5. moto susret MK "LISICE" Slakovci 30-31.08.2014

Added to Calendar: 30-08-14, 31-08-14

Nakon razbijenog frižidera i spaljene struje aj popilo se nešto i pojelo.. a da ne ispadne da samo pizdarije pravimo napravili smo drva za roštilj pa ko hoće eto sad znate da ima  (y)

 
jbg. dobra fešta , nažalost radim noćnu  :cry:  Poz. svima i dobar party :) u što ne sumnjam
 
Pohvale momcima za šankom koji su bili više nego pošteni u točenju.jako ambiciozna ekipa koja zaslužuje i respect puno većih klubova
 
xx-SB said:
Dobar plakat, jedino što taj kinez kvari sliku  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
josipvk said:
Pohvale momcima za šankom koji su bili više nego pošteni u točenju.jako ambiciozna ekipa koja zaslužuje i respect puno većih klubova

Josip je potpuno u pravu,MK LISICE su neizostavna ekipa na svim regionalnim moto susretima i pošteno je reči da zaslužuju i veći odaziv na njihov pogotovo nakon svih opravdanih odustajanja od organizacije moto susreta.Ta mlada ekipa će kroz koju godinu sigurno prerasti mnoge sada razvikane moto klubove koji misle da su veliki ali su u biti jako jako mali.
Svaka im čast na ljubaznosti,trudu,korektnim cijenama,kuharu na odličnom grahu...
Mala zamjerka ide na račun predsjednika Domagoja koji je umjesto djevojke na plakatu trebao stavit fotku jedne od djevojaka s info pulta da krase dotični plakat...
 
BEŠO - SB said:
Josip je potpuno u pravu,MK LISICE su neizostavna ekipa na svim regionalnim moto susretima i pošteno je reči da zaslužuju i veći odaziv na njihov pogotovo nakon svih opravdanih odustajanja od organizacije moto susreta.Ta mlada ekipa će kroz koju godinu sigurno prerasti mnoge sada razvikane moto klubove koji misle da su veliki ali su u biti jako jako mali.
Svaka im čast na ljubaznosti,trudu,korektnim cijenama,kuharu na odličnom grahu...
Mala zamjerka ide na račun predsjednika Domagoja koji je umjesto djevojke na plakatu trebao stavit fotku jedne od djevojaka s info pulta da krase dotični plakat...
A đe su slike za one koji nisu mogli,... jelte... prošle godine si bio puno bolji u izvještavanju. :jesus: :wink:
 
Evo jedan video u kasnu noc,malo grmljavine  :mrgreen:

http://youtu.be/0dBNg1W1Tf

evo i malo glazbe  (y)

https://www.youtube.com/watch?v=i015ZsJzZK8&feature=youtu.be
 
Os biker said:
A đe su slike za one koji nisu mogli,... jelte... prošle godine si bio puno bolji u izvještavanju. :jesus: :wink:
Ajd samo zbog tebe,a možda te netko pita odakle se znamo :misli: (y)
Lokacija odlična i uređena,kuhari odradili za 5+,info pult za sliku na plakatu(znaju one o ćemu pričam) (y)
 
  Bilo je tu još svakakvih događanja,moto igre u vidu spore vožnje,potežanje konopa  :cice: al to mi promaklo dok sam čekao Švagana,ja čekam a ovaj mi pokaže :prsti: ajd dobro rekoh :misli: :LOL: