bilica !? :misli: :misli:  značili to da su mk.bilice tvoje vlasništvo !? možda je tako naj bolje  :(
 
moz-screenshot.png
moz-screenshot-1.png
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=9b101d24dd&view=att&th=130e0aa11c9e739b&attid=0.1&disp=thd&zw
 
:misli:


(Powered by frubar.net)

:misli: neznam sad jel ovo moje vlasništvo ili nije  :misli:

vidimo se Nixone  (y)
 
Nixon Bilice said:
  :misli: :misli: :misli:  program petak:  dJ NIXON  8) 
             

žviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
pa ti posta pravi multipraktik  :rofl: :rofl: