50cc za 2 osobe ?

zoran123456

New member
Pozdrav,

ima li neki 50cc skuterić koji je dovoljno snažan da tu i tamo povuče 2 osobe ? Recimo ukupne težine osoba do 150kg (dakle 60kg muškarac i 90kg žena :) ) ...
 
Cuj vidi malo 50ccm su svi podjednako konjskih snaga,plus minus 1 i to ti je za 2 osobe malo ali opet te preveze gdje hoces...kad se sjetim da sam davno sa Hondom X8rs sa frendom išao u Crikvu i nazad(ukupno 110km) i sve super bilo... :)) bez jebe
 
milanche said:
Cuj vidi malo 50ccm su svi podjednako konjskih snaga,plus minus 1 i to ti je za 2 osobe malo ali opet te preveze gdje hoces...kad se sjetim da sam davno sa Hondom X8rs sa frendom išao u Crikvu i nazad(ukupno 110km) i sve super bilo... :)) bez jebe

Cuj, jedna stvar je otici nekam i vratiti se a druga redovita upotreba s tom kilazom...mislim da niti jedan ne bu zdural puno let s takvom upotrebom..
 
cura i ja smo sa runnerom svukud isli, ja 95, ona 65 kila, i u sibenik, i u drnis, a svakodnevno po gradu je bilo normalno...

runner je zakon  (y)

os kupit? prodajem ga  :mrgreen:
 
Maestral said:
Cuj, jedna stvar je otici nekam i vratiti se a druga redovita upotreba s tom kilazom...mislim da niti jedan ne bu zdural puno let s takvom upotrebom..
ta Honda je imala u dvoje milion kilometara,nikad nista!! Honda rules!!
 
zoran123456 said:
Pozdrav,

ima li neki 50cc skuterić koji je dovoljno snažan da tu i tamo povuče 2 osobe ? Recimo ukupne težine osoba do 150kg (dakle 60kg muškarac i 90kg žena :) ) ...

:misli: :shock: :mrgreen:
 
stipe_zd said:
cura i ja smo sa runnerom svukud isli, ja 95, ona 65 kila, i u sibenik, i u drnis, a svakodnevno po gradu je bilo normalno...

runner je zakon  (y)

os kupit? prodajem ga  :mrgreen:

Koja godina, koliko para? Daj sliku...ja sam u kupovini, a i trenutno sam blizu Zadra
 
50 ccm u dvoje u Rijeci nemoguca misija...osim ako niste hobiti...za ravnicarske gradove ok (y)
 
loudpipes said:
50 ccm u dvoje u Rijeci nemoguca misija...osim ako niste hobiti...za ravnicarske gradove ok (y)

Da, u onoj Ri hebote kad dođes na brdo si nahebo solo, a kamoli na pariće  :mrgreen:
Ak se mislis voziti u dvoje na 50 ccm uzmi obvezno neki LC, tipa Runner ili slicno i gas...
 
NRG Mc2 98' sa one 2 lece ispred, po meni definitivno najbolji i najizdrziviji skuter kojeg san ima i opcenito vozia (a vozia san ih fala bogu bar 20 :mrgreen:) kupia san ga sa 29tkm, i vozia san ga pune 3 godine po buri kisi snigu suncu konstantno ima san 3 saobracajne (u auto,ispod ceste i najbolniji na klenovici u kupacem sa nekih 60-70 po onom vrucem asvaltu izbilo mi volan) Motoric ide sa leovince Zx jako dobro i sa 2 ljudi, NEPODERIVO (naravno nakon tomosa automatika koji mi se zapalia jedno 3-4 puta i stalno sam sa sobom nosia DEKU,da deku da ga mogu ugasit i nista pali-vozi)  :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
zoran123456 said:
Pozdrav,

ima li neki 50cc skuterić koji je dovoljno snažan da tu i tamo povuče 2 osobe ? Recimo ukupne težine osoba do 150kg (dakle 60kg muškarac i 90kg žena :) ) ...

Awesome...

Ja kazem da ne, po ravnici da..
U brda ne, veoma brzo poderat ces kvacilo, zvono ce dobit finu plavu bojicu, remen rolice ce otic u k prije neg ih i stavis, o patnji i motanju osovine na kotacu i kompl. Prijenosa nemoram pricat...

Skuter od 50cc moze posluzit za prijevoz dvije osobe, al torture ubrdo i svakodnevni prijevoz na 30c zaboravi...

Govorim iz iskustva!

Onaj koj ti govori drukcije, vozi skuter i zadovoljan je istin koj se ne mice s mjesta i ide 60kmh jer mu je unutra sve poprzeno i spaljeno...
Da se razumijemo, stat nece,  al nece dugo ni radit kak spada ;)
 
zoran123456 said:
Pozdrav,

ima li neki 50cc skuterić koji je dovoljno snažan da tu i tamo povuče 2 osobe ? Recimo ukupne težine osoba do 150kg (dakle 60kg muškarac i 90kg žena :) ) ...

Pa u ovom omjeru snaga tj. težine, mislim da i vožnja na zadnjaku nije nemoguća misija. :wink:
 
loudpipes said:
50 ccm u dvoje u Rijeci nemoguca misija...osim ako niste hobiti...za ravnicarske gradove ok (y)

ako govorimo o baotianu  :mrgreen:


ja sam napravio preko 30t sa skuterom i vecinom u dvoje i to sa mali aeroxom  :mrgreen:

cak i dok je standard bio je bio ok, jedino su ga mucile vrucine  :mrgreen:

ali poanta price u brdovitim krajevima obavezno 2t, i nije na odmet stavit SAMO kit, bez nekih karburatora rezi p.m. samo kit za malo momenta i on vuce bez problema, taj moj se vozio i doslovno po brdima za kozama a.k.a. apencima  :mrgreen:


98' godiste je bio i jos ga imam kilometara isuse boze neznam ni ja vise koliko ali istina i par puta slagan na novo  :mrgreen: