6. Moto Party "MK VUKOVAR" - Vukovar

Added to Calendar: 22-07-11, 23-07-11, 24-07-11

Rocker

New member
6.Moto Party "MK Vukovar" odrzat ce se 22-24.  07.2011 .
Lokacija : Sportski aerodrom Borovo naselje
Google Maps: 45.382607,18.965276
Dodatne informacije objavit cemo na ovom forumu kao i na web stranici kluba: http://motoklub-vukovar.com


Kontakt:
Pop: 098-9204090 - tajnik
Tomas:099-2143514

Pozdrav!
 
nije blizu,a nije ni tako daleko
 
pazdrkan said:
ja planiram ove godine u vukovar, ali za dan grada....kad je to molim vas?

02. svibnja?

03.svibnja ali dobro si došo i 02. :LOL: :LOL:
 
doći ću svakako, vidit ću radi posla....i kud vi baš stavite dan grada u sred tjedna  :LOL:

prvo što sam sebi reka kad kupim motor da ću otić u vukovar.....grad heroj.... (y)
 
pazdrkan said:
doći ću svakako, vidit ću radi posla....i kud vi baš stavite dan grada u sred tjedna  :LOL:

prvo što sam sebi reka kad kupim motor da ću otić u vukovar.....grad heroj.... (y)

(y) (y)
 
MK UNITED Žepče dolazi.
Usput pozivamo Vas kod nas.
 
jos malooooooo.......... (y) (y)
 
da li se može rijesiti kakav smjestaj u vojnom muzeju u vukovaru za vrijeme susreta, gore u onoj zgradi kao onda kad se spavalo za vrijeme posjete u su studenom na obljetnicu pada grada????
mc ''sokolovi'' Luzern
bilo bi nas nekolicina, mozda se i jos netko prikljuci.
ako nije problem za rijesit, ak je komplicirano...snaći ćemo se, nije bed, imamo gajbu u vinkovcima, ali ak se raketiramo (a budemo sigurno) pa da ne pokupimo koji zavoj u Ceriću.  :mrgreen:
 
Lenaxp said:
MK UNITED Žepče dolazi.
Usput pozivamo Vas kod nas.

  FREE RIDERS SB dolaze, vidjet ćemo u kojem broju jer počela su i ljetovanja, pa se ekipa prebacuju na obalu! Pozdrav Vukovaru!
 
kad je već riječ o čoporativnom smještaju...jel moguće organizirat smještaj/spavanje u sportskoj dvorani Borovo kao i prije 2 godine za vrijeme posjete "humanitarne vožnje za Vukovar"...?!?  :misli:  baš mi je to ostalo u sječanju kao odlično rješenje!  (y)
 
goc said:
kad je već riječ o čoporativnom smještaju...jel moguće organizirat smještaj/spavanje u sportskoj dvorani Borovo kao i prije 2 godine za vrijeme posjete "humanitarne vožnje za Vukovar"...?!?  :misli:  baš mi je to ostalo u sječanju kao odlično rješenje!  (y)
Ne nije moguće,a što se tiče smještaja,zavisi od želje a bogami i od mogućnosti
Rezervacije  Hotel za samce    098263022
                    Villa Bonaca          032 450 670
                    Hotel Lav ****    032 445 100